فرانسه میله استفاده از هیدروکسی کلروکین در COVID-19 موارد

بزرگنمایی این تصویر

فرانسه وزارت بهداشت می گوید هیچ مدرکی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین کمک می کند تا بیماران – و در آن می گوید: مطالعات اخیر دریافته اند علت آن می تواند خطرات بهداشتی. یک جعبه هیدروکسی کلروکین تحت نام تجاری Plaquenil است دیده می شود در یک داروخانه در پاریس. Chesnot/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

Chesnot/گتی ایماژ

دولت فرانسه است لغو فرمان است که اجازه داده شده بود به بیمارستان تجویز هیدروکسی کلروکین در برخی از COVID-19 مورد گفت: هیچ مدرکی وجود دارد که آن را کمک می کند تا بیماران – و با استناد به داده هایی که نشان می دهد, آن می تواند باعث مشکلات قلبی و دیگر خطرات بهداشتی.

“این مولکول نباید تجویز شده برای بیماران مبتلا COVID-19” وزارت همبستگی و سلامت گفت: به عنوان آن را اعلام کرد تغییر دهید.

حرکت به نوار بیمارستان از تجویز این دارو برای coronavirus بیماران می آید دو روز پس از سازمان بهداشت جهانی متوقف بالینی از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19. که به استناد یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست که پیدا کرده بود بدون بهره مندی از مواد مخدر و گزارش شده بالاتر مرگ و مير بيماران بستری و “افزایش فرکانس از آریتمی بطنی.”

فرانسه وزارت بهداشت مورد تایید بود هیدروکسی کلروکین اضطراری نسخه در COVID-19 مورد در اواخر ماه مارس است.

به عنوان فرانس 24 گزارش که زمانی که فرانسه محقق Didier Raoult است که مصر طرفدار هیدروکسی کلروکین گفت که او تا به حال با موفقیت درمان می شود COVID-19 بيمار با استفاده از بحث مواد مخدر در ترکیب با آزیترومایسین. اما وزارت بهداشت می گوید: مطالعات اخیر نشان می دهد این درمان می تواند تولید “سمیت قلبی به خصوص در ترکیب با آزیترومایسین.”

محققان در ادامه به منظور بررسی امکان استفاده از هیدروکسی کلروکین استفاده شده است که برای درمان مالاریا و لوپوس به مبارزه با کروناویروس با حداقل دو مطالعات در ایالات متحده آمریکا به عنوان NPR جو Palca, گزارش, این دارو یافت شده است قادر به جلوگیری از تکرار coronavirus.

رئیس جمهور تهمت بارها تبلیغ هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان برای COVID-19 – و هفته گذشته او گفت که مصرف دوز هر دو هیدروکسی کلروکین و روي به محافظت در برابر coronavirus با وجود هشدار در مورد مواد مخدر است.

“من آن گرفته شده برای حدود یک هفته و نیم در حال حاضر. و من هنوز هم در اینجا,” او گفت:.

هر دو غذا و دارو و موسسه ملی بهداشت هشدار داده اند, از خطرات بهداشتی و درگیر با مردم در مصرف هیدروکسی کلروکین امیدوار به جلوگیری و یا درمان COVID-19.

در همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او مصرف دارو FDA صادر شده یک لیست از آن عوارض جانبی بالقوه خطرناک:

“عوارض هیدروکسی کلروکین شامل غیر قابل برگشت شبکیه آسیب قلبی اثر (از جمله کاردیومیوپاتی و طولانی شدن QT) بدتر شدن پسوریازیس و porphyria, پروگزیمال میوپاتی و نوروپاتی عصبی حوادث و هیپوگلیسمی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>