طرح دعوی در دادگاه می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن را در برابر شرکت های فن آوری خواهد شد 'لرز آینده آنلاین سخنرانی'

بزرگنمایی این تصویر این تصویر از حساب توییتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

این تصویر از حساب توییتر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد یک صدای جیر جیر او نوشته شده در جمعه 29 مه سال 2020 پس از معترضان در مینیاپولیس. روز سه شنبه مرکز دموکراسی و تکنولوژی شکایت تهمت بیش از رئیس جمهور با حکم اجرایی با هدف محدود کردن قانونی حفاظت طولانی لذت می برد توسط شرکت های فن آوری مانند توییتر. AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
AP

یک تکنولوژی سیاست سازمان غیر انتفاعی در روز سه شنبه رئیس جمهور شکایت کرد بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی خود را به منظور تلاش برای نوار دور یک حمایت قانونی طولانی لذت می برد توسط سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

در اولین چیزی است که پیش بینی می شود یک قایق از چالش های قانونی در برابر بحث اجرایی جهت مرکز دموکراسی و تکنولوژی استدلال می کند که مغلوب ساختن پیشی جستن اقدام یک عمل انتقام است که نقض متمم اول قانون اساسی حقوق هر دو شرکت های فن آوری مانند توییتر و معمولی آمریکایی است که با استفاده از رسانه های اجتماعی.

"منظور اجرایی طراحی شده است برای جلوگیری از خدمات رسانه های اجتماعی از مبارزه با اطلاعات غلط رای دهندگان سرکوب و تحریک خشونت در سیستم عامل خود گفت:" الکساندرا Givens که منجر به این مرکز است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رویارویی با توییتر آغاز شده و پس از این شرکت قرار داده شده یک هشدار بر روی دو رئیس جمهور توييتها ساخته شده است که ادعاهای دروغین در مورد رای گیری از طریق پست.

تشدید بیش از متوسط بررسی واقعیت تهمت و تهدید به تعطیل کردن رسانه های اجتماعی شرکت ها. رئیس جمهور به تنهایی نمی توان به یک شرکت خصوصی است.

کوتاه تر پس از آن مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا تشویق فرابورس به بازبینی حقوقی سپر است که مانع از شرکت هایی مانند Facebook, Twitter و Google از برگزار می شود از نظر قانونی مسئول آنچه که کاربران پست می دهد و این سیستم عامل توانایی پلیس بر اساس محتوای خود را در آن قوانین داخلی.

حفاظت بخش 230 از سال 1996 ارتباطات نجابت عمل به طور گسترده ای اعتبار با افزایش دادن به مدرن و روز اینترنت که در آن نامحدود رایگان سخنرانی رشد و نظرات همه راه ها به راحتی یافت می شود.

کارشناسان گفته اند که اگر بخش 230 scrapped سایت های آنلاین تبدیل شدن به تهاجمی تر در مورد مبارزه با هر گونه محتوا است که می تواند به عنوان توهین آمیز ترس افترا دعاوی فشار Facebook و توییتر به سانسور بیشتر است. علاوه بر این, آنلاین عملیات مانند ویکیپدیا, اینترنت بایگانی, Yelp و دیگران می تواند خرد شده تحت یک بی امان موج دادخواهی کارشناسان اشاره کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان طولانی متهم توییتر محدود کردن دسترس محافظه کار صدای بدون ارائه شواهد مستقیم برای حمایت از این ادعا است.

رئیس جمهور و حامیان وی نیز با چکش توییتر برای برچسب زدن و پنهان شدن توییتهایی توسط رئیس جمهور که توییتر نقض شرایط استفاده از خدمات. منتقدان از توییتر می گویند از جمله اقدامات در حال اثبات این که توییتر اقدام بیشتر شبیه به یک ناشر از یک پلت فرم و در نتیجه باید دیگر حقوقی پادمان خنثی فروم.

Facebook که انتخاب کرده است را به یک دست کردن رویکرد به مغلوب ساختن پیشی جستن پست هایی که برانگیخت دیده است یک شورش در میان برخی از کارمندان خود را برای اجازه دادن تهمت التهابی آنلاین نظرات به گسترش بر روی پلت فرم. Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: این شرکت نقش برای تبدیل شدن به "داوران از حقیقت است."

کارشناسان حقوقی توافق کردند که تهمت اجرایی سفارش نمی خواهد تغییر یک قانون تصویب شده توسط کنگره است.

هنوز مرکز دموکراسی و تکنولوژی طرح دعوی در دادگاه ادعا که منظور "ابرها منظر حقوقی" قرار می دهد و رسانه های اجتماعی شرکت توجه کنید که اگر محتوای اعتدال تصمیم گیری ساخته شده است که دلگیر تهمت اجرایی اقدام می تواند به دنبال.

کت و شلوار که ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه کلمبیا می پرسد یک قاضی فدرال به قانون است که رئیس جمهور را خلاف قانون اساسی است و برای جلوگیری از اجرای آن است.

"دادگاه به رسمیت شناخته اند که تلافی جویانه انجام لرز یک فرد یا نهاد از ورزش اول خود را اصلاح حقوق در آینده" این دعوی متحده است. "رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن—توسط عموم حمله به توییتر و صدور سفارش—به دنبال سرما آینده آنلاین سخنرانی توسط سخنرانان دیگر."

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به طرح دعوی در دادگاه.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن