ما indicts سابق ونزوئلا نماینده مجلس در ارتباط با مادورو

کاراکاس, ونزوئلا - مقامات ایالات متحده در زمینه اتهامات شنبه برابر سابق ونزوئلا نماینده مجلس در ارتباط با رئیس

توسط MINERALNEWS در 8 خرداد 1399

کاراکاس, ونزوئلا - مقامات ایالات متحده در زمینه اتهامات شنبه برابر سابق ونزوئلا نماینده مجلس در ارتباط با رئیس جمهور نیکولاس مادورو او را متهم به مواد مخدر با تروریسم و سلاح های جنایات.

دادستان فدرال در نیویورک ادعا Adel ال Zabayar شرکت با ونزوئلا و ونزوئلا مقامات به عنوان یک بازیکن کلیدی در یک طرح به سیل ایالات متحده آمریکا با تن از کوکائین است.

آن را زیر یک شبیه کیفرخواست از ونزوئلا از دو ماه پیش که مقامات ایالات متحده استفاده می شود را اعلام کرد 15 میلیون دلار پاداش برای رهبر سوسیالیست بازداشت. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزایش فشار برای سرنگونی مادورو.

ال Zabayar, 56 باقی مانده در خارج از ایالات متحده بازداشت و او می تواند بلافاصله نمی توان با آسوشیتد پرس برای نظر. ونزوئلا مقامات را بلافاصله اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه.

ال Zabayer به عنوان یک نماینده مجلس در دولت از اواخر سوسیالیستی رهبر هوگو چاوز. او سفر به سوریه در سال 2013 در نظر گرفتن سلاح برای دفاع از آن دولت در جنگ داخلی سوریه. ایالات متحده دادستان ها می گویند ال Zabayer به عنوان مهم واسطه بین ونزوئلا مقامات و مسلمانان مبارز گروه های حزب الله و حماس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب