نه پرواز در تابستان امسال ؟ بسیاری از آمریکایی ها در حال هدف قرار دادن جاده — Rv ها

بزرگنمایی این تصویر امی Holditch حل و فصل در پشت چرخ از RV او اجاره ای برای او 10 روز سفر خانواده از

توسط MINERALNEWS در 12 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

امی Holditch حل و فصل در پشت چرخ از RV او اجاره ای برای او 10 روز سفر خانواده از مدیسون علا. به کیپ کاد جرم است. راسل Lewis/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
راسل Lewis/NPR

امی Holditch نیست نوع زن به ترس دیکته زندگی خود را.

"نه او می گوید:" او مادر 73 ساله ساندرا Gillis. "او بسیار می شود ذهن خود را بر روی چیزی و سپس آن را احتمالا رفتن به اتفاق می افتد."

بنابراین زمانی که coronavirus لغو سفر به هاوایی او نمی تعویق انداختن سفر با مامان و 12 ساله خود را برای یک سال دیگر.

"من فقط از نوع شروع به پریدن صخره و آن را انجام داد."

او در بر داشت یک وسیله نقلیه تفریحی یا RV اجاره حتی اگر او تا به حال هرگز رانده هر چیزی بزرگتر از یک SUV — نه حتی یک ون یا U-Haul. و او مجموعه ای در مورد نقشه برداری مسیر و از مدیسون علا. به کیپ کاد جرم است.

تابستان, تعطیلات سالانه مراسم برای بسیاری است چیزی که آسان به را حتی در طول یک بیماری همه گیر.

خانواده های طولانی عادت کرده اند به خارج از خانه های خود را هر تابستان در آرزوی به دور, اما اگر آن را به معنی در معرض بودن به کروناویروس در هواپیما, رستوران و یا حتی آسانسور در یک هتل. Cruises قطعا اما کروز بزرگراه در آنچه که در اصل یک زمین قایق ؟

این 32 فوت و 8 فوت گسترده اما طبقه بندی شده به عنوان یک کلاس C وسیله نقلیه, که بدان معنی است که هیچ آموزش ویژه و یا گواهینامه رانندگی مورد نیاز است به آن درایو. راسل Lewis/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
راسل Lewis/NPR

وجود خواهد داشت بسیاری از جدید RV رانندگان کشیدن به اردو در تابستان امسال است. همکار به همکار اجاره وب سایت RVshare می گوید: دیدن آن سه برابر میزان رزرو در تابستان امسال نسبت به تابستان گذشته. مدیر عامل جان خاکستری می گوید: افرادی که مایل به جلوگیری از به اشتراک گذاشته فضاهای دادن آن بروید.

"مردم می تواند به حمام با آنها. آنها را می توانید آشپزخانه خود را با آنها. و این که حق بیمه از کنترل است که همیشه وجود داشته و در RV سفر است و حتی بیشتر از حق بیمه این سال است."

به علاوه با قیمت گاز پایین آن را مقرون به صرفه تر از آن است که در سال. خاکستری می گوید: هزینه اجاره RV اجرا می شود از حدود 50 دلار یک شب برای یک پنجره camper به $1000 در شب, بسته به اندازه و سطح لوکس. اما او می گوید: برای بسیاری از او می گوید: این هزینه به طور متوسط از 1000 $در هفته.

مراقبت از پوست متخصص که مجموعه خود را ساعت او را بیشتر و بیشتر چیزهایی که او را پس از او و همسرش از هم جدا شده یک زن و شوهر از سال پیش.

"و غیره وجود دارد کمی از قطعیت انجام آن خودم اما من همیشه قادر به انجام آن خودم قبل از" Holditch می گوید. "در بیشتر قسمت ها. و شما می دانید, من مبارزه گاهی اوقات. اما من فکر می کنم من می توانم آن را انجام دهد. من احساس اعتماد به نفس در مهارت های رانندگی است. من یک راننده خوب است."

اگر چه او اذعان می کند او کمی عصبی در مورد رانندگی 32-خانه بر روی چهار چرخ در New Jersey Turnpike.

اولین مانع برای غلبه بر یادگیری همه چیز او نیاز به دانستن در مورد چگونگی RV کار می کند که او قبل از تنظیم کردن در سفر است.

امی Holditch دریافت دو ساعت سفر RV با دستورالعمل برای نحوه کار همه چیز را در داخل و خارج. از سمت چپ: ساندرا Gillis دانکن Holditch و امی Holditch. راسل Lewis/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
راسل Lewis/NPR

وجود دارد در تمام مسائل داخلی: چگونه نیمکت تبدیل به تخت که به قلاب تا به برق و هنگامی که به استفاده از ژنراتور چگونه برای روشن کردن ژنراتور. نه به ذکر است تمام خارج از مسائل مانند برق و آب و تاسیسات و از همه مهم فاضلاب آزادسازی پروتکل.

آن را بسیاری به یاد داشته باشید و آن را طول می کشد RV صاحب دو ساعت به او نشان می دهد همه چیز. دانکن و مادر او را اشباع کردن این نقطه و آن را به Holditch به یاد داشته باشید که چگونه به استفاده از بلوک ها و لنت ها به سطح خودرو زمانی که آنها در اردو در شب.

برای هر کسی که علاقه مند در اجاره RV وجود دارد یک سطح اضافی از دشواری در این تابستان: مطمئن شوید که محل شما در حال رفتن است که در واقع باز است.

"آن را حتی بیشتر مهم است که شما انجام تحقیقات خود می گوید:" جانت Casellano یک سخنگوی آمریکایی انجمن خودرو.

RV صاحب Cheryl Huettel را نشان می دهد Holditch خانواده قدرت و آب کنسول استفاده خواهد شد و در اردو در امتداد راه خود را به کیپ کاد. از سمت چپ: Huettel امی Holditch ساندرا Gillis و دانکن Holditch. راسل Lewis/NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
راسل Lewis/NPR

"شما می خواهید برای برنامه ریزی سفر خود را از نقطه A به نقطه B نیست فقط بدانید که چگونه شما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد, اما که در آن و زمانی که شما در حال رفتن به را متوقف می کند. شما می خواهید به می دانم که زمانی که شما در آینده خروج همه چیز باز است."

این نیز مهم است که بدانید اگر شما در حال سفر به هر کشوری که شما نیاز به قرنطینه هنگامی که شما وجود دارد.

"انجام تحقیقات تا آنجا که احتمالا شما می توانید به طوری که شما می توانید لذت بردن از سفر خود را و از بین بردن هر گونه اضطراب شما را قبل از شما وجود دارد" Casellano می گوید.

اگر همه چیز به خوبی هزاران نفر از مردم تلاش کردن RV زندگی این تابستان ممکن است تصمیم به کشش آن را به سقوط. با بیشتر مردم در حال کار از خانه و مدارس تصمیم گیری برای ارائه آموزشهای مجازی برای دانش آموزان, زندگی در جاده ها می تواند تبدیل به زندگی به طور منظم.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de