مایکل کوهن از زندان آزاد شد با توجه به Coronavirus نگرانی

بزرگنمایی این تصویر مایکل کوهن می رسد در منهتن آپارتمان در روز پنج شنبه پس از او منتشر شد از زندان ف

توسط MINERALNEWS در 1 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

مایکل کوهن می رسد در منهتن آپارتمان در روز پنج شنبه پس از او منتشر شد از زندان فدرال. جان Minchillo/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
جان Minchillo/AP

رئیس جمهور تهمت سابق شخصی وکیل و دلال مایکل کوهن منتشر شد از یک زندان فدرال و به خانه حبس پنج شنبه.

آزادی او می آید نگرانی او می تواند در معرض COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

کوهن و 53 که پس از اعلام او "را گلوله برای رئیس جمهور" محکوم شد در سال 2018 به سه سال زندان فدرال اصطلاح پس گناه به درخواست تعدادی از مالی و سیاسی و جرایم مالی مبارزات انتخاباتی نقض و دروغ گفتن به کنگره است.

او خدمت در یک رسانه-امنیت فدرال تادیبی موسسه در Otisville n. y. حدود 75 مایلی شمال غربی شهر نیویورک است. او برنامه ریزی شده بود منتشر می شود در ماه نوامبر 2021.

معلوم نیست چرا کوهن امروز منتشر شد. آزادی او در اصل اعطا شده در مارس اما تا به حال به تاخیر افتاده است.

ویدئو ارسال شده توسط ان بی سی نیوز نشان می دهد کوهن راه رفتن به یک آپارتمان در نیویورک با پوشیدن یک پیراهن سفید به تیره جارچی یک دانشگاه میامی توپ کلاه و ماسک سفید.

در اوایل این ماه یکی دیگر عضو سابق رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی خود را — یک بار انتخابات ریاست جمهوری رئیس پل Manafort — نیز از زندان آزاد شد به دلیل نگرانی از قرار گرفتن در معرض ویروس.

Manafort و 71 محکوم شد و به زندان زمان توسط دو دادگاه فدرال.

در سال 2018 یک هیئت منصفه در ویرجینیا در بر داشت او را به جرم هشت از 18 فقره در مالیات و تقلب در بانک محاکمه مربوط به کار Manafort در اوکراین رخ داد. او بعد التماس کرد گناه را به دو اضافی جنایت شمارش در واشنگتن ،

ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr دستور داده است تا فدرال زندانها را امتحان کنید به فعالانه جلوگیری از گسترش ویروس در سیستم خود را.

یک مارس 26 یادداشت از Barr تشریح که یکی از اداره زندانها "ابزار" برای کمک به نگه داشتن زندان جمعیت امن "است توانایی برای اعطای برخی از زندانیان واجد شرایط خانه حبس در شرایط خاص."

این یادداشت متحده "وجود دارد برخی از خطر زندانیان که غیر خشونت آمیز و مطرح, حداقل, احتمال تکرار جرم سال و کسانی که ممکن است امن تر در خدمت جملات خود را در خانه حبس به جای BOP امکانات."

همانطور که از پنج شنبه صبح BOP گفت: آن را منتشر کرده است 2,932 زندانیان به خانه حبس از اواخر ماه مارس است.

NPR عدالت خبرنگار Ryan لوکاس کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب