دادگاه فدرال در ویسکانسین فلسطين رای گیری محدودیت های مورد علاقه جمهوریخواهان

تنها چند ماه پیش از انتخابات ماه نوامبر یک دادگاه تجدید نظر فدرال در ویسکانسین است مجددا رای گیری محدودیت های

توسط MINERALNEWS در 10 تیر 1399

تنها چند ماه پیش از انتخابات ماه نوامبر یک دادگاه تجدید نظر فدرال در ویسکانسین است مجددا رای گیری محدودیت های مورد علاقه توسط جمهوری خواهان در یک دولت که یکی از کلید ها در انتخابات ریاست جمهوری.

سه قاضی پنل ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای 7th مدار یافت به نفع محدودیت در رای گیری اولیه و بازسازی نیاز است که ساکنان باید در یک منطقه برای 28 روز — به جای 10 روز به واجد شرایط برای رای دادن وجود دارد. آنها همچنین اعلام ایمیل و یا فکس غیابی خلاف قانون اساسی است.

قاضی فرانک Easterbrook نوشت: به نظر دادگاه رد استدلال های ساخته شده توسط ایالات متحده در منطقه قاضی جیمز پترسون در سال 2016 است که مقررات به مبلغ تبعیض علیه آمریکایی های آفریقایی تبار رای دهندگان که ممکن است پیدا کردن آن سخت تر به بازیگران در یک رای گیری با محدودیت در محل.

Easterbrook — که همراه با دو تن دیگر از قضات دادگاه های استیناف در پنل جمهوری منصوب — ذکر آنچه که او به عنوان یک تعداد از مقررات در ویسکانسین ساخته شده است که رای گیری آسان تر است.

ویسکانسین گفت: "نگه می دارد و پای صندوق های رای باز برای سیزده ساعت و دیگر اگر رای دهندگان در حال انتظار در خط در زمان بسته شدن. این حق کارکنان به سه ساعت از کار به رای دادن. آن وجوه تخصصی حمل و نقل کمک برنامه هایی که سالمندان و افراد معلول می توانید استفاده کنید برای دریافت به پای صندوقهای رای است." او همچنین با اشاره به ثبت نام رای دهندگان در فرد توسط ایمیل و یا آنلاین.

"این قوانین رای گیری را آسان تر از انجام قوانین بسیاری از کشورهای دیگر" Easterbrook گفت.

"این حقایق توجه به زمانی که ارزیابی چالش ها به یک تعداد انگشت شماری از قوانین است که رای گیری سخت تر است."

دولت نیاز است که رای دهندگان نشان می دهد یک ID عکس در محل رای نمی شد در سوال در دوشنبه حاکم و دست نخورده باقی مانده است. حتی پس از این پنل را پیدا کنید که تمام شده دانشجو شناسه بودند یک فرم قابل قبول از رای دهندگان ID.

جمهوری خواهان می گویند که این تغییرات با هدف جلوگیری از تقلب انتخابات و ساده قوانین در سراسر کشور. در ضمن دموکرات به نام تصمیم به حمایت آنها را حمله به دموکراسی است.

"مغلوب ساختن پیشی جستن می داند که راه خود را به پیروزی شامل سرکوب رای به عنوان آنجا که ممکن است و همانطور که دیدیم در 7 آوریل زمانی که جمهوری خواهان مجبور هزاران نفر از مردم برای رای دادن در فرد در طول یک بیماری همه گیر وجود ندارد و کم نیستند حاضر به خم شدن برای گرفتن قدرت" دولت حزب دموکرات رئیس بن Wikler گفت: پس از حاکم.

این منطقه فدرال حکم دادگاه در سال 2016 اعلام کرد قوانین تمدید اقامت مورد نیاز برای رای دادن به 28 روز و محدود کردن اولیه رای گیری به تعطیلات آخر هفته و تنها در یک محل در هر شهرداری را خلاف قانون اساسی است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن