با وجود جدید ایالات متحده coronavirus, مرگ و میر, 'کم خطر است,' تهمت مقامات می گویند

حتی به عنوان ایالات متحده تلفات از coronavirus افزایش یافت و به شش و گسترش همچنان در کالیفرنیا ارشد مقامات بهد

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398

حتی به عنوان ایالات متحده تلفات از coronavirus افزایش یافت و به شش و گسترش همچنان در کالیفرنیا ارشد مقامات بهداشت عمومی در ادامه به استرس است که coronavirus نمی کند نشان دهنده یک تهدید جدی برای اکثر مردم است.

"کم خطر است," دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اضافه شده است که وجود دارد هیچ مشاوره براي سفر در داخل ایالات متحده آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گزارش دوشنبه شب که تعداد موارد داخلی جدید کروناویروس در حال حاضر برگه 43 و نه از جمله 48 نفر بودند که پس از عودت به بیماری های خارج از کشور.

تبلیغات

بیست و نه از آن موارد در واشنگتن و کالیفرنیا گفتند.

سانتا کلارا, شهرستان سن ماتئو پلاسر و سونوما شهرستانهای همه گزارش موارد جدیدی از کروناویروس در روز دوشنبه.

"برای جلوگیری از هر گونه بیماری به دنبال دستورالعمل CDC از جمله شستن دست های خود را اغلب پوشش خود عطسه و ماندن در منزل و زمانی که بیمار گفت: دکتر اسکات فردا, San Mateo County health افسر. "لطفا در گرد و غبار خود را شخصی اضطراری برنامه ای برای مطمئن شوید که شما باید مقررات مناسب در خانه خود را از جمله آب داروها و مواد غذایی است."

شهرستان سانتا کلارا تایید دو مورد جدید از coronavirus.

تبلیغات

و 26 از 43 داخلی موارد نه مربوط به سفر اما قرارداد شد از طریق تماس با دیگران در جامعه است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس است که رهبری دولت را coronavirus پاسخ پیوست و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جلسه دوشنبه با دارویی مدیران اذعان کرد که هر گونه واکسن برای این بیماری نمی خواهد در دسترس خواهد بود تا بعد از این سال در اولین.

اما پنس گفت: داروها برای درمان این بیماری می تواند در دسترس در اواخر تابستان یا اوایل پاییز.

پنس اضافه کرد که دولت ممکن است در نظر بیشتر مشاوره های مسافرتی, اضافه کردن به هشدارهای صادر شده بیش از آخر هفته در مورد سفر به کشورهای ایتالیا و کره جنوبی. پنس نیست شناسایی خاص هر کشور دیگر هر چند او نشان داد که مقامات در حال نظارت بر آنچه اتفاق می افتد در اتحادیه اروپا که مرزهای باز اجازه می دهد تا نسبتا رایگان سفر در سراسر این قاره است.

در جلسه روز دوشنبه با دارویی مدیران در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که "احتمال دارد که درمان در دسترس خواهد بود قبل از واکسن است که در واقع آماده است و ما به دنبال به همه درمانهای موثر به بازار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است."

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: دولت تاکید می شود در سرعت توسعه واکسن درمان و رفع هر گونه چالش های زنجیره تامین.

"ما می خواهند بدانند که چگونه می تواند ما را در راه اما نه با سرعت که فرآیند توسعه همراه" آذر گفت.

Fauci گفت: این امر را حداقل یک سال به یک سال و نیم به توسعه یک واکسن.

تبلیغات

دارویی مدیران ارائه یک جدول زمانی سریع تر برای درمان برآورد که آنها می تواند شروع آزمایشات انسانی در بهار. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت درمانی درمان "به نظر من در این مورد بهتر خواهد بود," او گفت: تعهد به کاهش نوار قرمز برای درمان.

پنس گفت: او با 53 فرمانداران دوشنبه ویدیو تلفن و کنفرانس و برنامه ریزی برای پاسخگویی به زودی با کروز و هواپیمایی صنایع به عنوان به خوبی.

او گفت: تهمت خواهد بود با سفر به موسسه ملی بهداشت در مریلند در نزدیکی در روز سه شنبه و در دیدار با مقامات CDC در هفته بعد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن