صدها مارس در گرجستان کنگره به عنوان مقننه تشکیل مجدد

بزرگنمایی این تصویر

تظاهرات و راهپیمایی علیه خشونت پلیس در آتلانتا در روز دوشنبه. این رویداد همزمان با قانونگذاران ایالتی از بازگشت به کار پس از جلسه متوقف شد به مدت سه ماه در میان نگرانی در مورد گسترش coronavirus. استفان Fowler/گرجستان پخش عمومی پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

استفان Fowler/گرجستان پخش عمومی

صدها نفر از معترضان فرود در Georgia state capitol دوشنبه خواستار پایان دادن به سیستمیک عدالت کیفری شکست از جمله خشونت پلیس رای دهندگان سرکوب و برای لغو این دولت شهروند بازداشت قانون است.

این تظاهرات به عنوان قانونگذاران ایالتی بازگشت به کار پس از جلسه فعلی متوقف شد به مدت سه ماه در میان نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

آن را نیز می آید بر روی پاشنه از یک دوره پر سر و صدا برای دولت است که شامل طولانی رای گیری خطوط و رای گیری کمبود در طول دولت اولیه انتخابات هفته گذشته و استعفای آتلانتا رئیس پلیس بیش از آخر هفته پس از تیراندازی پلیس و مرگ یک مرد سیاه پوست, Rayshard بروکس در طول یک DUI متوقف شود.

افسر که از کار اخراج کشنده عکس های روز جمعه اخراج شده.

بروکس’ مرگ ‘تقویت’ ضرورت برای ماه مارس

این تجمع لقب “مارس در گرجستان” برگزار شد گرجستان NAACP و برنامه ریزی شده قبل از آن وقایع بیرون.

فصل جمهور جیمز Woodall گفت: NPR نسخه صبح دوشنبه کشتار بروکس در برخورد با پلیس نداشت و در پیام سازمان به جای “آن را تنها به تقویت ضرورت آن است.”

“آنچه ما در حال راهپیمایی امروز این است که به جهان اجازه می دانم که ما در حال انجام در حال مرگ” Woodall گفت: به NPR استیو inskeep را. “ما انجام می شود اجازه می دهد این نوع از تجربه به حال در جوامع ما است.”

پلیس نامیده می شدند پس از بروکس داشت خواب در یک ماشین در یک وندی درایو-از طریق شب جمعه. بروکس مراجعه به ماموران او شده است نوشیدن و انطباق با زمینه هوشیاری آزمون که شامل یک پل.

بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده توسط آتلانتا اداره پلیس نشان می دهد که پس از ناکامی در این آزمون یک مبارزه شکست بین بروکس و ماموران در تلاش برای قرار دادن دستبند زدن بر او.

در این ویدئو به نظر می رسد او برای گرفتن یک افسر تفنگ بی حس کردن و اجرا میشه. این دو افسر را تعقیب و در یک آتش سوزی یک تفنگ بی حس کردن در بروکس که پس از آن امتیاز یک تفنگ بی حس کردن در جهت افسران.

در حال حاضر افسر سابق گرت Rolfe سپس خود را می کشد خدمات سلاح و آتش سوزی.

به عنوان NPR گزارش Fulton County معاینات پزشکی تایید کرد روز یکشنبه که بروکس درگذشت زخم گلوله به پشت او. گزارش طبقه بندی شده مرگ او قتل.

“من نمی خواهم به مرگ چون من یک مرد سیاه و سفید’

در داخل دولت و کنگره آمریکا یک گروه از مردم قفل شده است و اسلحه در یک دایره بزرگ در کنگره را برجک دوشنبه. این اولین روز مجلس ایالتی بود به ناگهان پس از تعلیق جلسه آن در اواسط ماه مارس.

مجلس در حال حاضر 11 روز کاری قبل از پایان جلسه, گرجستان, پخش عمومی ،

اوایل روز دوشنبه در این تجمع آغاز شد که در راسل ساختمان فدرال در آتلانتا قبل از نیم مایل سفر به گرجستان دولت کاپیتول ساختمان Woodall خطاب به معترضان.

“آنچه ما را بیش از حد بسیاری از رهبران و مقامات منتخب که … بحث که وجود دارد مردم در راهپیمایی در خیابان ها و غارت و اعتراضات اما می گویند هیچ چیز زمانی که بدن ما و خون ما است و تخلیه در خیابان های ما” Woodall گفت: جمعیت است.

بسیاری از راهپیمایان بودند با پوشیدن ماسک های صورت و نگه داشتن نشانه هایی است که خواندن “نه عدالت بدون صلح” و “را کلید خود خود زندگی است.”

این رویداد emceed توسط Jeezy آتلانتا-بر اساس رپر که شامل بازدید “را در” و “بازمانده تنها.” او را تشویق جمعیت به نشان می دهد تا با “همان انرژی و همان شور و شوق” در روز انتخابات در پاییز.

“سیاه و سفید, رای ماده. بنابراین اجازه ندهید که آنها به شما بگویم متفاوت” رپر گفت.

همچنین صحبت کردن قبل از مارس بود Atlanta Hawks سر مربی لوید پیرس.

پیرس, 44 است و گفت او را دیده خشونت در برابر دیگر مردان سیاه تمام زندگی خود را و آن را در زمان تماس با توجه به آن است.

او گفت که او وجود دارد به فراخوان عدالت برای دیگر آمریکایی های آفریقایی تبار که فوت کرده اند در این سال در تعامل با پلیس از جمله بروکس و جورج فلوید در مینیاپولیس همراه با Breonna تیلور و Ahmaud Arbery.

تیلور کشته شد در خانه اش در ماه مارس توسط پلیس در لوییویل اجرای “بدون کشیدن” جستجو در حکم رد و بدل آتش تفنگ با دوست پسر خود. Arbery کشته شد در Glynn County, Ga., در ماه فوریه است. یکی از سه مرد به اتهام قتل او شد یک بازنشسته مامور اجرای قانون.

“من متولد یک مرد سیاه و سفید و من می دانم که یک روز من مرگ یک مرد سیاه و سفید” پیرس گفت. “اما من نمی خواهم به مرگ به خاطر من مرد.”

بزرگنمایی این تصویر

مردم آوریل پایین خیابان در طول NAACP را “مارس در گرجستان” تظاهرات که همزمان با بازگشت مقننه دولت روز دوشنبه در آتلانتا. دکتر اندرسون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

دکتر اندرسون/AP

جرم و جنایت نفرت بیل و اولیه انتخابات خرید اینترنتی

یک مورد است که هنوز هم در حال بررسی در این جلسه یک نفرت جنایات مجسمه که حاصل تمدید توجه پس از Arbery مرگ در حالی که آهسته دویدن از طریق یک نیوبرانزویک.-منطقه و محله.

گرجستان یکی از چهار ایالت در کشور همراه با, آرکانزاس, کارولینای جنوبی و وایومینگ است که جرم و جنایت نفرت قوانین و نیازی به مقامات برای جمع آوری داده ها در جرایم ناشی از نفرت, با توجه به U. s. Department of Justice.

“ما مریض و خسته از هر هفته با داشتن یک های مختلف هشتگ برای معصوم سیاه و سفید زندگی می کند گفت:” برگرد. Jamal Bryant جدید تولد, Missionary Baptist Church در Lithonia, Ga., در این تجمع است. “ما در حال بیمار و خسته است که در گرجستان, شما می توانید کشته فقط برای دویدن.”

در اب راه رفتن را کوک یک دانشجو از اسنلویل حدود 30 مایلی شرق آتلانتا گفت که او در ماه مارس به خاطر او بود “بیمار و منزجر” بی عدالتی او گفت که اتفاق می افتد در نزدیکی صورت روزانه در سراسر کشور است.

“همین دلیل است که من در راهپیمایی چرا که من به بخشی از این کار به خاطر این که مردم من, کشته شدن هر روز,” او گفت:. “این است که در کنترل من است و آن را در کنترل من به آن را متوقف کند.”

رالی را برانگیخت همچنین اعتراض به مشکلات گسترده در سراسر کشور طی هفته ابتدایی حتی اگر دولت های نصب شده جدید $104 میلیون سیستم رای گیری.

به گزارش NPR بسیاری از رای دهندگان شد و در خط بعد از انتخابات بسته شده و برخی از نقاط مجبور شدند برای تمدید رای گیری توسط یک زن و شوهر از ساعت.

واندا Mosely سازمان سیاه, رای ماده برافراشته دولت عراق با وزیر امور خارجه براد Raffensperger طی سخنرانی در این تجمع از جمله منجر شعارهای “انجام کار خود را!”

Mosley همچنین گفت Raffensperger موفق به اجرای دولت الکترونیکی در سیستم رای گیری و در نتیجه مجبور رای دهندگان به بازیگران فرد در برگه های رای در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“شما صحیح نیست نظارت بر رای گیری از طریق پست” Mosley گفت. “و در انجام این کار شما قرار داده و میلیون ها نفر از ما در معرض خطر” برای سادگی در تلاش برای اعمال “مقدس حق” رای گیری.

tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>