مینیاپولیس پلیس شکایت از یک دهه پیش در شبیه خویشتنداری مورد

مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین متهم شده بود امروز با سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید. تصویری از چوین که

توسط MINERALNEWS در 10 خرداد 1399

مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین متهم شده بود امروز با سوم-قتل عمد و غيرعمد در مرگ جورج فلوید. تصویری از چوین که سفید است با زانو خود را بر گردن فلوید, که سیاه و سفید است, باعث شده است که روز از تظاهرات و شورش در شهرهای دوقلو و دیگر جوامع در سراسر کشور است.

با توجه به شارژ اسناد کالبد شکافی نشان داد که هیچ مدرکی مبنی بر وجود اختناق و یا "پس از سانحه آسفیکسی" اما آن را می گوید که مهار توسط پلیس همراه با فلوید را از مشکلات اساسی به احتمال زیاد منجر به مرگ او.

در سال های اخیر بسیاری از ادارات پلیس آموزش دیده اند افسران هشدار به خطر آنچه به نام "خفگی موضعی" این امکان که طولانی مدت داری یک مظنون در یک موقعیت مستعد می تواند کشنده باشد. این یک درس در مینیاپولیس اداره پلیس در حال حاضر آموخته است که یک بار 10 سال پیش.

مینیاپولیس پرداخت 3 میلیون دلار برای حل و فصل یک دعوی در دادگاه بیش از 2010 مرگ دیوید اسمیت 28. جوان, سیاه, مرد بیمار روانی خود را وکیل گفت و پس از درگذشت افسران Tasered او و سپس او را رو به پایین بر روی زمین برای چند دقیقه. یکی از آنها را نگه داشته و یک زانوی خود را به عقب و حتی پس از او متوقف شد در پاسخ به سوالات.

این تصویری است که گزیده ای از شواهد ارائه شده در دادگاه. همانطور که می بینید در این فیلم در 0:13 افسر است با استفاده از یک شبیه حرکت-- یک زانو در پشت یک مرد دروغ گفتن رو به پایین-- به عنوان افسران با استفاده جورج فلوید.

در بالا تصویری از یک دوربین شخصی انجام شده توسط یکی از افسران و شواهد در طرح دعوی در دادگاه. وکیل برای اسمیت خانواده, باب بنت می گوید: تشابه بین که ویدئو و تصاویر از آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید هستند "استارک."

"هر دو فیلم نشان می دهد یک رفتار غیر انسانی و uncaringness که کاملا ترسناک من فکر می کنم," او می گوید.

بنت می گوید: زمانی که مینیاپولیس حل و فصل اسمیت مورد آن متعهد اضافی برای آموزش افسران در چگونه برای جلوگیری از مظنون با خیال راحت تر. در آن زمان به عهده گرفتن اداره پلیس به دنبال از طریق با آموزش اما در حال حاضر او مطمئن نیست.

این نوع آموزش بیشتر رایج تبدیل شده در سال های اخیر به خصوص پس از مرگ اریک گارنر بود که پنجه در اطراف گردن و برگزار کردن توسط پلیس شهر نیویورک در سال 2014. خود را تکرار و فریاد "نمی توانم نفس بکشم" شد rallying cry برای زندگی مهم نیست و پلیس اصلاحات.

این هفته بسیاری از پلیس در رسانه های اجتماعی را محکوم کرد تصویری از فلوید را بازداشت و گفت: آنها می خواهم آموزش داده شده است هرگز به زانو یک مظنون در گردن و یا حفظ فشار کسی را طولانی تر لازم است.

Jack Ryan, یک پلیس بازنشسته کاپیتان با حقوقی و مسئولیت مدیریت ریسک موسسه آموزش افسران در سراسر کشور است. او در وبسایت خود یادآوری برای افسران.

"ما باید به آن مهر و یا شاید یک خال کوبی بر روی پشت دست ما که به عنوان به زودی به عنوان فرد تسخیر کرده و یا مهار و سپس آنها را.... آنها را به حالت نشسته و یا در کنار خود برای تسهیل تنفس" او می گوید: در این ویدئو.

رایان می گوید این پیام بوده است گل آلود در سال های اخیر توسط دوئل مطالعات در مورد اینکه آیا خفگی موضعی است یک تهدید واقعی است. برخی از دادگاه ها را پذیرفته اند استدلال که این یک واقعیت فیزیولوژیکی و یک آکادمی پلیس, مربی, NPR گفت که او خود می گوید دانشجویان که خفگی موضعی شده نقل قول "افشا و خنثی."

در آمریکا, آموزش ها و تاکتیک ها هنوز هم تا حد زیادی تعریف شده توسط محلی ادارات پلیس آکادمی و به میزان کمتر تخته دولت. نتیجه این است که یک درهم آمیخته از روش ها به سوالاتی مانند این.

"بخشی از مشکل کمبود متمرکز هدایت خاص" می گوید: Seth استوتون یک افسر سابق پلیس که در حال حاضر متخصص در پرسش از پلیس در استفاده از زور در دانشگاه کارولینای جنوبی مدرسه قانون است.

"اما من فکر نمی کنم که مشکل کل," او گفت:. "من فکر می کنم بخشی از مشکل نیز بسیار قوی مقاومت فرهنگی به انتقاد از دیگر پلیس است."

استوتون می گوید: یکی از مهم ترین شکست در مینیاپولیس تصویری از جمعه این واقعیت است که دیگر افسران دخالت ندارد و یا حتی به نظر می رسد به می گویند هر چیزی به چوین به عنوان او به زانو در Floyd گردن.

والتر کاتز یک متخصص در پلیس اصلاحات و نظارت با آرنولد سرمایه گذاری می گوید: او حتی بیشتر نگران چوین را بی تفاوتی به شکایت نگران از تماشاگران.

"مردم فریاد او را به عنوان به آنچه که او انجام شده بود و او همچنان به انجام این کار" کاتز می گوید. "برای من که یک آموزش موضوع است. به من که بازتابی از فرهنگ موضوع است."

او می گوید: سوال از تاکتیک های مهم کمتر در اینجا از افسران نگرش فرد بودن محدود است.

"اگر اعتقاد به این که برخی از اعضای جامعه سزاوار کمتر کرامت از دیگران در این نوع از چیزهایی را نگه می افتد" کاتز می گوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن