آسیا امروز: استرالیا, خارجه, گزارش 10 جدید, مرگ و میر, 459 موارد

سیدنی استرالیا - استرالیا ویکتوریا دولت ثبت 10 مرگ و میر یک شبه از COVID-19 آن کمترین روزانه تلفات در میان ادا

توسط MINERALNEWS در 5 مرداد 1399

سیدنی استرالیا - استرالیا ویکتوریا دولت ثبت 10 مرگ و میر یک شبه از COVID-19 آن کمترین روزانه تلفات در میان ادامه افزایش coronavirus موارد است.

دولت برتر Daniel Andrews گفت: مرگ و میر شامل هفت مرد و سه زن. یک مرد در 40s خود را تبدیل به یکی از جوانترین COVID-19 مرگ و میر در استرالیا.

وجود دارد 459 جدید عفونت 21st مستقیم بعد از سه رقم را افزایش می دهد.

این مرگ و میر را ویکتوریا تلفات به 71 و ملی استرالیا, شمارش به 155. در مجموع 228 نفر در بیمارستان بستری هستند و در ویکتوریا, 42 در بخش مراقبت های ویژه.

ویکتوریا پردازش 42,973 آزمون در روز شنبه اندروز گفت: "دور و بزرگترین نتیجه آزمایش است که ما دیده ایم در یک روز."

او گفت که او در حال حاضر برنامه ریزی برای گسترش مستند در ملبورن دومین شهر بزرگ.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— کره شمالی می گوید رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد قرار داده است این شهرستان از Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی تحت مستند پس از یک فرد پیدا شد مشکوک به COVID-19 علائم. کیم گفت که او معتقد است "باطل ویروس" ممکن است وارد کشور, دولت, به گزارش رسانه ها در روز یکشنبه ، اگر فرد رسما اعلام کرد یک ویروس بیمار او خواهد بود شمال برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد. کره شمالی صبورانه گفت: هیچ یک ویروس مورد در قلمرو آن ادعا را مورد سوال خارج از کارشناسان.

— تعداد کره جنوبی جدید کروناویروس موارد کاهش یافته و به زیر 60 یک روز پس از آن گزارش 100-plus برای اولین بار در نزدیک به چهار ماه. کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید 58 موارد اضافی طی دوره 24 ساعته آوردن مجموع به 14,150 با 298 مرگ و میر. دوازده به تازگی تایید موارد به صورت محلی آلوده در حالی که بقیه آمد از خارج از کشور. مقامات بهداشت گفت: 113 موارد در روز شنبه بودند وارد عفونت در میان خدمه کشتی باری و صدها نفر از کره جنوبی کارگران ساختمانی airlifted از ویروس زده عراق است.

___

دنبال AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن