ما ارائه می دهد $5M فضل برای بالا ونزوئلا قاضی ونزوئلا متحد

کاراکاس, ونزوئلا - مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه 5 میلیون دلار پاداش سه شنبه برای اطلاعات منجر به دستگیری ا

توسط MINERALNEWS در 1 مرداد 1399

کاراکاس, ونزوئلا - مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه 5 میلیون دلار پاداش سه شنبه برای اطلاعات منجر به دستگیری از سر ونزوئلا دادگاه عالی متهم قاضی از گرفتن رشوه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: دادگاه عالی عدالت رئیس جمهور Maikel مورنو نزدیک سیاسی متحد سوسیالیست رئیس جمهور نیکولاس مادورو به طور فعال شرکت در جرایم سازمان یافته ،

مورنو به اتهام دریافت رشوه در بیش از 20 مدنی و کیفری دادگاه Pompeo گفت.

مورنو به سرعت رد پاداش و گفت: بر این اساس بود که دروغ با هدف تضعیف او و تنها به تقویت خود "خودمختاری و استقلال" را به عنوان رئیس ونزوئلا دادگاه عالی.

"این اولین بار است که یک سخنگوی امپراتوری ایالات متحده در تلاش است تا به من حمله" مورنو در بیانیه ای گفت posted on Facebook. "آنها هرگز موفق نخواهند شد چرا که استقلال و حاکمیت میهن ما است تا برای بحث و گفتگو."

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در این سال راه اندازی شد "حداکثر فشار" مبارزه برای سرنگونی مادورو به عنوان ونزوئلا اقتصادی و اجتماعی بحران عمیق تر در یک بار-ثروتمند نفت کشور است. مقامات ایالات متحده در اوایل سال جاری به اتهام مادورو به عنوان یک narcoterrorist ارائه 15 میلیون دلار برای دستگیری او.

مادورو را رد کرده است ایالات متحده اتهامات علیه او گفت: در حال انگیزه های سیاسی.

کاخ سفید را به رسمیت می شناسد رهبر مخالفان ژوئن Guaidó به عنوان ونزوئلا را رهبر مشروع. دادستان فدرال آمریکا در اوایل سال جاری به اتهام مورنو با پول شویی جرائم در ارتباط با رشوه خواری.

"ایالات متحده همچنان به ایستادگی با مردم ونزوئلا در مبارزه با فساد و به صورت صلح آمیز ترمیم دموکراسی" Pompeo در بیانیه ای گفت.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب