ژاپنی, تخلیه پرواز به ارمغان می آورد کارگران از ووهان

توکیو - اولین گروه از evacuees از یک ویروس-آمار شهرستان چینی وارد توکیو روز چهارشنبه با پوشیدن ماسک اما نشان د

توسط MINERALNEWS در 9 بهمن 1398

توکیو - اولین گروه از evacuees از یک ویروس-آمار شهرستان چینی وارد توکیو روز چهارشنبه با پوشیدن ماسک اما نشان دادن احساس تسکین.

چهار نفر از 206 evacuees بنا به گزارش ها تا به حال سرفه و تب و گرفته شد برای تعیین توکیو بیمارستان و متخصص در درمان بیماری های عفونی. وزارت بهداشت نمی بلافاصله تایید می کنند که هر مسافر بد شد با این ویروس.

دولت ژاپن با ارسال یک پرواز اجاره به انتخاب کنید تا evacuees بسیاری از آنها اقامت نزدیک به ووهان, غذاهای دریایی, بازار مربوط به اولین مورد از این ویروس جدید است که آلوده به هزاران نفر.

"ما احساس می شد به طور فزاینده ای مضطرب به وضعیت توسعه یافته به سرعت در زمانی که ما هنوز در شهر" Takeo Aoyama کارمند در Nippon Steel Corp. تابعه در ووهان خبرنگاران در توکیو فرودگاه هاندا در حالی که او منتظر یک اتوبوس او را به یک بیمارستان دیگر برای بررسی سلامت.

"تشویش من به اوج خود رسید زمانی که تعداد زیادی از بیماران شروع به سنبله او گفت:" پوشیدن یک ماسک که صدای او را خفه. دیگر آسمان نشسته در نزدیکی او همچنین به نظر می رسید رها اما خسته.

ژاپن هفت مورد از جمله آنچه می تواند اولین انسان-به-انسان عفونت در این کشور یک مرد در 60s که مشغول به کار به عنوان یک راننده اتوبوس تور و در خدمت دو گروه از گردشگران چینی از ووهان از Jan. 8-16.

او توسعه یافته و سرفه و درد مفاصل و لرز در Jan. 14 وزارت بهداشت گفت. سه روز پس از توسعه علائم اولیه او در بازدید از یک بیمارستان بود اما آزمایش منفی برای جدید کروناویروس و نبود بستری تا زمانی که او بازگشت شنبه با علائم ذات الریه.

مقامات گفت: حدود 650 ژاپنی شهروندان و خانواده های آنها در ووهان و در جای دیگر در استان هبی تا به حال به دنبال بازگشت به خانه. Aoyama وجود دارد گفت: بیش از 400 نفر دیگر هنوز در ووهان از جمله کسانی که برای کار در یک سوپر مارکت زنجیره ای که باقی ماند باز برای خدمت به مشتریان که نیاز به مواد غذایی و سایر ملزومات و لوازم.

او گفت: این مهم به گام تا اقدامات پیشگیرانه در ژاپن اما "من امیدوارم که ما نیز می تواند ارائه پشتیبانی برای مردم چین, در حالی که همچنین کمک به مردم ژاپن که هنوز هم وجود دارد."

دولت ژاپن در حال آماده سازی برای ارسال به دیگری اجاره پرواز برای تخلیه دیگران بعد از روز شنبه با توجه به Kyodo News خدمات.

یکی دیگر از مهاجر, Takayuki کاتو گفت که تمام کسانی که مایل به ترک ووهان ارائه شده بود سلامت خود فرم درخواست و به حال خود حرارت گرفته شده قبل از خروج است. در حالی که در هیئت مدیره یک دکتر آمد به به هر مسافر متوسط دوباره و بررسی وضعیت آنها ،

کاتو گفت که او نمی وحشت به عنوان او قادر به نظارت بر اخبار آنلاین و از طریق رسانه های محلی اما "من شوکه شده بود که تمام سیستم های حمل و نقل متوقف شد. که زمانی که این وضعیت به شدت تغییر کرده است."

Aoyama و کاتو همراه با بقیه evacuees که نشان داده نمی شود فوری علائم عفونت انتظار می رود که گرفته شده به مرکز ملی جهانی بهداشت و پزشکی بیشتر چک و یک ویروس تست.

مقامات بهداشت گفت که آسمان فرستاده خواهد شد خانه اجاره اتوبوس به نگه داشتن آنها را از با استفاده از حمل و نقل عمومی و ماندن در خانه برای حدود دو هفته تا ویروس نتایج آزمون هستند هر چند آن را از نظر قانونی الزام آور است. دیگران که نیاز به سفر از راه دور صفحه اصلی خواسته برای اقامت در هتل های تعیین شده.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchitinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن