وکیل برای 3 زنانی که متهم به نیوپورت بیچ, دکتر, از تجاوز درخواست ویژه دادستان

یک وکیل برای سه شاکیان از یک ساحل نیوپورت دکتر و دوست دختر خود متهم شده اند با drugging و تجاوز متعدد زنان در

توسط MINERALNEWS در 27 بهمن 1398

یک وکیل برای سه شاکیان از یک ساحل نیوپورت دکتر و دوست دختر خود متهم شده اند با drugging و تجاوز متعدد زنان در زمینه یک حرکت جمعه نشان می دهد مورد تبدیل شود به ویژه دادستان و یا دولت و دادستانی کل به جای اینکه رد کرد.

متی مورفی, یک دادستان بازنشسته در دفتر دادستان منطقه در حال حاضر نشان دهنده سه زنانی که می گویند آنها قربانی دکتر گرانت Robicheaux و دوست دختر خود را Cerissa رایلی. مورفی نماینده زن دیگری در این مورد اما انصراف او را به عنوان وکیل در ماه نوامبر.

مورفی استدلال وجود دارد "حداقل هشت و به عنوان بسیاری از 18 زنانی که ارائه شده قابل ملاحظه ای مشابه حساب بودن sexually assaulted" توسط متهمان. "هیچ یک از این زنان می دانیم هر یک از دیگر," او اضافه شده است.

Robicheaux و رایلی متهم شدند در سپتامبر سال 2018 با drugging و آزار جنسی متعدد قربانیان آنها در گردهمایی های اجتماعی. Robicheaux متهم است 17 اتهامات از جمله پنج فقره تجاوز به عنف و رایلی چهره 13 اتهامات از جمله سه فقره تجاوز به عنف. هر دو باید التماس کرد گناه نیست و رد همه اتهامات nonconsensual ،

تبلیغات

Dist. Atty. تاد اسپیتزر استدلال در دادگاه Feb. 7 که اتهامات علیه Robicheaux و رایلی باید اخراج شود چرا که دادستان نمیتواند اثبات این مورد است. Orange County Superior Court Judge Gregory Jones تاخیر در تصمیم گیری در رد اتهامات و گفت که بازگشت, با حکم آوریل 3.

مورفی گفت: وجود شواهد کافی برای پیگیری پرونده است.

"ما با احترام ارسال امورى است از هماهنگ توطئه بین متهمان برای دیدار با مواد مخدر و تجاوز به عنف و آسیب پذیر زنان" مورفی گفت که محققان در بهبود 119 گرم GHB, معمولا شناخته شده به عنوان یک تاریخ مواد مخدر تجاوز به عنف از Robicheaux خانه.

اسپیتزر مشخص در یک کنفرانس خبری در فوریه. 4 چگونه دفتر کار خود پس از یک بررسی کامل از این شواهد نمی تواند پیدا کردن هر فیلم نشان دادن متهمان حمله به زنان است. که در تضاد کامل از سلف خود, تونی Rackauckas که به گفته محققان به "هزاران نفر از فیلم" در شواهدی که نشان داد می تواند وجود داشته باشد "صدها نفر" و یا "بیش از یک هزار" قربانیان.

تبلیغات

اسپیتزر زودتر خواسته دادستانی کل برای بررسی اینکه آیا اورنج کانتی دا را در حال جنگ با توجه به یک جنگ سیاسی او با Rackauckas که به ارمغان آورد و اتهامات عنوان شده علیه. اسپیتزر گفت Rackauckas با انگیزه بود برای ارایش صورت ناموفق انتخاب مجدد مبارزه اسپیتزر در سال 2018 است. دفتر دادستان کل کاهش یافته و به مورد است.

ادعا قربانیان "پیدا کرده اند و خود را آلت در یک جنگ سیاسی بین دو منطقه وکلای هرگز آنها را ملاقات کرد" مورفی گفت: در حرکت است.

مورفی همچنین متهم وکیل مدافع با استفاده از یک کت و شلوار مدنی ظ توسط یکی از زنان به آزار و اذیت دیگران است.

مورفی اشاره کرد که یکی از وکلای درگیر در طرح دعوی در دادگاه در خدمت یک حکم در یک دوست یکی از مقتولین و خواستار هر گونه مکاتبات بین این دو است.

در یک حرکت ظ Feb. 7 وکلای اشتباه استدلال وجود دارد قربانیان بیشتری در این مورد به دلیل اتهامات شده بود کاهش یافته است.

وکلای مدافع در کت و شلوار مدنی استدلال که شاکی یک "فرصت طلب به دنبال پول نقد در بد نامی از تعقیب کیفری" و این که او را به استفاده از این ادعا از زنان دیگر به تقویت استدلال او برای خسارت.

مورفی حرکت به نام ادعا از هیچ بیشتر قربانیان یک "صفحه نمایش خیره کننده از رویه غرور" و گفت: این نشان داد که وکلای دفاع خواهد "ادامه اذیت و آزار قربانیان اگر این مورد را رد کرد."

وکلای مدافع متهمان نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

تبلیغات

مورفی استدلال وجود دارد این است که شواهد کافی برای ادامه جنایی و گفت: جونز دارای طول و عرض جغرافیایی را به او واگذار ویژه دادستان و یا به نوبه خود بیش پرونده به دفتر دادستان کل است. او همچنین می تواند مستقیم به دفتر دادستان منطقه ادامه با مورد مورفی گفت.

کیمبرلی Edds سخنگوی DA گفت: "آقای مورفی نیست به ما حسن نیت ارائه میدهد از ارائه ... یک کپی از حرکت خود را قبل از او به بیرون درز آن به مطبوعات. به این ترتیب ما قادر به اظهار نظر در استدلال او در این زمان. دادگاه روشن ساخته است که او می خواست هر گونه حرکات در این مورد در زمینه مهر و موم به دلیل آن است که در حال حاضر زیر ارسال با دادگاه است. آقای مورفی بود در دادگاه حاضر زمانی که آن منظور ساخته شده بود توسط قاضی."

مورفی گفت: حرکت بود دستور مهر و موم شده و اشاره کرد که اسپیتزر به او تنها چند دقیقه متوجه او قبل از کنفرانس خبری توضیح داد که چرا او می خواست به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه.

"من به سادگی تمدید آنها همان حسن نیت ارائه میدهد آنها تمدید مشتری من" مورفی گفت.

روزانه خلبان کارکنان کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب