درایو از طریق coronavirus تست بمب به عنوان انتاریو رمپ غربالگری

انتاریو در حال آماده سازی برای باز کردن خارج از بیمارستان ارزیابی مراکز به سرعت صفحه نمایش و تست افرادی که ممکن است COVID-19 و ممکن است ارائه درایو-از طریق گزینه های به طوری که مردم می تواند نمایش برای رمان coronavirus در اتومبیل های خود را.

اختصاصی ارزیابی مراکز کمک خواهد کرد که نگه داشتن مردم به دور از در حال حاضر مشغول به بخش اورژانس به عنوان استان آماده برای یک پتانسیل افزایش افرادی که به دنبال تست برای COVID-19. استراتژی کاهش فشار در بیمارستان ها و محافظت از بیمارستان بیماران ، کارکنان و بازدید کنندگان از در معرض بودن به ویروس.

مایکل Garron بیمارستان در تورنتو برنامه ای برای باز کردن آن COVID-19 جامعه ارزیابی مرکز اواسط تا اواخر ماه مارس است. این مرکز دارای یک ورودی مجزا از بیمارستان و خواهد بود طراحی شده که شامل یک درایو از طریق جزء است که اجازه خواهد داد که مراقبت های بهداشتی کارگران به سرعت ارزیابی مردم از اتومبیل های خود را.

درایو از طریق ارزیابی کرد و فقط اجرا وجود دارد باید به افزایش نیاز به تست و به احتمال زیاد تنها در دسترس خواهد بود با تعیین وقت قبلی گفت: Mark Dan معاون رئیس جمهور از برنامه های بالینی در مایکل Garron بیمارستان (که قبلا تورنتو شرق General Hospital). مناطق مختلفی در سراسر جهان از جمله کره جنوبی که در آن COVID-19 در حال گسترش در جامعه با استفاده از درایو-از طریق ارزیابی مدل با موفقیت و به او گفت:.

“این واقعا یک درایو از طریق; شما می توانید یک میانبر (بینی) سواب که ارسال خواهد شد برای تست جواب چند غربالگری سوالات و سپس قادر به درایو صفحه اصلی” Dan گفت. “آن را نگه می دارد مردم در اتومبیل خود آن را یک فرآیند سریع و آنها می توانند خود را دریافت نتایج آزمایشگاهی تقریبا. که ما دیده ایم در سراسر جهان است که ما در حال اجرای در اینجا.”

انتاریو هنوز به طور رسمی اعلام برنامه های دقیق برای اختصاص داده شده COVID-19 ارزیابی مراکز هر چند روشن است که آنها در آثار هستند.

در طول این تاخیر برخی از جامعه پزشکان ایجاد سیاست های خود را برای نحوه مدیریت حرکت سریع وضعیت COVID-19 در استان است.

دکتر دینا Kulik متخصص اطفال و بنیانگذار و مدیر Kidcrew در تورنتو گفت: او بیمار جمعیت از جمله نوزادان و کودکان با سیستم ایمنی بدن است بیشتر در معرض بهداشت و درمان عوارض ناشی از ویروس ها از جمله COVID-19.

به دلیل این خطرات Kulik است که در حال حاضر گفتن بیمارانی که سفر در هر نقطه خارج از کانادا یا کسانی که شده اند در تماس با افرادی که سفر در خارج از کشور و افرادی که دارای بیماری مانند علائم تنفسی و تب به دنبال توجه پزشکی در محلی بخش اورژانس. پس از دو هفته این بیماران می تواند بازگشت به درمانگاه در صورتی که هیچ نشانه ای از COVID-19.

“اگر من می تواند به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض بالقوه من معتقدم که من در ارائه بهترین مراقبت برای بیماران و جامعه به عنوان یک کل” گفت: Kulik که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک طب اورژانس پزشک در بیمارستان برای کودکان بیمار. “تنها راه برای تست و به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض دیگر مردم این است که برای انجام غربالگری مناسب و تست در یک محیط بیمارستان.”

در بیانیه ای به ستاره یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: این استان است “به طور فعال همکاری با بیمارستان های خاص” و “درخواست شده است که آنها ارائه برنامه های کاربردی برای ایجاد اختصاصی ارزیابی مراکز.” برنامه ریزی برای مراکز خواهد بود “در محل این هفته آینده,” سخنگوی گفت.

ستاره بود قادر به تایید چندین منطقه تورنتو بیمارستان ها از جمله دانشگاه شبکه بهداشت و درمان وحدت سلامت تورنتو و مکنزی سلامت در حال کار بر روی برنامه ای برای ارزیابی مراکز.

در روز سه شنبه, Ontario مقامات بهداشتی اعلام کرد یکی از جدید COVID-19 مورد یک بیمار که به تازگی از سفر به سوئیس است و در حال حاضر در خود-انزوا — آوردن تعداد موارد در استان به 36. کانادا تا به حال حداقل 93 مورد از این بیماری تنفسی که از ظهر سهشنبه از جمله 39 در بریتیش کلمبیا 14 در آلبرتا و چهار در کبک. یک نفر مرد در 80s در اثر بیماری در روز دوشنبه در ونکوور.

در پارک ملکه وزیر بهداشت کریستین الیوت آمد زیر آتش از احزاب مخالف سه شنبه برای آشکار کردن جزئیات بیشتر در مورد ارزیابی مراکز و استان را گسترده تر برنامه ریزی برای مقابله با به طور بالقوه گسترده تر گسترش جدید کروناویروس.

“ما در حال حاضر در حال بررسی سایت های مناسب برای ارزیابی مراکز,” او گفت. “نه هر بیمارستان در حال رفتن به یک محل مناسب برای تست. ما در حال تنظیم است که در حال حاضر به طوری که باید این وضعیت تشدید می شود و سپس ما آنها را به ارزیابی می شود.”

الیوت نشان می دهد که چگونه بسیاری از مکان برقرار خواهد شد و یا که در آن آنها خواهد بود.

“که نشده است و در نهایت مشخص شد که در عین حال از آنجا که ما نیاز به مطمئن شوید که ما باید مناسب جغرافیایی توزیع شده است. است که مورد بحث در حال حاضر و ما باید یک برنامه در محل بسیار اندکی است.”

دکتر جروم Leis, مدیر پزشکی از عفونت پیشگیری و کنترل در تورنتو Sunnybrook علوم سلامت مرکز گفت: این استان می داند آن نیاز به قانون به زودی به محدود کردن پتانسیل افزایش COVID-19 بيمار از قریب به اتفاق نظام سلامت ،

“ما نمی توانیم این ارزیابی مراکز و در حال اجرا به اندازه کافی سریع,” او گفت:, و اضافه کردن استان و سلامت خود را از همکاران می خواهم به اطمینان حاصل شود آنها “ملاحظه اجرا” با آیات روشن به مردم در چگونه کار می کنند.

این مراکز تنها برای افرادی که نمایش شده اند یا با تلفن و یا مجازی ارزیابی و ممکن است نیاز به یک قرار ملاقات Leis گفت.

“آنها نه برای کسانی که فقط می خواهید برای دریافت تست شده,” او گفت:. “وجود خواهد داشت معیارهای روشن برای افرادی که باید یا نباید بازدید از مراکز.”

گزارش های اخیر در کانادا canadian Medical Association Journal تجزیه و تحلیل داده ها در COVID-19 تست در تورنتو اورژانس ، مطالعه — یک عکس فوری از اوایل موارد در یک دوره یک ماهه — نشان داد تعداد زیادی از مردم در حال ارزیابی برای COVID-19 در بیمارستان در حال افزایش است و نشانه ای استان ادامه خواهد داد برای دیدن موارد بیشتر از coronavirus.

Leis یک از نویسندگان این مطالعه گفت: این همچنین نشان داد که اکثر بیماران تحت آزمایش “هستند به شدت ناخوش” که بدان معنی است که بسیاری نمی نیاز به درمان و یا حتی ارزیابی در یک بیمارستان است. یافته های بیشتر شواهد ایجاد اضافی ارزیابی و تست گزینه های خارج از بیمارستان مورد نیاز است, او گفت:.

“با این نوع از مدل ما می توانیم امیدوارم منظور محدود کردن تعدادی از مواجهه بالقوه از COVID-19 به بخش اورژانس. که (افزایش بیماران) می تواند ناامن و آن را نیز می تواند تقویت اپیدمی و جلوگیری از دسترسی به بسیاری بشدت بیمار, بیماران است.”

NDP رهبر Andrea Horwath گفت: این استان به وزیر بهداشت باید در آینده بیشتر بر روی جزئیات از اقدامات در حال فکر به مردم انتاریو دولت “دارای یک دسته در این چیزها” با مقامات بهداشت عمومی در حال حاضر هشدار فرد-به-فرد در جامعه قریب الوقوع است.

Horwath نیز نامیده می شود در فورد دولت به انتشار یک جامع COVID-19 emergency response plan for Ontario که طرح استراتژی های خاص برای کمک به بیمارستان ها و کسب و کار و مردم در مقابله با اثرات این ویروس جدید است.

سه شنبه, Nova Scotia اقتدار بهداشت افتتاح هشت اختصاصی COVID-19 ارزیابی مراکز حتی اگر این استان در حال حاضر هیچ مورد تأیید.

در تورنتو مایکل Garron بیمارستان کارکنان در حال کار با شرکای اجتماعی به دقت اشاره کردن بهترین محل برای آن اختصاص داده شده ارزیابی مرکز. بیمارستان پیشنهاد کرده بود باز یک ارزیابی درمانگاه در منطقه با دیگر دفاتر پزشکی و ارشد مرکز اما Dan گفت: مکان های دیگر در حال حاضر در جدول به کاهش نگرانی ها از جامعه است.

در حال حاضر این بیمارستان دیدن است بین پنج تا 10 نفر در روز به آن بخش اورژانس برای COVID-19 غربالگری هر چند کارکنان می دانید اعداد به احتمال زیاد افزایش خواهد Dan گفت. تا کنون هیچ تایید موارد شناسایی شده اند در بیمارستان, او گفت:.

بدون توجه به محل سکونت خود را در ارزیابی مرکز خواهد شد در نزدیکی اورژانس به طوری که بسیار بیمار بیماران درمان می شود بلافاصله. آن را نیز شامل یک مجازی جزء برای کمک به نگه داشتن مردم که ممکن است علائم COVID-19 در خانه, Dan گفت.

با توجه به این که بسیاری از بیماران که دچار COVID-19 خفیف علائم و بهبود می یابند در خانه خود در انزوا و ارزیابی مراکز کلیدی خواهد بود در تلاش برای “حفظ مردم از بیمارستان ها که لازم نیست در بیمارستان” گفت: دکتر اسحاق Bogoch, یک متخصص بیماری های عفونی در تورنتو دانشگاه شبکه بهداشت و درمان.

“سوال واقعی این است که رفتن به کافی? پاسخ این است که شاید” Bogoch اضافه شده در اشاره به کشورهای دیگر مانند ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی که خود را دیده اند در بیمارستان سیستم های غرق جدید کروناویروس پس از آن ویرانگر گسترش از طریق چین است.

مگان Ogilvie یک تورنتو-بر اساس خبرنگار بهداشت. او در توییتر دنبال کنید: @megan_ogilvie
Rob Ferguson

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly

ایندکسر