El Camino Real برنده دولت تحصیلی دو و میدانی با تغییر فرمت به دلیل coronavirus

دو لوس آنجلس منشور مدارس در زمان اول و دوم در کالیفرنیا علمی دو و میدانی با El Camino Real دقت لبه آن چندساله

توسط MINERALNEWS در 9 فروردین 1399

دو لوس آنجلس منشور مدارس در زمان اول و دوم در کالیفرنیا علمی دو و میدانی با El Camino Real دقت لبه آن چندساله رقیب گرانادا هیلز — برنده است که در بخش اعتباری به دانش از قرون وسطی بیماری های همه گیر.

موضوع این سال بود که "در بیماری و در سلامت: کاوشی در بیماری و سلامتی است." بیماری های همه گیر شد subtopic و دانش آموزان شرکت کننده شیرجه زده صدها نفر از حقایق جهانی بیماری های همه گیر از جمله مرگ سیاه از 1300s. اما به عنوان رقابت خود جلب کرد در نزدیکی آنها خود را در زمان واقعی درس.

سنتی زندگی می کنند رقابت در ساکرامنتو لغو شد میان دولت شیوع کروناویروس. در ابتدا برنامه پشتیبان گیری یک رقابت آنلاین proctored در هر یک از 66 رقابت مدارس, اما این رویکرد بیش از حد محدود بود و پس از تعطیلی دانشگاه ها در سراسر کالیفرنیا.

در عوض علمی دو و میدانی سازمان تعیین برنده توسط tallying کردن نمرات از قبلی رقابت های منطقه ای و اضافه کردن در نمرات از مقاله مسابقه نمرات به پایان رسید که تا مهم در تعیین برنده.

تبلیغات

بدون مقاله بالاترین نقطه در مجموع متعلق به دقت به گرانادا هیلز دفاع از قهرمان ملی. اما مقالات بدبختانه نتایج جستجو — دقت توجه کن dani cee, مدیر اجرایی کالیفرنیا علمی دو و میدانی.

در پایان, El Camino Real واقع در وودلند هیلز بود 47,985.40 امتیاز و گرانادا هیلز بود 47,905.50.

مشابه turnabout اتفاق افتاده بود بین دو مدرسه در رقابت های منطقه ای, که, El Camino Real همچنین برنده اگر چه هر دو تیم به راحتی واجد شرایط برای دولت در سطح مسابقه برگشت برابر تیم های از سراسر کالیفرنیا, dani cee گفت.

نه فرد گرانادا هیلز تیم تا به حال بیشترین امتیاز در هدف آزمون که پوشش و هنر و اقتصاد و ادبیات و ریاضیات و موسیقی و علم و علوم اجتماعی. در این آزمون پاسخ هستند یا درست یا غلط.

اما در این سال El Camino تیم تا به حال لبه در ذهنی قضاوت مسابقات. در سطح منطقه ای آن شامل مقاله و سخنرانی و مصاحبه.

تبلیغات

El Camino و گرانادا هیلز رقابت در بخش ویژه که شامل محلی مدارس. هر دو مدارس به طور خصوصی اداره می شود اما نظارت L. A. Unified School District.

دانش آموزان در پیروزی El Camino تیم هستند Jason Inaba کلی Tamura, آلیسون یان, امیر Heshmatipour, ماریانا Vasquez, کاترین Ylarde, آشر Levich, Dylan Sherrill و رایلی ساموئلز. این تیم مربی توسط استفانی فرانکلین.

روز جمعه decathlete دانش آموزان در یک unproctored آنلاین رقابت شد که در اصل یک رویداد نمایشگاه. نتایج استفاده شد برای تعیین قهرمان دولتی اگر چه دانش آموزان را دریافت نمرات خود را.

دو و میدانی شرکت کنندگان در تیم های برتر اغلب مطالعه 30-به همراه ساعت در هفته برای سال در آماده سازی و از دست دادن فرصتی برای سفر به رقابت است یک ضربه به تیم های برتر.

"ساکرامنتو سفر اولین چیزی که به ذهن می آید زمانی که من فکر می کنم در مورد دو و میدانی گفت: ارشد و co-کاپیتان دیگو مرا از بل دبیرستان که تیم به پایان رسید و برای اولین بار در L. A. متحد را بدست آورد و هفتم-بالاترین نمره در دولت است.

"همه خاطرات و تجربه کردم که با این تیم گفت:" همه در این تیم مشغول به کار واقعا سخت است برای آن."

هم تیمی خود را آرماندو اگویلار دو لا فرانترا گفت که او بیش از حد نا امید شده بود اما نفهمیدم که چرا مدارس بسته می شود و حوادث لغو شد.

"دولت می کند نگاهی بر نقش مهمی که حفاظت از ایمنی از, در این مورد, آمریکایی," او گفت:. "ما دیده ایم یک مقدار زیادی از زمان در طول تاریخ زمانی که دولت را یک پایه و به طور فعال سعی کنید برای حفاظت از سلامت مردم ما را ببینید یک کاهش در شیوع طاعون و در نهایت ریشه کنی این بیماری است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن