Garcetti می گوید: برخی از L. A. اقامت در خانه قوانین می تواند کاسته در هفته

شهردار اریک Garcetti خوش بینانه به نظر می رسید که اجتماعی فاصله اقدامات بودند اثبات موثر و گفت به اعتقاد او "م

توسط MINERALNEWS در 9 اردیبهشت 1399

شهردار اریک Garcetti خوش بینانه به نظر می رسید که اجتماعی فاصله اقدامات بودند اثبات موثر و گفت به اعتقاد او "منحنی واقعا شروع به پهن کردن" حتی نشان می دهد که کاهش محدودیت تحت این شهر را امن تر-در-خانه سفارش می تواند هفته دور.

تست قابلیت شدند و همچنان رو به افزایش با توجه به Garcetti که گفت بدون علامت کارگران ضروری از جمله تحویل سوار-تگرگ و رانندگان تاکسی و همچنین روزنامه نگاران در حال حاضر قادر به آزمایش می شود برای ویروس.

"اینها مردمی هستند که در خط مقدم کمک به ما دریافت کنید که در آن ما نیاز به ارائه مواد غذایی به آپارتمان ما," او گفت:.

Garcetti همچنین اعلام کرد: این شهرستان در اجرای برنامه های اعلام شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom هفته گذشته که پرداخت های خارج از کار کارکنان رستوران به طبخ وعده های غذایی برای سالمندان است. شهردار گفت: این برنامه قرار خواهد 150 نفر در بازگشت به کار بلافاصله. با توجه به سطح درآمد مردم که یا مسن تر از 65 یا سنین 60 تا 64 با یک موجود شرایط پزشکی ممکن است واجد شرایط برای دریافت وعده های غذایی از این برنامه است.

تبلیغات

این شهرستان خواهد شد پرداخت هزینه برای وعده های غذایی اما هزینه های آن به بعد تا حدودی بازپرداخت توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال و دولت ایالتی Newsom گفت: در هفته گذشته.

لس آنجلس پیچیده یک هفته است که در آن تعداد مرگ و میر مرتبط با coronavirus دو برابر شده است.

این تعداد در ادامه به افزایش پنج شنبه به شهرستان مقامات بهداشت تایید اضافی 29 کشته و 942 جدید کروناویروس موارد است. بهداشت عمومی مدیر گروه باربارا فرر گفت: 11 از این مرگ و میر در میان کارکنان بهداشتی درمانی و 92 درصد از نزدیک به 950 افرادی که فوت کرده اند در این شهرستان تا به حال زمینه مسائل مربوط به سلامت.

مقامات گفت که از کسانی که کشته شد که نژاد و قومیت شناخته شده است مرگ و میر برای آمریکایی های آفریقایی تبار است 13.2 در هر 100 ، 000 نفر است.

تبلیغات

"این است که به طور قابل توجهی بالاتر از میزان مرگ و میر از همه دیگر اقوام و نژادها" فرر گفت.tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de