بازدید ER برای COVID-19 علائم گیر مرد با یک $3,278 لایحه

بزرگنمایی این تصویر با پزشک دفاتر دیدن نیست بيماران مبتلا به COVID-19 علائم در مارس تیموتی ریگان گفت

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

با پزشک دفاتر دیدن نیست بيماران مبتلا به COVID-19 علائم در مارس تیموتی ریگان گفت: او تا به حال انتخاب در هنگام دنور سلامت به کارگردانی او برای اولین بار به آن مرکز مراقبت های فوری و سپس به اتاق اورژانس. "من احساس بد است اما من تا به حال شده است در برخورد با آن در حالی که برای" او می گوید. اتان ولتی برای KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اتان ولتی برای KHN

از اواخر ماه مارس به مارس تیموتی ریگان شديد سرفه متناسب با چند بار در روز است که اغلب در سمت چپ او را از نفس. او تا به حال یک دوره تب با درجه پایین بیش از حد.

تعجب اگر او تا به حال COVID-19, ریگان به نام یک پرستار خط اجرا شده توسط Denver, سلامت, بزرگ نظام سلامت در شهرستان خود را. یک پرستار به او گوش توصیف علائم خود را و به او گفت که فورا به بیمارستان سیستم مراقبت های فوری تسهیلات.

زمانی که او وارد دنور سلامت — که در آن اتاق اورژانس و مراقبت های فوری تسهیلات نشستن در کنار در اصلی آن محل در مرکز شهر — یک پرستار به کارگردانی او به استروژن پس از او با اشاره به درد قفسه سینه به عنوان یکی از علائم خود را.

ریگان دیده شد به سرعت و با توجه به سينه و نوار قلب شناخته شده به عنوان یک EKG برای بررسی ریه ها و قلب. هر دو نرمال بودند.

یک دکتر تجویز ریه خود را برای کمک به تنفس و به او گفت که او ممکن است برونشیت است. دکتر توصیه کرد که او تا به حال به فرض او COVID-19 و باید قرنطینه در خانه برای دو هفته.

در آن زمان در آوریل 3, Denver, سلامت محفوظ COVID-19 آزمون برای مریض تر بیماران. دو ساعت پس از ورود به بیمارستان ریگان شد و به خانه برگشت. او طولانی ترین انتظار برای او استنشاقی تجویز پر شود.

به اشتراک گذاری خود را صورتحساب های پزشکی داستان

آیا شما یک لایحه پزشکی شما می خواهم ما را به بررسی? شما می توانید به ما بگویید که در مورد آن و ارسال آن را در اینجا.

ریگان نبود نگران تنها سلامتی خود را. همسرش, الیسا, است که در انتظار فرزند دوم خود را در مرداد ماه و 1 ساله پسر فین نیز احساس بیمار با علائم مانند کسانی که از COVID-19 آوریل است. "هیچ چیز وحشتناک اما به اندازه کافی به من نگرانی," او گفت:.

ریگان که یک برآورد برای ساخت و ساز یک شرکت مشغول به کار از خانه در طول بیماری خود — از جمله در حالی که قرنطینه. (ساخت و ساز در کلرادو و بسیاری از ایالات در نظر گرفته شده است یک کسب و کار ضروری است و به کار ادامه داد.) ریگان گفت: او نگران بود در مورد گرفتن یک روز مرخصی و از دست دادن شغل خود.

"من فکر کردم من تا به حال به تمام پول من می توانم در مورد همه ما تا به حال در بیمارستان بستری شود," او گفت:. "همه من می تواند انجام دهد کار را در امیدوار است که همه چیز خوب خواهد بود."

در عرض چند هفته تمام خانواده در واقع خوب بود. "ما خوش شانس" الیسا گفت.

سپس این لایحه آمد.

بیمار: تیموتی ریگان, 40,یک برآورد برای ساخت و ساز شرکت. خانواده بیمه سلامت از طریق الیسا کار در یک سازمان غیر انتفاعی در دنور.

لایحه کل: دنور سلامت صورتحساب ریگان $3,278 برای ER مراجعه کنید. خود را بیمه گر پرداخت می شود $1,042 ترک او را با $2,236 فتح کرد گرفته شد به پرداخت بر مبناي $3,500 در شبکه معافیت. بزرگترین بخش از این لایحه بود $2,921 کلی ER هزینه.

ارائه دهنده خدمات: دنور سلامت بزرگ نظام سلامت

خدمات پزشکی: ریگان مورد بررسی قرار گرفت در اتاق اورژانس برای COVID-19-علائم مانند از جمله سرفه های شدید و تب و درد قفسه سینه. او چندین آزمون برای بررسی قلب و ریه تجویز یک استنشاقی و به خانه فرستاد.

چه می دهد: هنگامی که با استفاده از بیماران اورژانس بیمارستان اتاق — حتی برای دیدارهای کوتاه با چند تست — آن را غیر معمول نیست برای آنها به دریافت صورتحساب هزار دلار مهم نیست که چقدر جزئی درمان دریافت کرده است. بیمارستان ها می گویند هزینه های بالا آمده از نیاز به کارکنان ER با متخصصان در 24 ساعت شبانه روز و در حفظ و نجات بخش تجهیزات به روز است.

دنور سلامت کد تیموتی ER عنوان یک سطح 4 — دومین و دوم گران قیمت ترین — در یک مقیاس 5 نقطه ای. دیگر موارد در لایحه شد $225 برای EKG $126 برای chest X-ray و 6 دلار برای آلبوترول استنشاقی یک دارو است که فراهم می کند امداد رسانی سریع برای مشکلات تنفسی.

به فرد می دانستم که آنها تا به حال بالا معافیت و آنها سعی می کنند برای جلوگیری از بی ارزش با استفاده از استروژن. اما با پزشک دفاتر دیدن نیست بيماران مبتلا به COVID-19 علائم در مارس تیموتی گفت که او تا به حال انتخاب در هنگام دنور سلامت به کارگردانی او برای اولین بار به آن مراقبت فوری و سپس به آن ER. "من احساس بد است اما من تا به حال شده است در برخورد با آن در حالی که برای" او گفت:.

الیسا گفت: آنها در تلاش بودند سخت به انجام همه چیز را با کتاب از جمله با استفاده از یک ارائه دهنده سلامت در طرح شبکه است.

"ما پیش بینی نیست که برخورد با چنین یک لایحه بزرگ برای بازدید از" الیسا گفت. "ما تا به حال به عمد به نام پرستار خط تلاش برای بر عهده دارد اما کار نکرد."

در تلاش برای حذف موانع برای افرادی که تست شده و مورد بررسی قرار COVID-19, UnitedHealthcare یکی از بسیاری از شرکت های بیمه اعلام کرد که آن را صرف هزینه های برای COVID-19 تست های مربوط به بازديد و درمان است. اما روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم که تا به حال COVID-19 علائم اما چه کسی نیست تست شده که آزمايشات در کوتاه عرضه شده در صورتحساب یا لیست به عنوان به فرد بودند.

رزولوشن: دنور سلامت سخنگو گفت: ریگان آزمایش شد برای COVID-19 زیرا او پذیرفته نیست و نمی باید عوامل خطر مانند دیابت و بیماری های قلبی یا آسم. او نه به عنوان یک صورتحساب COVID-19 بیمار به دلیل نبود آزمایش ویروس. مرکز پزشکی از گسترش آن تست ظرفیت سخنگوی گفت.

UnitedHealthcare مقامات بررسی ریگان مورد در درخواست از قیصر سلامت نیوز. بر اساس ریگان علائم و آزمایشات انجام شده دنور سلامت باید صورتحساب آنها را با استفاده از یک COVID-19 حسابداری و مدیریت, کد, بیمه, سخنگوی گفت. "ما فرآوری آقای ریگان اصلی ادعا می کند پس از بررسی خدمات است که او موفق به دریافت" یک UnitedHealthcare سخنگوی گفت. "همه سهم هزینه که برای بازدید شده است چشم پوشی است."

بزرگنمایی این تصویر

تیموتی و الیسا ریگان می گویند آنها سعی می کنند برای جلوگیری از دلیلی بازدید ER به دلیل بالا-معافیت بیمه طرح است. دنور سلامت صورتحساب $3,278 برای تیموتی ER مراجعه کنید. اتان ولتی برای KHN پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
اتان ولتی برای KHN

به فرد گفت: آنها با هیجان UHC تصمیم.

"این فوق العاده است, اخبار" الیسا گفت: بر شنیدن از یک KHN خبرنگار که UHC را صرف هزینه های خود را. "ما بسیار خدا را شکر. این یک تسکین بزرگ."

غذای آماده: به فرد گفت: آنها در ابتدا هیچ رضایت در تماس با بیمارستان و یا بیمه گر برای حل و فصل اختلاف خود را — اما آن چیزی که حق انجام دهد.

"او قطعا تنها نیست" گفت: سابرینا Corlette یک استاد پژوهش در دانشگاه جورج تاون مرکز در بیمه بهداشت و درمان اصلاحات. "غذای آماده در اینجا این است که هر دو ارائه دهنده و همچنین شرکت های بیمه هنوز هم بر روی یک منحنی یادگیری با توجه به این ویروس و نحوه قبض و پرداخت برای آن است."

Corlette گفت: تیموتی باید دوم حدس زده او تصمیم به استفاده از دنور سلامت ER وقتی کارگردان وجود دارد که توسط یک پرستار است. که هم مناسب بود تماس بگیرید.

بیمه حرکت به صرف هزینه های مرتبط با COVID-19 تست و مرتبط با درمان بسیار حیاتی است برای جلوگیری از شیوع — اما آن را فقط کار می کند اگر بیماران می توانند اعتماد آنها گیر نمی با یک لایحه بزرگ, او گفت:. "این یک قطعه مهم از بهداشت عمومی استراتژی به ضرب و شتم این بیماری" Corlette گفت.

به کمک با صورتحساب او گفت: بیماران می تواند درخواست خود را ارائه به توجه پزشکی خود را با جدول زمانی که آنها به دنبال مراقبت از یک صورت ممکن از COVID-19. اما آن را نمی بيماران مسئولیت برای اطمینان از ارائه دهندگان حق استفاده از صدور صورت حساب, کد, او گفت:. بیماران نیاز به می دانم که آنها باید از حق درخواست تجدید نظر در هزینه های خود را به بیمه گر. آنها همچنین می توانید دنبال کمک خود را از کارفرما مزایای وزارت و وزارت امور خارجه بیمه.

لایحه از ماه است crowdsourced بررسی توسط قیصر اخبار بهداشت و NPR که کالبدشکافی و توضیح می دهد که صورتحساب های پزشکی. آیا شما جالب پزشکی لایحه شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن با ما ؟ به ما بگویید در مورد آن!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب