آسیا امروز: برخی از مدارس بسته دوباره چین باز می شود کنگره

بانکوک - کره جنوبی گزارش 20 مورد جدید از coronavirus از جمله نه در پر جمعیت سئول شهری به عنوان مقامات تقلا برا

توسط MINERALNEWS در 2 خرداد 1399

بانکوک - کره جنوبی گزارش 20 مورد جدید از coronavirus از جمله نه در پر جمعیت سئول شهری به عنوان مقامات تقلا برای جلوگیری انتقال آنها به عنوان ادامه با مرحله به مرحله بازگشایی مدارس.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز جمعه آورده و ملی در مجموع به 11,142 موارد و 264 مرگ و میر. نه دیگر تازه موارد مربوط به ورود بین المللی.

کره جنوبی بود گزارش حدود 500 مورد جدید یک روز در اوایل ماه مارس است اما از آنجا موفق به ایجاد ثبات در عفونت با تهاجمی ردیابی و آزمایش است. مقامات کاسته اجتماعی فاصله اقدامات و آغاز بازگشایی مدارس و آغاز با سالمندان دبیرستان در روز چهارشنبه.

اما دانش آموزان در ده ها تن از مدارس در اینچئون در نزدیکی سئول فرستاده شد, بازگشت به خانه پس از برخی از آنها آزمایش مثبت پس از بازدید از اتاق کارائوکه و یا در نظر گرفتن کلاس های خصوصی از یک ویروس حامل.

در مه 27, از آن خواهد شد دبیرستان juniors, دبیرستان, سالمندان, ابتدایی اول و دوم و کلاس و kindergartners. بیشتر reopenings برنامه ریزی شده در ژوئن 3 و 8.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo در طول یک ضد ویروس نشست روز جمعه التماس کرد که مردم از مراجعه به اتاق کارائوکه و یا بازی های کامپیوتری مراکز در نزدیکی مدارس برای کاهش عفونت خطرات برای دانش آموزان است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین به کنگره باز می شود: چین گزارش چهار مورد تأیید از جمله دو در شمال شرق استان جیلین است که دیده می شود چین آخرین شیوع. یکی دیگر از 372 مردم در انزوا و تحت نظارت بودن موارد مشکوک و یا برای تست مثبت بدون نشان دادن علائم; 82 نفر همچنان در بیمارستان تحت درمان COVID-19. این موارد جدید آمده به چین باز می شود به تعویق افتاد جلسه از آن تشریفاتی مجلس ملی است که برگزار می شود تا حد زیادی در پشت درهای بسته در پکن برای جلوگیری از عبور عفونت چین به دنبال جلوگیری از موج دوم از موارد. این کشور گزارش کرده است در مجموع 4,634 مرگ و میر در میان 82,971 موارد است.

— LI سیاهی پیشرفت: لی کچیانگ نخست وزیر چین می گوید چین ساخته شده جامد پیشرفت در مبارزه با شیوع کروناویروس اما باید "دو چندان کردن تلاش های ما برای به حداقل رساندن ضرر و زیان ... و تحقق اهداف و وظایف برای توسعه اقتصادی و اجتماعی در این سال است." در آدرس خود را سهشنبه به جلسه سالانه چین تشریفاتی مجلس Li به نام شیوع "بیشترین چالش اضطراری برای بهداشت عمومی در چین مواجه شده است پس از تاسیس جمهوری خلق" در سال 1949. او گفت: چین مایل به تقویت همکاری با کشورهای دیگر در مقابله با این ویروس و "حمایت از سیستم بین المللی با سازمان ملل متحد در هسته و یک نظم بین المللی بر اساس قوانین بین المللی است." ایالات متحده به طور خاص شده است بسیار مهم چین را از دست داده و اولیه شیوع بیماری در شهر ووهان و به حالت تعلیق کمک های مالی به سازمان ملل را سازمان بهداشت جهانی تا حدی بیش از آنچه در آن می گوید این است که یک نرم افزار-چین تعصب.

— رستوران قوانین کاهش: رهبران استرالیا پرجمعیت ترین ایالت در حال افزایش حداکثر تعداد مشتریان که در رستوران صندلی می تواند از 10 به 50 از 1 ژوئن. نیو ساوت ولز برتر Gladys Berejiklian گفت: رزرو خواهد بود محدود به احزاب از 10 نفر که تعداد مشتری در حال افزایش برای رستوران ها و کافه ها و بارها. محدودیت های متفاوت در سراسر استرالیا هشت متحده و سرزمین های, اما, New South Wales, تنظیم اجازه می دهد تا بزرگترین رستوران تعداد مشتری. نیو ساوت ولز و همسایه ویکتوریا هیچ محدودیتی در عبور از مرزهای دولتی و استرالیا بیشترین تعداد COVID-19 عفونت. تمام کشورهای دیگر محدود کردن مرزهای خود را. بنابراین آیا این Northern Territory, اما, Australian Capital Territory نمی کند. Berejiklian می خواهد مرزهای باز به بیشتر تحریک او اقتصاد دولتی اما رهبران همسایه کوئینزلند دولت می گویند که نمی خواهد رخ می دهد در حالی که نیو ساوت ولز همچنان به رکورد جدید عفونت. استرالیا ثبت کرده است 7,081 موارد COVID-19 و 100 نفر از بیماران فوت کرده اند.

— کشتی های کروز ممنوع: استرالیا تمدید ممنوعیت آن در کشتی کروز بازدیدکننده داشته است برای بیشتر از سه ماه تا سپتامبر. 17 در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. استرالیا مرزی نیروی در روز جمعه اعلام کرد که گسترش تحریم آغاز شد که مارس 27 وقتی 28 کشتی های کروز در آبهای استرالیا. هر کشتی کروز قادر به حمل بیش از 100 مسافر ممنوع است از عامل کشتی در کشور است. شیوع بیماری های مرتبط با کشتی های کروز و مراقبت از سالمندان خانه ثابت کرده اند کشنده ترین در استرالیا. استرالیا ثبت کرده است 7,081 موارد COVID-19 و 100 نفر از بیماران فوت کرده اند.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب