هریس با خانواده بلیک ملاقات می کند تا دیدار ویسکانسین را لگد بزند

میلواکی - کامالا هریس نامزد معاون دموکرات ریاست جمهوری روز دوشنبه با خانواده یک مرد ویسکانسین که ماه گذشته توس

توسط MINERALNEWS در 17 شهریور 1399

میلواکی - کامالا هریس نامزد معاون دموکرات ریاست جمهوری روز دوشنبه با خانواده یک مرد ویسکانسین که ماه گذشته توسط پلیس به ضرب گلوله کشته شد دیدار کرد تا سفر خود را به ایالت نوسان بحرانی، جایی که مایک پنس معاون رئیس جمهور نیز در حالی که مسابقه ریاست جمهوری وارد مرحله نهایی خود می شود، لگد بزند.

هریس با پدر جیکوب بلیک، دو خواهر و اعضای تیم حقوقی اش در یک فرودگاه خصوصی در میلواکی جمع شد در حالی که مادر و وکیل بلیک بن کرامپ تلفنی به هم پیوستند. بلیک نیز از طریق تلفن به گفتگو پیوست. جو بايدن هفته گذشته پيش از ديدار از کنوشا، شهری که پليس به بليک شليک کرد، با اين خانواده در ميلواکی ملاقات کرد.

جلسه لگد کردن یک روز بسته بندی شده از رویدادهای مبارزات انتخاباتی روز کارگر، با هریس برنامه ریزی شده برای دیدار با کارگران اتحادیه IBEW و صاحبان کسب و کار سیاه و سفید در میلواکی، در حالی که پنس یک مرکز انرژی در لا کراس تور.

در همين حال بايدن در حالی که به هریسبورگ پنسیلوانیا می رود، برای يک سالن شهر مجازی AFL-CIO با ريچارد ترومکا رئيس اتحاديه، سه نفر از تائيدات را از کار سازمان يافته جمع آوری می کند. رئیس جمهور دونالد ترامپ یک کنفرانس خبری بعد از ظهر از کاخ سفید برنامه ریزی کرد.

ملاقات صبحگاهی هریس با خانواده بلیک بار دیگر بر رویکردهای متفاوت دو کمپین برای پرداختن به تیراندازی های پلیس به مردان و زنان سیاه پوست و اعتراضات ناشی از آن از جمله برخی که خشونت آمیز بوده اند، تاکید کرد. در حالی که هریس و بایدن با خانواده بلیک ملاقات کرده اند، ترامپ در سفر اخیر خود به کنوشا، در عوض با مسئولان اجرای قانون ملاقات نکرد و در حال گشت و گذار در آسیب به کسب و کارها از اعتراضات بود.

برد باریک ترامپ در ویسکانسین در سال ۲۰۱۶ به فرستادن او به کاخ سفید کمک کرد. اهمیت این ایالت توسط هر چهار نامزدی که در طول هفته گذشته در آنجا کمپین می کردند، مورد تاکید قرار گرفت.

کمپین بایدن معتقد است حمایت از کار آن می تواند به خارج شدن از رای گیری در ایالت هایی مانند ویسکانسین و پنسیلوانیا کمک کند.

بر اساس جزئیاتی که ابتدا با خبرگزاری آسوشیتدپرس به اشتراک گذاشته شد، این کمپین سه تأیید اتحادیه را اعلام خواهد کرد: اتحادیه بین المللی کارگران آمریکای شمالی، اتحادیه بین المللی سازنده های آسانسور و فدراسیون ملی کارکنان فدرال که در مجموع نماینده صدها هزار کارگر اتحادیه در سراسر کشور هستند که می توانند برای حمایت از این کمپین بسیج شوند.

بایدن که با رهبران کار محلی در حیاط خلوت یک خانه هواداران در لنکستر ملاقات می کرد، در مورد تجارت، کروناویروس و اقتصاد صحبت کرد چرا که از ترامپ به دلیل «امتناع از مقابله با مشکلاتی که مردم عادی را تحت تأثیر قرار می دهد» انتقاد کرد و خواستار تقویت اتحادیه ها شد.

هر چهار نفر از حاضران حمایت خود را از بایدن و سرخوردگی از سیاست های ترامپ اعلام کردند.

باب فاوست، عضو اتحادیه کارگران آهنین محلی می گوید: «من نمی توانم بفهمم امروز چه خبر است، گم شده ام.» "من خفه می شود زمانی که من در مورد مسیر این کشور در این زمان فکر می کنم. ما به کمک شما احتياج داريم."

روز کار به طور معمول نشانه شروع غیر رسمی به فصل مبارزات انتخاباتی پاییز به عنوان نامزدها سرعت بخشیدن به فعالیت خود را برای با حداکثر سرعت دویدن نهایی به روز انتخابات است. اما حوادث روز دوشنبه در حال بازی کردن در سال جاری در برابر پس زمینه همه گیر است که مبارزات انتخاباتی را افزایش داده است، مجبور بسیاری از فعالیت های سنتی نامزدها آنلاین است.

در واقع، این نشانه اولین foray انفرادی هریس در دنباله مبارزات انتخاباتی برای حوادث در فرد از او به عنوان همسر در حال اجرا بایدن نزدیک به یک ماه پیش اعلام شد. اما خود بایدن در طول یک هفته گذشته مبارزات انتخاباتی خود را افزایش داده و به پیتسبورگ و کنوشا سفر کرده و دو کنفرانس خبری برگزار کرده است. دستياران می گويند انتظار دارند هر دو بايدن و هریس مبارزات انتخاباتی خود را برای هفته های باقی مانده افزايش دهند.

در حالی که مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در هفته گذشته توسط گزارش های متعدد بازگو نظرات ترامپ ادعا می شود ساخته شده تفرقه افکنی سربازان سقوط کرده، و همچنین تیراندازی پلیس و اعتراضات خشونت آمیز در کنوشا، تمرکز بر روز کارگر به احتمال زیاد برای بازگشت به این موضوع است که نظرسنجی ها به طور مداوم در بالای ذهن رای دهندگان پیدا کنید: اقتصاد.

...

tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن