حفاری آغاز می شود ممکن است گور دسته جمعی از 1921 تولسا مسابقه کشتار

بزرگنمایی این تصویر شهر تولسا از سر آزمون حفاری برای سال 1921 تولسا مسابقه کشتار گور تحقیقات در جولا

توسط MINERALNEWS در 24 تیر 1399
بزرگنمایی این تصویر

شهر تولسا از سر آزمون حفاری برای سال 1921 تولسا مسابقه کشتار گور تحقیقات در جولای 13 در Oaklawn گورستان در تولسا. 1921Graves/شهر تولسا پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
1921Graves/شهر تولسا

نزدیک به یک قرن پیش Tulsa, Okla., سایت از یکی از وحشیانه ترین مسابقه کشتار در تاریخ ایالات متحده است. به عنوان بسیاری از 300 آفریقایی ساکنان ذبح شد با اوباش و یک بخش از شهرستان شناخته شده به عنوان سیاه و سفید وال استریت کاهش یافته بود به خاکستر.

مورخان در تلاش بوده اند که به تعیین که در آن بسیاری از قربانیان به خاک سپرده شد برای چند دهه.

این هفته مقامات شروع آزمون حفاری برای تعیین اگر یک قطعه زمین در شهرستان-اموال متعلق به این سایت از یک گور دسته جمعی. دانشمندان گفت: در سال گذشته اظهار داشت: "ناهنجاری" وجود دارد با استفاده از رادار نافذ زمین که می تواند حاکی از وجود بینام و نشان دفن زمین.

"کار ما در ادامه برای پیدا کردن این دسته از هموطنان ما Tulsans که رفت از دست رفته در طول سال 1921 تولسا نژاد قتل عام" شهردار G. T. به bynum گفت: در Facebook پست در روز دوشنبه اعلام شروع حفاری در این شهر Oaklawn گورستان.

"از آنجا که اسکن است که مطابق با یک گور دسته جمعی یک تیم از برخی از مهمترین پژوهشگران در کشور را مونتاژ در تولسا برای ارزیابی هر دو حضور و وضعیت هر انسان باقی می ماند, در سایت, سوال," او گفت:.

آزمون های حفاری است که انتظار می رود طی سه تا شش ماه. این شهر ارائه یک غذای زنده در Facebook جایی که بیننده می تواند زمین بودن حذف شده است.

Tulsa مقامات گفت: این پروژه قرار است تا در ماه مارس شروع شد اما به علت نگرانی از گسترش این کوروناویروس. در حال حاضر این شهرستان است که نیاز به افراد داخل گورستان از جمله کسانی که نظارت بر روند حفاری و باستان شناسان برای تست منفی برای COVID-19.

در روز سه شنبه اوکلاهما را وزارت بهداشت اعلام کرد 993 تازگی تایید coronavirus موارد محیط جدید تک روز رکورد برای دولت است.

مقامات دولتی گفته اند که دو تن دیگر از مناطق نورد اوکس یادبود باغ و عصا خواهد بود بررسی پتانسیل بینام و نشان دفن و در ماه های آینده.

به عنوان NPR گزارش در سال گذشته یک گروه از دانشمندان به رهبری ایالت اوکلاهما باستان شناسی کشف یک گودال در Oaklawn اندازه گیری حدود 30 فوت با 25 فوت. گفتند: آن را به اندازه کافی بزرگ را به جا تا 100 بدن.

"من به عنوان اعتماد به نفس من را می توان در نتایج این است که یک نامزد برای چیزی در ارتباط با قتل عام" اسکات Hammerstedt یک پژوهشگر ارشد با OAS گفت: در یک انجمن عمومی در ماه دسامبر.

وجود علاقه در تولسا مسابقه کشتار به تازگی زمانی که رئیس جمهور تهمت انتخاب این شهر برای میزبانی یک کمپین تجمع ماه گذشته – اول خود را پس از coronavirus مجبور زیادی از اقتصاد ایالات متحده را تعطیل.

این در اصل برنامه ریزی شده بود برگزار شد و در ژوئن 19 – یک روز نیز به عنوان شناخته شده Juneteenth که یادآور موثر پایان برده داری در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تغییر تاریخ پس از یک تورنت از انتقاد. برخی از این منتقدان را دیدم محل و تاریخ اصلی این تجمع به عنوان یکی دیگر از توهین رئیس جمهور در میان یک تورنت از درد و خشم بیش از کشتن جورج فلوید که موجب سراسر کشور تظاهرات.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او در نهایت تغییر تاریخ از احترام به تعطیلات پس از شنیدن از خود "آمریکایی آفریقایی دوستان و هواداران است."

مورخان ردیابی جرقه از سال 1921 مسابقه کشتار به یک رویارویی یک مرد جوان بود که سیاه و سفید در مرکز شهر تولسا آسانسور. مرد متهم به آزار او ادعا می کنند که تنش ها دامن زده در زمان ناآرامی های نژادی.

طولانی نیست پس از هزاران مسلح ساکنان سفید یورش برده و این شهر را Greenwood منطقه.

"اعضای سفید اوباش به حال غارت مغازه ها و فروشگاه محصولات ورزشی برای اسلحه با آنها را به عنوان آنها آب گرفتگی به گرین وود" مورخ Hannibal جانسون گفت NPR در ماه دسامبر. "سیاه و سفید و اوباش آتش نشانان مانع از توقف آتش سوزی و برخی از شاهدان عینی می گویند هواپیماهای بمب ها کاهش یافته است و strafed جامعه با گلوله."

زمانی که دود پاک حدود 150 تا 300 ساکنان سیاه کشته شده اند.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب