دموکرات تمرکز بر وحدت به عنوان تنش از سال 2016 معطل

نورث لیبرتی, آیووا - دموکرات نامزد ریاست جمهوری وعده داده شده رای دهندگان در آیووا در روز شنبه آنها را متحد کر

توسط MINERALNEWS در 13 بهمن 1398

نورث لیبرتی, آیووا - دموکرات نامزد ریاست جمهوری وعده داده شده رای دهندگان در آیووا در روز شنبه آنها را متحد کردن حزب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حتی به عنوان آنها نگه داشته تا خود را به انتقاد از یکدیگر و پیمایش طولانی تقسیم از کمپین 2016.

"من اعتماد به نفس آمریکایی جمهوری خواه رای دهندگان دموکرات رای دهندگان و رای دهندگان مستقل می خواهند ما را به گرد هم می آیند" معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت: در نورث لیبرتی. "من قصد دارم به انجام آنچه در آن طول می کشد برای پیشرفت در این مناطق که مهم ترین است."

حدود 20 مایل دور در سدار رپیدس ماساچوست ایالت الیزابت وارن به روز او را از بیخ و بن گفتار شامل صریح تر تماس برای وحدت.

"ما را به نهایی سکته مغزی در اینجا," او گفت:. "اما ما درک می کنیم که ما خواهد شد و ما باید گرد هم می آیند به عنوان یک حزب به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من برنامه ای برای آن."

و برنی ساندرز اصرار داشت او را عقب نهایی دموکرات نامزد حتی اگر آن را او.

"اجازه دهید به من می گویند این پس هیچ سوء تفاهم" ورمونت سناتور گفت: در ایندیانوولا. "اگر ما برنده نیست ما برنده و من می دانم که هر نامزد دیگر همان را انجام خواهد داد."

در آستانه روز دوشنبه آیووا قفقاز وحدت تعهدات مشخص شده اولیه و فوری — تلاش برای جلوگیری از تقسیم که برخی از دموکرات ها می گویند کمک تهمت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016. پس از یک سال مبارزه در اکثر نظرسنجی ها نشان می دهد در یک مسابقه بین بایدن Warren ساندرز و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Indiana. آن دسته از داوطلبان همراه با سن. ctq از ایالت مینه سوتا و تاجر اندرو یانگ crisscrossed آیووا در روز شنبه به دنبال یک برک آوت پیروزی که آنها را حرکت عمیق تر به این مسابقات است که تصمیم خواهد گرفت که نامزدی حزب دموکرات.

آنها با تمرکز بر طیف گسترده ای از مسائل مربوط به سیاست اعم از دانشگاه آزاد شهریه به نقش دولت در بهداشت و درمان عدالت کیفری اصلاحات کنترل اسلحه ها و راه حل برای تغییر آب و هوا. اما بزرگترین مسئله در ذهن بسیاری از رای دهندگان است فرود بر روی یک نامزد که می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

اضطراب بیش از این حزب توانایی متحد کردن رشد بیش از دو هفته گذشته پس از هیلاری کلینتون ساندرز' 2016 اصلی رقیب دو بار انتقاد سناتور برای انجام نمی دهد به اندازه کافی به دموکرات ها هم پس از کبودی نبرد.

شکاف در نمایش جمعه هنگامی که در کنگره رشیدا Tlaib D-Mich., به نظر می رسد در یک ساندرز رویداد در آیووا و هو اشاره کلینتون. او بعدها با صدور بیانیه ای گفت او "اجازه ناامیدی من با وزیر امور خارجه آخرین نظرات درباره سناتور سندرز و هواداران خود را دریافت کنید بهترین من" و "در تلاش برای رسیدن از محل عشق و نه واکنش نشان می دهند در راه همان کسانی هستند که در برابر آنچه که ما در حال ایجاد در این کشور است."

فیض فولادوند, ساندرز' مدیر کمپین بازتوییت او در بیانیه ای گفت: "ما با عشق و شور و شوق خود را و اعتقاد. را تغییر ندهید."

کلینتون سخنگوی نیک مریل نامیده می شود که نظر "باور نکردنی است."

"این کافی نیست که او هو او را آخرین نامزد, اما آنها مطمئن شوید که روشن است او مجبور نیست به آن را پشیمانی" مریل توییتی.

این حادثه تأکید سوال در مورد چگونه دموکرات ها می توانید موضوع را با هم تضاد جناح به منظور توسعه یک ائتلاف است که دهانه نسل و نژاد و وضعیت اقتصادی به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. با ساندرز نشان دادن برخی از نشانه هایی از قدرت در آیووا برخی از رای دهندگان گفت: آنها نمی خواهد حمایت از او به دلیل نگرانی او را تقسیم ،

لیزا Stolba, بازنشسته, مشاور مدرسه از سدار رپیدس که با حضور بایدن رویداد در نورث لیبرتی گفت: او را مردد با توجه به Klobuchar, Buttigieg بایدن و وارن.

ساندرز بود و نه در لیست برای چند دلیل. او بیش از حد "سوسیالیستی" او نگران سلامت خود و سن — بایدن را بیش از حد او اضافه شده است — و او را نبود اعتماد به نفس ساندرز می تواند متحد ، Stolba, 59 اشاره کرد او هنوز شعرم بر اینکه او گفته وارن که یک زن نمی تواند برنده. ساندرز را تکذیب کرد نظر. "من فکر می کنم که او در آن گفت:," او گفت:.

اما Stolba گفت: او هنوز رای ساندرز اگر بودند نامزد. "اگر او تنها یک آره من قصد ندارم به رای دادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن."

ساندرز بخشی کشیده شده جمعیت کشش به هزاران نفر در حوادث به روشنی از شور و شوق اطراف مبارزات انتخاباتی خود. این است که انرژی او و حامیان او معتقدند که حزب را با هم و الهام بخش از رای دهندگان در سراسر طیف برای حمایت از نامزدی خود را در ماه نوامبر.

برخی از نامزدها را دیدم یک فرصت در فنلاند. 38 ساله Buttigieg ساخته شده است که نسل تغییر مرکزی استدلال از مبارزات انتخاباتی اش گفت: تقسیم تاکید نقطه خود را.

"من بسیار لذت بردن از به عنوان یک دموکرات زندگی از طریق تجربه 2016 و من می خواهم به مطمئن شوید 2020 شبیه 2016 به عنوان کوچک که ممکن است" او به خبرنگاران گفت: پس از یک رالی در واترلو.

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر

Buttigieg در ادامه به تاکید است که نامزدها "بسیار بیشتر تراز وسط قرار دارد از شما می خواهم فکر می کنم."

اما در مرحله بعد در روز او را زنده کرد او انتقاد بایدن و ساندرز ترسیم آنچه که او به نام "احترام تفاوت رویکرد در میان مردم که همان ارزش به اشتراک گذاری همان اهداف است."

"معاون رئیس جمهور است که نشان می دهد این است که هیچ وقت به خطر کسی جدید," او گفت:. "پیشنهاد من این است که هیچ وقت به یک خطر در تلاش برای دیدار اساسا یک چالش جدید را با یک آشنا راهکار. آن را به چیزی جدید است."

Buttigieg انتقاد ساندرز برای "ارائه یک روش است که نشان می دهد این یا انقلاب و یا آن را وضعیت موجود و وجود دارد هیچ چیز را در میان."

و اگر چه او ساخته شده است یک گام به وحدت بایدن هنوز رفت و پس از ساندرز' سیاست چک لیست در بیخ و بن — هر چند او اجتناب نامگذاری سناتور ورمونت.

"بحث ارزان است. در سیاست گاهی اوقات صحبت کردن بسیار گران است به خصوص زمانی که شما لازم نیست به مردم بگویید که چگونه شما پرداخت برای آنچه که شما می گویند شما در حال رفتن به انجام" بایدن گفت: در واترلو. "راست. به مردم بگوید که آنچه در آن است رفتن به هزینه."

بایدن اشاره برخی تخمین می زند که قرار ساندرز " ليزينگ پیشنهادات در تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی دانشگاه, بخشش بدهی ها و کمک درسی رایگان-کمک درسی دانشگاهی در بیش از $60 تریلیون بیش از 10 سال است. "من تعجب می کنم که چرا آنها نمی دانند که چقدر این قراره هزینه," او اضافه شده یک اشاره به ساندرز به تازگی گفتن ایسنا که او نمی داند که دقیقا همان چیزی است خود را مدیکر برای همه طرح هزینه دولت فدرال است.

برخی از رای دهندگان گفت: آنها احساس کردند که بدون در نظر گرفتن اختلافات در درون حزب تهمت بود به اندازه کافی از یک عامل وحدت بخش خود را که دموکرات ها را باید بدون مسائل پس از اولیه. تام Taiber یک زن 73 ساله از Waverly گفت که او نگران نیست در مورد دموکرات ها با هم به تجمع در اطراف این حزب نامزد احتمالی حتی اگر اصلی تفرقه می شود.

"خانواده دموکرات ما در حال رفتن به اختلاف نظر" او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جولی پیس و تام Beaumont در واترلو آیووا و لایحه بارو در نورث لیبرتی آیووا کمک به این گزارش.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما در هفته نامه `زمین بازی" سیاست پادکستtinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب