انگلستان جانسون مبتلا به COVID-19 صرف 2 شب در ICU

بزرگنمایی این تصویر یک نمای کلی از بیمارستان سنت توماس در وست مینستر که در آن نخست وزیر بوریس جانسون

توسط MINERALNEWS در 20 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

یک نمای کلی از بیمارستان سنت توماس در وست مینستر که در آن نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم سهشنبه در ICU پس از نشان دادن علائم مداوم COVID-19. Ollie میلینگتون/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Ollie میلینگتون/گتی ایماژ

نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستانی در لندن جایی که او در حال درمان برای COVID-19 بعد از تست مثبت برای رمان coronavirus ماه گذشته.

در همین حال در روز سه شنبه, انگلستان ثبت بالاترین تک روز شمار کشته شدگان تا به امروز از این بیماری — 786.

انگلستان وزیر کابینه مایکل گوو نیز روز سه شنبه گفت که او را از خود شروع منزوی پس از یک عضو خانواده با تجربه COVID-19 علائم.

دادن یک به روز رسانی نخست وزیر این کشور وضعیت Dominic Raab وزیر امور خارجه بریتانیا روز سه شنبه گفت جانسون "دریافت استاندارد اکسیژن درمان و تنفس بدون هر گونه کمک" و این که او نمی باید ذات الریه.

جانسون در "تهویه مکانیکی یا غیر تهاجمی تنفسی پشتیبانی" Raab گفت.

در مشاوره از دکتر خود Johnson بستری شد St Thomas' بیمارستان در مرکز لندن روز یکشنبه پس از او با تجربه سرفه و درجه حرارت بالا است. او اولین بار است که عمده جهان رهبر حوثی COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

Raab که منجر کابینه در جانسون غیبت گفت: "من اعتماد به نفس او را بکشد از طریق, چرا که اگر یک چیز وجود دارد من می دانم که در مورد این نخست وزیر, او یک جنگنده است. و او خواهید بود در راس پیشرو ما از طریق این بحران در کوتاه مدت."

در پاسخ به پرسش خبرنگاران چگونه چقدر قدرت او داده شده بود را به تصمیم گیری از جمله این که آیا برای کاهش یا تشدید این مستند با توجه به coronavirus Raab گفت او شده است می خواهم با توجه به "دستورالعمل های روشن" توسط جانسون در برخورد با این بیماری همه گیر.

تصمیمات او گفت: خواهد بود ساخته شده توسط "جمعی کابینه مسئولیت — به طوری که همان است که قبل از."

"اما ما باید بسیار روشن جهت دستورالعمل بسیار روشن از نخست وزیر و ما متمرکز با مجموع وحدت و در کل حل و فصل بر اجرای آنها را به طوری که زمانی که او به من امید بسیار کوتاه سفارش ما را ساخته اند پیشرفت است که او انتظار می رود که این کشور انتظار می رود" Raab افزود: با توجه به بی بی سی.

Raab بارها و بارها کاهش یافته است می گویند اگر بستن میخانه ها, رستوران ها و کسب و کارهای غیر ضروری با توجه به همه گیر خواهد بود بررسی شده در روز دوشنبه و سه هفته پس از آنها اجرا شد با توجه به نگهبان.

"چیزی که مهم است به شواهد مبتنی بر تصمیم گیری و بنابراین ما گفته ایم که ما را از هر گونه نقد و هنگامی که ما شواهدی وجود دارد که این اقدامات در حال کار," او گفت:. "و داشتن این نوع از تاثیر مصرف ما گذشته اوج به این معنی که می توان آنها را مسئولانه انجام می شود. ما در آن مرحله است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن