جورج فلوید و درک چوین شد هنگامی که همکاران سابق باشگاه مالک می گوید ایستگاه تلویزیون

بزرگنمایی این تصویر یک آتش نشان هدایت آب در یک ساختمان است که خانه El Nuevo بازار مال فروشان, یک باش

توسط MINERALNEWS در 10 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک آتش نشان هدایت آب در یک ساختمان است که خانه El Nuevo بازار مال فروشان, یک باشگاه که در آن جورج فلوید و درک چوین هر دو کار در یک زمان مالک سابق مایا سانتاماریا گفت: KSTP. جیم Mone/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جیم Mone/AP

جورج فلوید و درک چوین سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام سوم-قتل عمد و غيرعمد در Floyd مرگ مشغول به کار با هم در یک مینیاپولیس باشگاه به تازگی به عنوان در سال گذشته با توجه به یک گزارش از تلویزیون محلی ایستگاه KSTP.

مایا سانتاماریا مالک سابق از El Nuevo بازار مال فروشان گفت که هر دو فلوید و چوین امنیتی مشغول به کار در این باشگاه است. او گفت که این دو می تواند مسیرهای عبور هر چند چوین بیشتر کار کرده و در خارج به عنوان یک افسر کردن وظیفه در حالی که فلوید در درجه اول در داخل بود به عنوان یک دروغ بزرگ و فاحش. او مطمئن بود که اگر آنها می دانستند که هر یک از دیگر.

"چوین ما بود خاموش وظیفه پلیس برای تقریبا کل از 17 سال است که ما باز" سانتاماریا گفت: KSTP. "آنها مشغول به کار بودند با هم در همان زمان آن را فقط که چوین مشغول به کار در خارج و ماموران امنیتی در داخل بودند."

سانتاماریا نیز گفت: ایستگاه های تلویزیون که چوین "در حال کوتاه فیوز" و اضافه کرد که او اغلب از جیبش گرز و اسپری فلفل هنگامی که او فکر آن را بی جا بود.

زودتر جمعه سانتاماریا در زمان به Facebook به زاری به آتش کشیدن ساختمان است که خانه های محلی به زبان اسپانیایی ایستگاه رادیویی La Raza. سانتاماریا ذکر شده است به عنوان مدیر عامل از ایستگاه های رادیویی که به نظر می رسد در همان ساختمان به عنوان El Nuevo بازار مال فروشان.

این ساختمان قرار دارد که La Raza و El Nuevo کاری یک زن و شوهر از بلوک به دور از هدف فروشگاه معترضان غارت در اوایل این هفته.

"این خبر غم انگیز را از خواب بیدار و می دانم که همه کسب و کار شما و کار نابود شد توسط vandalizers," سانتاماریا نوشت: در زبان اسپانیایی در یک Facebook post. "ما نمی موفق به نجات هر چیزی. قلب من در عزاداری امروز."

NPR در تلاش است برای رسیدن به سانتاماریا, از طریق تلفن, ایمیل و Facebook است اما پاسخ دریافت نکرده.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب