در یک "عجیب و غریب دوستان فیلم' تهمت مقامات و Garcetti تیم در L. A. بی خانمانی

در نظر گرفتن گام بعدی در ماه مذاکرات بیش از, راه برای مبارزه با L. A. در بحران بی خانمانی شهردار اریک Garcetti

توسط MINERALNEWS در 25 بهمن 1398

در نظر گرفتن گام بعدی در ماه مذاکرات بیش از, راه برای مبارزه با L. A. در بحران بی خانمانی شهردار اریک Garcetti و ایالات متحده مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون در روز پنج شنبه اعلام کرد که تشکیل یک گروه کاری مشترک.

اگر چه بسیار در مورد همکاری ناشناخته مانده شهردار و وزیر امور خارجه گفت: کارکنان خود خواهد بود و همکاری با یکدیگر برای شناسایی نوار قرمز و دیگر موانع به افراد پیاده در خیابان ها قرار دارد و به سرعت.

اخیرا در ماه گذشته Garcetti و کارسون گفت: آنها نزدیک به یک معامله است که اجازه می دهد لس آنجلس برای دریافت بیشتر فدرال منابع از جمله پول و زمین که در آن برای ساخت پناهگاه است. شهردار هشدار داد در آن زمان که "هیچ سواره نظام که از واشنگتن است."

در روز پنج شنبه اما Garcetti بود بیشتر خوش بینانه است. او و کارسون در گفتگو با فردا در ورزشگاه خانه ساعت پس از هر دو مردان خطاب به یک رویداد در بی خانمانی در USC است شوارتزنگر موسسه برای دولت و سیاست جهانی.

تبلیغات

"در آینده من می گویند دو تا سه هفته ما باید یک ایده از آنچه فدرال زمین کار را برای ما برای قرار دادن بودجه شهرستان, امیدوارم برخی از بودجه دولت و بودجه فدرال همراه با county برنامه به اصل باز بیشتر تخت" Garcetti گفت: در کنار کارسون در شهردار اقامت رسمی.

Garcetti گفت که او انتظار می رود L. A. مسئولان شهرستان نیز شرکت در هر معامله آمده از این مذاکرات و گروه کاری.

Los Angeles Mayor Eric Garcetti speaks at a news conference

L. A. شهردار اریک Garcetti به نظر می رسید خوش بینانه در مورد این شهر با همکاری دولت فدرال در کاهش بی خانمانی.

(Irfan Khan / لس آنجلس تایمز)

هر دو کارسون و Garcetti کاهش یافته است به می گویند که چگونه بزرگ پتانسیل تزریق بودجه می شود و یا چگونه بسیاری از تخت ممکن است باز در پناهگاه. کارسون گفت: برخی از دولت فدرال کمک می آیند ممکن است در قالب خدمات پزشکی اما او کاهش یافته است به مشخص تر می شود.

تبلیغات

"ما در حال بررسی قطعه از اموال" Garcetti گفت. "ما نمی توانیم بحث در مورد آن نشده است, اما ما در حال صحبت کردن در مورد که منابع ما می خواهیم هر دو را به جدول برای کمک به ساخت همه چیز. اما ما همه به رسمیت شناخته شده این همه آهسته می تواند به سرعت یک حلزون اگر ما موانع قانونی."

کاهش مقررات بوده است یک موضوع کارسون را در روزهای اخیر به عنوان او سفر جنوب کالیفرنیا اخیرا در سن دیگو و ریورساید. او بازدیدکننده داشته است ساحل طولانی در روز جمعه. در صبح روز پنج شنبه گفت که یک اتاق از دولت و سیاستمداران محلی که وجود دارد هیچ جایی برای NIMBYism که اغلب بلوک های توسعه مسکن در کالیفرنیا و او را تقبیح سنگین مقررات است که آن را سخت برای ساخت.

هنوز Carson ارائه چند پیشنهادات در مورد شهر و شهرستان و دولت فدرال ممکن است بهتر دست و پنجه نرم کردن با بی خانمانی و یا مقرون به صرفه مسکن. او اما می گویند آژانس او به زودی خواهد بود نورد از طرح درخواست کلیساها و دیگر نهادهای مذهبی در سراسر کشور به "اتخاذ" یک فرد بی خانمان با هدف گرفتن مردم از خیابانها.

"شما می توانید تصور کنید چه تاثیری که خواهد بود ؟" او گفت:. "بسیار پاک کردن بی خانمانی."

پس از سخنرانی او سوار یک اتوبوس بزرگ و رهبری به محله Crenshaw در جنوب L. A., جایی که او در سفری که اخیرا به تکمیل لوازم جانبی واحد مسکونی — آپارتمان های ساخته شده از تبدیل پارکینگ و یا مستقل خواص در حیاط از خانه های تک خانواده. آن را در واقع همان واحد است که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom بازدید در پاییز به ثبت نام در مسکن در چند صورتحساب با هدف کاستن از دولت بحران مسکن با تسریع در ساخت چنین خانه.

Ben Carson sits for interview in Los Angeles

HUD دبیر بن کارسون وسط نشسته برای مصاحبه با بار خبرنگار بنیامین Oreskes, راست, در روز پنج شنبه.

(فرانسین Orr / لس آنجلس تایمز)

حتی به عنوان محلی و مقامات دولتی باید اقدامات برای کاهش مقررات و این آپارتمان را آسان تر برای ساخت فدرال و مقامات از جمله رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن, بحرانی شده است, دولت سیاست های مسکن. کارسون بدون استثنا بوده است.

در روز پنج شنبه گفت: کالیفرنیا و کشورهای دیگر نیاز به یک نگاه سخت در حال تغییر بیشتر سیاست های چنین به عنوان منطقه بندی محلات به صورت تک خانه خانواده تنها, چرا که آنها بقایای یکی دیگر از زمانی که مسکن بود و کافی.

تبلیغات

"که ممکن است شده ام مناسب 50 سال پیش یا صد سال پیش اما واقعا آن را نمی انطباق آنچه امروز در جریان است," او گفت: بار تا حدودی در تناقض اظهارات او ساخته شده خود را در طول USC سخنرانی که در آن او در مورد ارزش قرار دادن آپارتمان در خانواده های تک محله. دولت فدرال محدود اقتدار بیش محلی منطقه بندی شیوه های.

کارسون کاهش یافته است می گویند که آیا خانواده های تک منطقه بندی باید با انجام دور به طور کامل گفت: "من می خواهم به آن را ببینید از تغییر در یک راه است که ما می تواند جای بسیاری از نوآوری فوق العاده ای است که ساخته شده است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در علاوه بر این به انتقاد از دولت در سیاست های مسکن بارها castigated برای شهرستانها قادر به کاهش تورم جمعیت بی خانمان. کاخ سفید به تازگی منتشر شده پیشنهاد خود را صرف برنامه ریزی برای سال مالی آینده خواستار کاهش از $8.6 میلیارد دلار به وزارت مسکن و توسعه شهری بودجه آن را به مقدار 15 درصد از بودجه سال گذشته.

طرفداران مسکن انتقاد و پیشنهاد قطع کرد و گفت این به معنی ده ها هزار نفر از آمریکایی ها از دست خواهد داد اجاره کمک و مجبور می شود از خانه های خود. ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف تخمین می زند که 160,000 خانواده ها می تواند در معرض خطر کاهش به مسکن فدرال کوپن برنامه.

کارسون در روز پنج شنبه رد طرح بودجه فقط به عنوان یک مذاکره موقعیت و گفت: هیچ کس مجبور خواهد بود از خانه خود را.

"آن را به اتفاق می افتد. آن را هرگز نمی," او گفت:. "اما شما باید برای شروع مذاکرات در یک محل و شما می دانید که رئیس جمهور می خواهد به آن را روشن است که ما نمی توانیم فقط به خاطر نادیده گرفتن بدهی های دولت فدرال."

هنوز پیام های مخلوط را ساخته اند برخی از مقامات منتخب و بی خانمان طرفداران با احتیاط از دولت فدرال پیشنهادهای به Garcetti و لس آنجلس.

"من فکر می کنم روشن است که [کارسون] می خواهد به کار در کالیفرنیا گفت:" ساکرامنتو شهردار دارل Steinberg, co-صندلی از فرماندار نیروی کار در بی خانمانی. "من فقط نمی دانم و آن را درست به شک و تردید در مورد اینکه آیا یا نه هر چیزی در ارتباط با این دولت و مغلوب ساختن پیشی جستن را در واقع می تواند سازنده و یا مفید است."

تبلیغات

Newsom می گوید که او تلاش کرده است برای دریافت کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ساکت تر شیوه ای حتی به عنوان Garcetti مذاکرات با کارسون باید پیشرفت بیشتر publicly. در ظاهر در "اواخر شب با Seth Meyers," Newsom گفت ملاقات او با مقامات دولت فدرال در این هفته در واشنگتن به ببینید که آیا آنها مایل به حمایت از کالیفرنیا تلاش.

"این یک بحران انسانی و ما باید آن را به نوبه خود در اطراف" فرماندار گفت.

Gov. Gavin Newsom exits an accessory dwelling unit in South L.A.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خروجی یک وسیله جانبی واحد مسکونی در جنوب L. A. سال گذشته پس از امضای یک بسته از مسکن صورتحساب. این واحد یکی از همان HUD دبیر بن کارسون بازدید پنج شنبه.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

کارسون در روز پنج شنبه گفت: حل مشکل را به کار در سراسر احزاب سیاسی و سطوح مختلف دولت است.

"ما توافق کرده اند که ما نیاز به صحبت در مورد بی خانمانی و چیزی در مورد آن انجام و تشخیص دهند که آن را برای رفتن به نیاز به همکاری," او گفت:. "آن را بیش از حد بزرگ یک مشکل برای هر کسی برای رسیدگی به خود را دارند."

Garcetti در سخنرانی خود در USC به نظر می رسید آگاه سیاسی اپتیک. او به شوخی در مورد آنچه که او به نام "عجیب و غریب دوستان فیلم" از کار خود را با کارسون. اما او گفت که او "تعجب" چگونه به خوبی آنها مشغول به کار بود با هم وجود خود را عمیق سیاسی و ایدئولوژیک تفاوت.

"به جای مشت زدن به رئیس جمهور که من خوشحال به انجام وقتی که من نیاز به من گفت: این مهم تر از تعصب," Garcetti گفت.

بار کارکنان نویسندگان لیام دیلون و داکوتای اسمیت کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyhec.sutny.im