چینی قانونگذاران تایید هنگ کنگ امنیت ملی قانون

پکن - چین مقننه تایید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ در روز پنج شنبه است که در تیره و تار شدن روابط با ایالات مت

توسط MINERALNEWS در 8 خرداد 1399

پکن - چین مقننه تایید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ در روز پنج شنبه است که در تیره و تار شدن روابط با ایالات متحده و بریتانیا و باعث تظاهرات در این سرزمین است.

ملی حمایت این لایحه آن را به عنوان پیچیده سالانه در جلسه که برگزار شد تحت فشرده ضد coronavirus کنترل. رای 2,878 به 1 در خط با مشخصات بالا اما تا حد زیادی تشریفاتی بدن سفارشی از نزدیک به اتفاق آرا تصویب تغییرات قانونی تصمیم حزب کمونیست.

هنگ کنگ امنیت قانون را تغییر دهد خاک مینی قانون اساسی و یا قانون اساسی به نیاز خاک به اجرا درآوردن اقدامات به تصمیم کمیته دائمی از NPC های بدن تحت کنترل حزب حاکم کمونیست که دستگیره ترین قانونگذاری کار می کنند.

این قانون نشان دهنده عزم دیدار رؤسای دولت برای تشدید کنترل بر هنگ کنگ پس از 11 ماه تظاهرات ضد دولتی.

فعالان در هنگ کنگ می گویند قانون را تضعیف می کند "درجه بالایی از خودمختاری" وعده داده شده به این مستعمره سابق بریتانیا هنگامی که آن را تحویل داده شد و برگشت به چین در سال 1997 و ممکن است مورد استفاده برای سرکوب فعالیت های سیاسی ،

برتر لی کچیانگ کشور No. 2, رهبر, دفاع از این قانون به عنوان سازگار با پکن را وعده داده است.

"این تصمیم اتخاذ شده توسط شرکت ملی صنایع پتروشیمی در جلسه طراحی شده است برای ثابت اجرای "یک کشور و دو سیستم و هنگ کنگ در دراز مدت رفاه و ثبات" لی گفت: در یک کنفرانس خبری.

قانون و راه آن است که در حال تصویب درخواست وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo به اعلام روز شنبه که واشنگتن دیگر نمی خواهد درمان هنگ کنگ به عنوان مستقل از پکن است. که می تواند صدمه دیده این سرزمین جذابیت به عنوان یک مرکز کسب و کار.

در روز پنج شنبه, سه طرفدار دموکراسی قانونگذاران در خارج از هنگ کنگ قانونی اتاق در طول یک بحث بیش از یک لایحه که به جرم توهین یا سوء استفاده چینی ها سرود ملی.

در سازمان ملل متحد در چین مسدود U. N. جلسه شورای امنیت برای بحث در مورد قانون در روز چهارشنبه. سفیر ژانگ ژوئن گفت در توییتر که دلار هنگ کنگ مسائل هستند "صرفا در چین امور داخلی."

همچنین پنج شنبه, قوه مقننه تصویب بودجه دولت است که افزایش هزینه برای ایجاد شغل در تلاش برای معکوس کردن یک رکود اقتصادی پس از صنایع چینی تعطیل شد, برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

بخش خصوصی تحلیلگران می گویند از آنجا که 30 درصد از نیروی کار شهری و یا به عنوان بسیاری از 130 میلیون نفر را از دست داده اند شغل خود را حداقل به طور موقت. آنها می گویند به عنوان بسیاری که 25 میلیون شغل ممکن است از دست رفته برای همیشه در این سال است.

بودجه خواستار دادن دولت های محلی 2 تریلیون یوان ($280 میلیارد دلار) را صرف در جلسه از جمله اهداف ایجاد 9 میلیون شغل جدید است. است که در خط با انتظارات از هزینه های بالاتر اما کسری از 1 تریلیون دلار به علاوه محرک بسته های راه اندازی و یا مورد بحث توسط ایالات متحده آمریکا و ژاپن و اروپا است.

Li برتر گفت: پکن است که در یک "موقعیت قوی برای معرفی اقدامات جدید" اگر لازم است اما می خواهد برای جلوگیری از جاری شدن سیل اقتصاد با پول بیش از حد. او گفت: 70 درصد از هزینه های برنامه ریزی شده با هدف قرار دادن دستمزد کارگران جیب به منظور حمایت از مصرف کننده صرف بزرگترین راننده از اقتصاد است.

"ما تمام تلاش خود را برای حفظ رشد اقتصادی پایدار" لی گفت. "در همان زمان ما باید مطمئن شوید که تمام اقدامات انجام شده به خوبی کالیبره شده است."

در یک ضد ویروس و اندازه گیری Li شنبه در یک افتا در تالار بزرگ مردم, صندلی قوه مقننه در مرکز پکن و صحبت با لینک ویدئو با خبرنگاران در مرکز رسانه ای 4 مایل (6.5 کیلومتر) به دور است. خبرنگاران پوشیدن ماسک نشست به طور گسترده ای فاصله صندلی در یک سالن تماشای Li بر روی صفحه نمایش های ویدئویی.

برتر به نام برای همکاری بین المللی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس اما جواب نداد یک سوال در مورد چگونگی رسیدگی به ریشه های این بیماری همه گیر کوروناویروس خواستار واشنگتن و برخی از دولت های دیگر باید انجام شود.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

پکن در برابر فشار برای پرس و جو زیر انتقاد است که در آن سنن و این پاسخ اولیه به این بیماری است. چین را مسدود کرده است واردات گوشت گاو از استرالیا تامین کنندگان در آشکار تلافی استرالیا خواستار تحقیق و تفحص.

به عنوان روابط با واشنگتن Li گفت: آنها باید اجرا شود "جدید چالش ها و مشکلات" و خواستار احترام متقابل و همکاری برای ترویج "گسترده منافع مشترک" در تجارت, علم و زمینه های دیگر.

"خواهد شد که منجر به هر دو کشور و جهان" لی گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب