پکن طول می کشد کنترل مستقیم بر Coronavirus پاسخ در هوبئی استان

بزرگنمایی این تصویر مردم با پوشیدن ماسک محافظ خرید در یک سوپر مارکت در Shenyang در چین لیائونینگ در

توسط MINERALNEWS در 22 بهمن 1398
بزرگنمایی این تصویر

مردم با پوشیدن ماسک محافظ خرید در یک سوپر مارکت در Shenyang در چین لیائونینگ در شمال شرقی استان در روز دوشنبه. خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
خبرگزاری گتی ایماژ

دولت چین روز سه شنبه از کار اخراج دو مقام ارشد مقامات بهداشتی در هوبئی استان, کانون coronavirus بیماری همه گیر قرار دادن پکن در کنترل مستقیم از تلاش وجود دارد شامل گسترش آن.

حرکت در آمد و در همان روز کشور گزارش 108 جدید و میر ناشی از این ویروس کمترین واحد-تعداد روز به تاریخ به نمایندگی از حدود 10 ٪ از تمام مرگ و میر پس از وقوع آغاز شد.

ژانگ جین حزب کمونیست وزیر مسئول هوبئی کمیسیون بهداشت و لیو Yingzi رئیس ولایتی کمیسیون بهداشت شده اند را رد کرد و با توجه به دولتی پخش دوربین مدار بسته. آن گفت که وانگ Hesheng معاون مدیر دولت مرکزی بهداشت ملی کمیسیون فرض هر دو نقش است.

در آخرین شمارش در چین وجود دارد 42,638 تایید موارد 2019-nCoV به عنوان ویروس به طور رسمی شناخته شده با 1,017 مرگ و میر در چین از جمله هنگ کنگ ، مقامات بهداشت گفت: وجود 108 جدید مرگ و میر پس از روز گذشته در گزارش از 97. از آخرین مرگ و میر 103 رخ داده در هوبئی استان که بزرگترین شهر ووهان است که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده است.

روز دوشنبه در یک سازمان بهداشت جهانی تیم از متخصصان وارد در چین به کمک های حاوی این بیماری همه گیر زیر قبلا گزارش می دهد که پکن, بود, بی علاقه به کمک از خارج.

این تیم ورود اعلام شد در یک جلسه توجیهی روزانه در که دفتر مرکزی آن در ژنو است. سازمان مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus توییتی که روز شنبه خواهد بود که کار خود را با همتایان چینی "را به مطمئن شوید که ما حق تخصص برای پاسخ به سوالات در سمت راست."

بزرگنمایی این تصویر

در این عکس منتشر شده توسط Xinhua News Agency, رئیس جمهور چین, مرکز, پوشیدن محافظ ماسک صورت امواج به عنوان او بازرسی رمان coronavirus پنومونی پیشگیری و کنترل کار در یک محله در پکن در روز دوشنبه. اضطراب سخت و ناگهانی Xinglei/رادیو فردا از طریق AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اضطراب سخت و ناگهانی Xinglei/رادیو فردا از طریق AP

همچنین در روز دوشنبه رئیس جمهور چین شی جینپینگ پوشیدن یک ماسک صورت, تور پکن Ditan بیمارستان و یک مرکز کنترل بیماری ها در پایتخت. با توجه به جهانی بار یک روزنامه وابسته به چین حزب کمونیست یازدهم گفت: "وضعیت در حال حاضر باقی مانده است بسیار جدی است اما [او] ابراز اطمینان کرد که چین می تواند قطعا به دست آوردن کامل پیروزی در مبارزه با این بیماری همه گیر."

همان روزنامه با این حال نگه داشته تا حمله به "غرب" که در آن گفت: "خود را نشان داده است زشت ترین چهره جهان" در تجسم خود را از وقوع.

"چین را متوقف کرده است و در هیچ چیز در تلاش خود را برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس و حفاظت از جهان را از سرایت" نظر قطعه به عنوان خوانده شده. "چین جامع و دقیق کنترل و پیشگیری از اقدامات کمک کرده اند جهان را از مقدمات لازم برای جلوگیری و کنترل گسترش این بیماری همه گیر."

در ضمن اولین مورد تایید شده از ویروس پدید آمده از یک گروه از صدها نفر از آمریکایی ها تخلیه از چین به پایگاه های نظامی در سراسر آمریکا در پی وقوع.

در مورد یک فرد تحت قرنطینه در سن دیگو که همراه با سه نفر دیگر قبلا در آزمایش منفی برای این بیماری است. اما در روز دوشنبه مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: شهرستان مقامات بهداشتی است که "آزمایش های بیشتر نشان داد که یکی از چهار بیماران آزمایش مثبت" با توجه به بیانیه ای از UC سان دیگو بهداشت.

همچنین در دوشنبه تایلند شد, آخرین کشور به انکار ورود به هلند امریکا کشتی کروز MS Westerdam که تبدیل شده به دور از بنادر مختلف در روزهای اخیر بیش از ترس است که مسافر می تواند حمل coronavirus. اگر چه هیچ نشانه ای از هر گونه عفونت روی Westerdam در روزهای اخیر نیز بوده است را تکذیب کرد, مطلب را در ژاپن و تایوان و فیلیپین و ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم.

بزرگنمایی این تصویر

رسانه ها جمع آوری خارج از قرنطینه الماس شاهزاده کشتی کروز در یوکوهاما در نزدیکی توکیو در روز سه شنبه. ژاپن وزارت بهداشت اعلام کرد 65 جدید تایید موارد مرگبار coronavirus در کشتی. جائه C. هنگ/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جائه C. هنگ/AP

این خبر پس از خط کروز اعلام کرد که قبلا "همه مهمانان خواهد بود توشه در بانکوک را به جلو پرواز به خانه."

یکی دیگر از کشتی کروز الماس شاهزاده, شده تحت قرنطینه در بندر یوکوهاما از هفته گذشته. ژاپن وزارت بهداشت گفت: وجود 65 مورد جدید از coronavirus شناسایی در کشتی. که به ارمغان می آورد کل روی به 135. این موارد جدید شامل 45 اتباع ژاپنی و 11 آمریکایی ها و همچنین مسافران یا خدمه از چند کشور دیگر, مقامات گفت.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب