بازیگر-نویسنده پاتریشیا باسورث می میرد از coronavirus در 86

لس آنجلس - پاتریشیا Bosworth, یک بازیگر که پس از ستاره دار در کنار آدری هپبورن و بعد از آن نوشت: شرح حال چند س

توسط MINERALNEWS در 16 فروردین 1399

لس آنجلس - پاتریشیا Bosworth, یک بازیگر که پس از ستاره دار در کنار آدری هپبورن و بعد از آن نوشت: شرح حال چند ستاره از جمله مارلون براندو و مونتگمری کلیفت مرده است با توجه به کوروناویروس. او 86.

باسورث نوجوانی, Fia Hatsav گفت: نیویورک تایمز که ذات الریه در آورده با این ویروس علت مرگ بود. باسورث درگذشت و در روز پنج شنبه در نیویورک است.

باسورث بازی یک راهبه مخالف هپبورن در سال 1959 کلاسیک "The nun's Story." همراه با سرودن bios برای براندو و کلیفت او همچنین نوشت: زندگی نامه بازیگر در جین فوندا و عکاس مشهور Diane Arbus که عکس باسورث در یک تازی اتوبوس تبلیغات.

او بیوگرافی در Arbus خدمت به عنوان پایه ای برای سال 2006 فیلم "Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus" که ستاره دار نیکول کیدمن.

تحت قیمومیت Lee Strasberg, باسورث مورد مطالعه اقدام در اکتورز استودیو در کنار مرلین مونرو, پل نیومن و استیو مک کوئین و فوندا. باسورث مشغول به کار در برادوی و ستاره دار در برنامه های تلویزیونی از جمله "شهر برهنه" و "Patty Duke."

باسورث تبدیل توجه خود را از اقدام به تمرکز بر روی یک حرفه ای در روزنامه نگاری به عنوان یک مجموعه موفق سردبیر و نویسنده است. او نوشت: برای نیویورک تایمز و مجله نیویورک شد و یک ویرایشگر برای چندین نشریه از جمله صفحه نمایش ستاره های مک کال و کمک به Vanity Fair.

او نوشت: خاطرات در مورد زندگی خود را در سال 1998 است "هر چیزی که کمی خود را خواسته قلبی: یک خانواده آمریکایی داستان" و 2017 را "مردان در زندگی من: خاطرات عشق و هنر در 1950s منهتن."

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه رایگان به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق ایمیل خود

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب