بزرگنمایی این تصویر

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها می میرند از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. الکس براندون/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان

الکس براندون/AP

ملت پیشرو متخصص در بیماری های عفونی و عضو کاخ سفید را coronavirus نیروی کار می گوید همه گیر می تواند کشتن 100,000 تا 200,000 آمریکایی ها و آلوده کردن میلیون ها نفر.

Dr. Anthony Fauci گفت: بر اساس مدل سازی از سرعت فعلی از coronavirus’ گسترش در آمریکا “بين 100000 و 200000” مردم ممکن است مرد از COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

Fauci نظرات در سی ان ان دولت از اتحادیه تاکید چقدر دور ایالات متحده است که از زمان اوج شیوع بر اساس پیش بینی ها از بالا و مقامات فدرال. همانطور که از اوایل یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد 125,000 موارد در ایالات متحده و تقریبا 2,200 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که به دلیل مستند نشده زنجیره انتقال در بسیاری از نقاط کشور شماره های جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده تنظیم شده است برای نگه داشتن فزاینده به عنوان بیشتر و بیشتر نتایج آزمون تبدیل شدن به شناخته شده است.

Fauci گفت: 100,000-به-200,000 مرگ رقم وسط-of-the-road برآورد بسیار پایین تر از بدتر-مورد-سناریو پیش بینی.

او گفت: آماده شدن برای 1 میلیون به 2 میلیون آمریکایی به مرگ از coronavirus است “تقریبا به طور قطع کردن نمودار” افزود: “در حال حاضر غیر ممکن نیست اما بسیار بعید است.”

اما Fauci هشدار داد مردم به تاکید بیش از حد بر در پیش بینی اشاره کرد که “این چنین یک هدف در حال حرکت است که شما می تواند به راحتی اشتباه و گمراه کردن مردم است.”

چه ما نمی دانیم, او می گوید که “ما باید یک مشکل جدی در نیویورک ما داریم یک مشکل جدی در نیواورلئان و ما قصد داریم به مشکلات جدی در زمینه های دیگر.”

Fauci را coronavirus مرگ و میر برآورد می آید که کاخ سفید در نظر راه برای بازگشایی اقتصاد از جمله کاهش اجتماعی فاصله دستورالعمل که مقامات مندرج برای جلوگیری از گسترش این حرکت سریع ویروس.

یکی از سه آمریکایی که در حال حاضر در حال خواسته به ماندن در خانه به عنوان موارد جدید افزایش می یابد به خصوص در نیویورک, که حساب برای نزدیک به نیمی از کشور موارد است.

وقتی پرسید که آیا آن است که زمان مناسب برای شروع آرامش بخش برخی از اجتماعی فاصله اقدامات Fauci گفت: تا زمانی که منحنی از عفونت های جدید شروع به مسطح کردن.

او حاضر به حدس می زنم که دقیقا همان است که ممکن است رخ دهد.

“ویروس خود را تعیین می کند که جدول زمانی” Fauci گفت.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آنفلوآنزای فصلی را کشته است بین 12,000 61,000 مردم یک سال پس از سال 2010. Coronavirus مرگ و میر است به مراتب بیشتر از آنفولانزا است. برای سالمندان جمعیت coronavirus یافت شده است که شش بار به عنوان کشنده است.

وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسنی برای coronavirus. کارشناسان می گویند در حال توسعه یک واکسن برای ویروس می تواند حداقل یک سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im