بایدن بزرگداشت روز یادبود در اولین تفرج در میان Coronavirus همه گیر

بزرگنمایی این تصویر دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و جیل بایدن ترک پس از

توسط MINERALNEWS در 5 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و جیل بایدن ترک پس از قرار دادن تاج گل در دلاور یادبود پل جانبازان پارک یادبود در روز دوشنبه. پاتریک Semansky/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
پاتریک Semansky/AP

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری ساخته شده یک سرزده بازدید به جانبازان پارک یادبود در قلعه جدید دلم., در روز دوشنبه.

این اولین بار بایدن در سمت چپ این منطقه در اطراف خانه خود را در ویلمینگتون از اواسط ماه مارس زمانی که او شروع به خود انزوا در میان coronavirus بیماری همه گیر.

او و همسرش جیل بایدن هر دو با پوشیدن ماسک سیاه و سفید قرار داده شده یک تاج گل قبل از یک بنای یادبود دیوار یادبود جنگ از جانبازان دلاور و نیوجرسی.

"هرگز فراموش نکنید که این فداکاری است که این مردان و زنان ساخته شده است. هرگز, همیشه, فراموش," بایدن گفت: قبل از ترک دیوار.

رئیس جمهور تهمت نیز افتخار خدمات اعضا در دو رویداد دوشنبه در Arlington National Cemetery در ویرجینیا و فورت مک هنری در بالتیمور.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از بایدن تصمیم به باقی می ماند در نفس و انزوا در خانه اش در ویلمینگتون. بایدن لغو فرد کمپین حوادث. بیش از دو ماه گذشته بایدن برگزار کرده است حوادث عملا با حامیان از جمله جمع آوری اعانه و انجام تعدادی از مصاحبه تلویزیونی از خانه خود را.

در پاسخ به یک سوال در مورد اینکه در روز یادبود بایدن گفت: "احساس خوبی به بیرون از خانه من است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن