به عنوان تگزاس قرقره از خسارت طوفان در هاوایی پرانتز برای تاثیر

بزرگنمایی این تصویر شکسته قایق و شناور باقی مانده در یک مارینا در کورپس کریستی در میان آسیب های ناشی

توسط MINERALNEWS در 6 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

شکسته قایق و شناور باقی مانده در یک مارینا در کورپس کریستی در میان آسیب های ناشی از طوفان هانا که بود کاهش داد و به یک طوفان گرمسیری و در ادامه به دوش تگزاس با باران های سنگین در روز یکشنبه. اریک گی/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اریک گی/AP

به عنوان تگزاس معتقد با این حال پس از یک طوفان در یکشنبه, هاوایی است که فرح برای تاثیر دیگری.

طوفان هانا ناودان به جنوب تگزاس در شنبه ساخت ریزش زمین دو بار به عنوان دسته 1 طوفان. در حالی که آن را کاهش داد به طوفان گرمسیری وضعیت اوایل صبح روز یکشنبه بارش بی امان خود ادامه می دهد به یک تهدید.

"بارش باران های سنگین از هانا در حال حاضر تولید گزارش های متعدد از جاری شدن سیل در جنوب تگزاس," National Hurricane Center گزارش روز شنبه. "اضافی بارش سنگین ادامه خواهد داد به علت تهدید کننده زندگی جاری شدن سیل در جنوب تگزاس و شمال مکزیک جدا شده و جزئی تا متوسط رودخانه و جاری شدن سیل در جنوب تگزاس است."

در اوایل بعد از ظهر یکشنبه گرمسیری طوفان هانا بود محور نزدیک به مونتری, مکزیک بود و در حال حرکت غرب-جنوب در حدود 9 کیلومتر در ساعت با حداکثر پایدار باد حدود 40 مایل در ساعت. انتظار می رود برای ادامه برای تضعیف به افسردگی گرمسیری به عنوان مرکز آن حرکت دورتر داخلی بیش شمال شرقی مکزیک از طریق پنج شنبه شب و پراکنده دوشنبه شب.

در این میان بخش هایی از تگزاس مواجه هستند خطرات ناشی از باران سنگین و سیل هشدارهای بالقوه و گردباد.

یک گردباد تماشای باقی مانده است در اثر در جنوب تگزاس تا 10 p. m. CDT و خدمات ملی آب و هوا طوفان مرکز پیش بینی گفت که "یک زن و شوهر گردباد ممکن است" به بعد از ظهر.

طوفان است و انتظار می رود به تولید 6 تا 12 اینچ از مجموع باران تجمع با جدا مقدار حداکثر 18 اینچ از طریق پنج شنبه در جنوب تگزاس و بخش هایی از مکزیک است. آن را نیز تولید حدود 2 تا 4 اینچ باران و خطرناک گشت و گذار متورم همراه فوقانی تگزاس و لوئیزیانا سواحل.

بسیاری از مناطق تحت فلش سیل هشدارهای روز یکشنبه و بیش از 243,000 قطع برق گزارش شد در دولت که از بعد از ظهر یکشنبه.

موج طوفان همراه تگزاس ساحل است که انتظار می رود به کاهش در طول روز ترک ساحلی جوامع دست به گریبان با خساراتی شنبه توسط طوفان پایدار 90 مایل در ساعت باد.

و در نزدیکی بندر منسفیلد در تگزاس ساحل بادهای قوی منفجر زونا خارج از خانه و در زمان پشت بام برخی از قایق و تجهیزات ذخیره سازی. شمال Padre Island شاهد افزایش سطح آب بیش از 6 فوت است. موج طوفان overwashed تپه و ریخته آوار در یک ساحل در سارجنت. دریاهای خشن ناشی از یک بخش از یک اسکله در نزدیکی کورپس کریستی به سقوط.

در یک بعد از ظهر یکشنبه در بیانیه تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت خواست مردم به ماندن هوشیار و نظارت بر سیل هشدار در جنوب تگزاس و دره ریو گراند حتی پس از بارش باران متوقف می شود چرا که آب از بالادست می تواند تاثیر پایین دست محل در روزهای آینده.

ابوت افزود که دولت "مناسب دارایی ها" در محل برای پاسخ به ادامه تاثیر این طوفان است. یک روز پیش اعلام کرد او تا به حال صادر شده یک فاجعه اعلامیه برای 32 تگزاس استان ها و درخواست اضطراری اعلامیه از دولت فدرال است.

FEMA و رئیس جمهور تهمت تایید درخواست در روز یکشنبه.

در یک شنبه کنفرانس مطبوعاتی ابوت همچنین تاکید کرد خطرات ناشی از مردم با هم به پناهگاه و یا پاسخ به طوفان در یک منطقه است که به طور همزمان در حال ناودان coronavirus بیماری همه گیر.

او گفت: در آن زمان او تا به حال شنیده نشده از هر گونه مرگ و میر ناشی از هانا و نمی خواهید آن را به استوک هر طور بالقوه مرگبار انتقال ویروس یا.

"مهم ترین چیزی که من می توانم بگویم امروز به موضوع یک یادآوری برای همه در ایالت تگزاس که فقط به خاطر یک طوفان می آید به دولت به این معنا نیست که COVID-19 از بین می رود," او گفت:.

هانا اولین طوفان اقیانوس اطلس نجومی وارد, به عنوان جوامع شرقی شد کشتی با نحوه برنامه ریزی برای بلایای طبیعی در بالای اضطراری برای بهداشت عمومی است که باعث می شود پاسخ اضطراری مانند توده تخلیه و شلوغ پناهگاه قابل دفاع است. و آن را نشانه ای از آغاز از آنچه کارشناسان پیش بینی می شود بالاتر از متوسط فصل طوفان.

هواشناسان در حال حاضر ردیابی دیگری گرمسیری اختلال در اقیانوس اطلس در سواحل آفریقا است که ممکن است تبدیل به یک افسردگی گرمسیری یا طوفان این هفته است.

و در اقیانوس آرام در هاوایی است که فرح برای قریب الوقوع طوفان از خود را دارد.

طوفان داگلاس است که انتظار می رود به تصویب "خطرناکی نزدیک به و یا بیش از جزایر" روز یکشنبه آوردن یک "تهدید سه گانه از خطرات" از جمله بادهای جاری شدن سیل و بارندگی و بالا گشت و گذار با توجه به National Hurricane Center.

طوفان هشدار است که در اثر Maui County, کائوآئی شهرستان و اوآهو و یک طوفان گرمسیری هشدار است که در اثر Hawaii County است.

"طوفان شرایط انتظار می رود که در بخشهایی از Maui County امروز در اوآهو توسط این بعد از ظهر و در کائوآئی و Niihau امشب" نوشت: سرویس ملی آب و هوا در هونولولو. "طوفان گرمسیری در شرایط قریب الوقوع در سراسر جزیره بزرگ."

NWS هوا خدمات در هونولولو پیش بینی داگلاس را ترک منطقه توسط دوشنبه شب.

رئیس جمهور تهمت تایید هاوایی اضطراری اعلام روز شنبه.

مانند تگزاس دولت نیز کشتی با چگونه برای محافظت از ایمنی عمومی در حالی که حاوی گسترش coronavirus که دارای پرونده های شکسته در روزهای اخیر.

روز شنبه, هاوایی گزارش خود بزرگترین واحد-روز افزایش از 73 جدید کروناویروس موارد تشکیل سومین روز متوالی از رکورد شماره.

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت که در سراسر کشور 625 نفر در انزوا از قرنطینه به علت COVID-19 تأیید کرده اند آنها را به پناهگاه در هنگام وقوع طوفان است.

اما او نیز به طور موقت تغییر دولت اجباری 14 روز در قرنطینه قانون برای اینتر-جزیره از مسافران اجازه می دهد آنها را به سرمایه گذاری با دقت به منظور آماده سازی.

"اگر شما در قرنطینه تا حد امکان لطفا لوازم و مواد تحویل داده شده و تکیه بر دوستان و خانواده برای کمک به ساخت خود را عرضه کیت," او گفت:. "به عنوان آخرین چاره شما مجاز به شکستن قرنطینه اما تنها به تهیه تجهیزات لازم و مواد."

هاوایی وزارت بهداشت را نمی خواهد انجام COVID-19 آزمون در روز یکشنبه به دلیل طوفان اما گفت که این انتظار به سر تست اواخر دوشنبه و یا سه شنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de