کارکنان گوگل آزمایش مثبت برای Coronavirus; شرکت گسترش محدودیت های مسافرتی

بزرگنمایی این تصویر

گوگل است که در میان تعداد فزاینده ای از شرکت های آمریکایی که در حال محدود کردن سفر کارکنان به عنوان coronavirus شیوع گسترش می یابد. امی آزبورن/خبرگزاری گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

امی آزبورن/خبرگزاری گتی ایماژ

کارکنان گوگل در سوئیس آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید به عنوان فن آوری های غول پیکر و دیگر شرکت های آمریکایی و سرکوب کارمند سفر میان گسترش شیوع.

گوگل کارمند شد در آن زوریخ “برای یک مدت زمان محدود” قبل از برگزاری نمایشگاه نشانه های این شرکت در بیانیه ای گفت.

“ما گرفته اند – ادامه خواهد داد و به را – همه لازم است اقدامات پیشگیرانه در موارد زیر توصیه مقامات بهداشت عمومی به عنوان ما اولویت همه سلامت و ایمنی” گوگل گفت.

گوگل نه تعطیل آن زوریخ ، اما آن را محدود کرده است کارکنان خود را از سفر به ایران و بخش هایی از ایتالیا. در ماه مارس آن را گسترش خواهد به ژاپن و کره جنوبی. این شرکت در حال حاضر ممنوع, سفر به چین, به جز برای کارکنان بازگشت به خانه.

شرکت ها در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای نگران به وقوع است به سرعت در حال گسترش با بیش از 50 کشور در حال حاضر گزارش موارد است. سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که خطر تاثیر جهانی از ویروس “بسیار بالا است.”

در تلاش برای کاهش کارگران بالقوه قرار گرفتن در معرض بسیاری از شرکت های در حال محدود کردن سفر و بیرون کشیدن رویدادها و کنفرانس ها را که تعداد زیادی از مردم با هم.

یک سخنگوی آمازون تایید کرد که این شرکت نیز قرار داده شده یک محدودیت برای همه غیر ضروری سفر. آمازون قبلا خواسته کارگران برای محدود کردن سفر به چین است.

جی پی مورگان نیز مهار غیر ضروری کارمند سفر با توجه به خبری بلومبرگ.

روز جمعه گوگل, لغو آن دو-روز جهانی اخبار ابتکار نشست برنامه ریزی شده را در شمال کالیفرنیا در ماه آوریل است. روز قبل از Facebook به نام خود بزرگترین رویداد سال آن در کنفرانس توسعه دهندگان F8 مجموعه است.

آمازون, Facebook, Microsoft, Sony و اکتیویژن باید لغو همه برنامه ای برای حضور در ماه آینده از توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو.

عمده گوشی های هوشمند صنعت نشان می دهد تجارت, موبایل, کنگره جهانی نامیده می شد خاموش در اوایل این ماه پس از کشت از شرکت کنندگان در جیبش.

NPR آلینا Selyukh کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im