نیویورک اعلام کرد کمترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان در طول همه گیر

بزرگنمایی این تصویر رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دیده می شود در مارس می گوید: دولت روزانه بستر

توسط MINERALNEWS در 10 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دیده می شود در مارس می گوید: دولت روزانه بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر را به طور چشمگیری. Karla ان ساحل/NurPhoto via Getty Images پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Karla ان ساحل/NurPhoto via Getty Images

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه که دولت دیده می شود آن کمترین تعداد از بستری شدن در بیمارستان و میانگین مرگ و میر از coronavirus پس از همه گیر آغاز شد.

"شما نگاه کنید که در آن ما در مقایسه با که در آن ما شده اند شما به یاد داشته باشید در یک زمان ما تا به حال 800 مرگ در هر روز" کومو گفت. "امروز ما باید هشت."

روز یکشنبه دولت دیدم 853 بستری شدن در بیمارستان به دلیل coronavirus بود که این پایین ترین رقم از مارس 18. تنها 391 نفر تست مثبت برای این ویروس بیش از 46,000 نفر تست شده که بعد با توجه به ایالت نیویورک داده است.

کومو نیز تبلیغ دولت سیستم ردیابی با استناد به حوادث متعدد در سراسر کشور است که دولت به عنوان منابع شیوع.

نیویورک و شهر نیویورک به طور خاص شده است که سخت ترین ضربه از coronavirus از هر منطقه در ایالات متحده است. چهار نفر از این هفت شهرستان در ایالات متحده آمریکا برای coronavirus مربوط به مرگ و میر در شهر نیویورک نیویورک. ایالت نیویورک با بیش از 31,000 مرگ و میر حساب برای نزدیک به یک چهارم از تمام coronavirus مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در حالی که نیویورک اعداد مشکلاتی روبرو شده اند به طور قابل توجهی گسترش coronavirus به رشد است و در جای دیگر در کشور است. میزان موارد جدید در هر روز در حال افزایش است, با ایالات فلوریدا و آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا تمام ورود به سیستم به طور قابل توجهی بالاتر از میزان موارد جدید در هر روز از آنها دو هفته پیش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب