داو جهش به عنوان محرک معامله در انتظار

بزرگنمایی این تصویر بازار سهام شده است کتک با رشد اقتصادی اثر بیماری همه گیر کوروناویروس. جان Minch

توسط MINERALNEWS در 5 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

بازار سهام شده است کتک با رشد اقتصادی اثر بیماری همه گیر کوروناویروس. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

به روز شده در 10:37 a. m. ET

میانگین صنعتی داو جونز رسید بیش از 1,400 امتیاز یا 7.5% به مذاکرات ادامه داد: بیش از یک بسته محرک برای کمک به اقتصاد فلج مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

S&P 500 افزایش یافت و نزدیک به 6.7%. که یک تک به تک از روز دوشنبه ضرر و زیان حدود 3 درصد برای هر دو شاخص Dow و S&P 500.

بازار سهام شده است در حال سقوط به صورت هفته به عنوان بسیاری از اقتصاد جهانی شده است تعطیل در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. داو دهکدهای از دست داد مورد 9,500 امتیاز پس از آن به اوج خود رسید و در فوریه. 12 — متناوب قطره از 32 درصد است. 11-سال گاو بازار — طولانی ترین در تاریخ است — در حال حاضر یک حافظه دور.

علائم وجود دارد که یک محرک معامله در کنگره نزدیک تر می شوند.

"من فکر می کنم واقعی وجود دارد خوشبینی ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت آینده" پلوسی گفت: در یک مصاحبه با CNBC. سناتور. چاک شومر سنا ارشد دموکرات گفت: اواخر وقت روز دوشنبه بود که او "بسیار نزدیک" به یک توافق با کاخ سفید در یک معامله برای بودجه اضطراری است که می تواند بالای $1 تریلیون.

روز دوشنبه فدرال رزرو راه اندازی آخرین تلاش برای حفظ اعتبار جریان و حفظ بازار کار هموار.

وزیران دارایی و روسای بانک های مرکزی از گروه هفت عمده کشورهای صنعتی متعهد شنبه به "انجام هر کاری که لازم است برای بازگرداندن اعتماد به نفس و رشد اقتصادی و حفاظت از مشاغل و کسب و کار و انعطاف پذیری از سیستم مالی است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب