اولیه انتخابات Snafus نشان می دهد چالش های ماه نوامبر رای

بزرگنمایی این تصویر رای دهندگان در صف ایستادن به آنها صبر کنید برای رأی گیری در رای گیری اولیه در کو

توسط MINERALNEWS در 15 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

رای دهندگان در صف ایستادن به آنها صبر کنید برای رأی گیری در رای گیری اولیه در کوران Pa. در روز سه شنبه. مشکلات با رای غایب و تعداد کمتری از حوزه های رأی گیری منجر به صف های طولانی در چندین ایالت به عنوان اصلی انتخابات بودند که با تاخیر توسط coronavirus را از سر گرفت. ژن J. Puskar/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
ژن J. Puskar/AP

روز بعد از هشت ایالت و ناحیه کلمبیا برگزار مقدماتی — در میان هر دو یک بیماری همه گیر و ناآرامی های مدنی — طرفداران پست الکترونیکی-در رای گیری کرد که درس آموخته می شود در ماه نوامبر هنگامی که میلیون ها نفر بیشتر رای دهندگان انتظار می رود که با استفاده از رای گیری غایب است.

آنها اشاره کرد که رای دهندگان تا به حال به صبر برای ساعت سهشنبه به بازیگران برگه های رای در محدود رای گیری سایت در واشنگتن دی سی در بخشی به دلیل بسیاری دریافت نکرده غیابی آنها درخواست کرده بود. مشکلات مشابه به وجود آمد در پنسیلوانیا بالتیمور و جاهای دیگر.

"در 46 ایالت و ناحیه کلمبیا رای دهندگان در این سال خواهد شد که حق رای توسط ایمیل, اما همانطور که دیدیم فقط دیروز که درست اجرا شده است با درجات مختلفی از اثر" میشیگان وزیر امور خارجه Jocelyn بنسون شهادت در خانه قضائیه کمیته فرعی دادرسی در حق رای در روز چهارشنبه.

بنسون گفت: آمریکا و انتخابات محلی دفاتر می تواند اجرا شود کارآمد تر و امن انتخابات در این سال اگر آنها به اندازه کافی منابع است. او اشاره کرد که در حال گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری را می توان پر هزینه اما متحده هستند کمبود بودجه.

کنگره در حال حاضر به تصویب 400 میلیون دلار برای کمک به انتخابات دفاتر پاسخگویی به همه گیر اما متحده می گویند که آنها نیاز به مقدار بیشتر. بیشتر را گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری برای مقدماتی و انتظار می رود برای انجام این کار به صورت کلی انتخابات به عنوان به خوبی.

حزب دموکرات به رهبری خانه به تازگی به تصویب یکی دیگر از $3.6 میلیارد دلار برای کمک به آنها را انجام دهد اما این قانون بعید است به تصویب در مجلس سنا که تحت جمهوریخواه کنترل.

رئیس جمهور تهمت و دیگران در این حزب شکایت کرده اند که پست الکترونیکی-در رای گیری که مستعد ابتلا به تقلب و باید به صورت محدود در دسترس با وجود رای دهندگان نگرانی در مورد خطرات بهداشتی از رای گیری در فرد است. در حالی که برخی از ایمیل های رای گیری تقلب وجود دارد مطالعات نشان داده اند که این بسیار نادر است.

"این بیماری همه گیر دمیده شده است تا اقتصاد ما. آن را سرکوب آزادیهای ما. بیایید هم ما انتخابات" تام Fitton رئیس جمهور قضایی سازمان دیده بان گفت: خانه پنل. گروه خود شکایت چندین ایالت و استان ها برای عدم به نگه داشتن خود را رول رای دهندگان تا به امروز چیزی Fitton ادعا می کند باعث می شود پست الکترونیکی-در رای گیری فوق العاده آسیب پذیر به تقلب.

"به نظر من این به عنوان تهدید واقعی برای یکپارچگی انتخابات ما," او گفت:. "ثبت نام رای دهندگان لیست در سراسر کشور از تاریخ شامل ثبت نام برای رای دهندگان که دیگر زندگی می کنند در اعلام آدرس که فوت کرده اند و یا دیگر واجد شرایط برای رای دادن هستند."

اما بنسون وجود دارد گفت: بسیاری از حمایت در محل مانند امضای تطبیق و توانایی برای ردیابی محل خاص انتخابات است که مردم را از متقلبانه رای گیری از طریق پست.

او به تازگی با انتقاد با تهمت و برای پایین رفتن از یک "تقلب انتخابات راه" برای او برنامه ای برای ارسال absentee ballot برنامه های کاربردی برای هر میشیگان رای دهندگان در ماه نوامبر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که بنسون خواهد بود ارسال واقعی آراء هر رای دهنده و او را تهدید به خودداری از بودجه فدرال از دولت اگر چه او بعدها مورد حمایت است.

استیسی آبرامز, صندلی مبارزه عادلانه عمل رای دهندگان گروه حمایت گفت: خانه پنل که در سال 2016 بیش از نیمی از تمام متحده گزارش "صفر اثبات اتهامات تقلب." او گفت: هشت متحده گزارش یک مورد هر و باقی مانده متحده گزارش شده تنها تعداد کمی از موارد "هیچ یک کافی برای تغییر نتایج انتخابات است."

آبرامز است که در میان کسانی که فشار برای گسترش رای گیری غایب در حالی که حفظ توانایی برای رای دهندگان به پای صندوق های رأی رفتند در فرد اگر آنها را انتخاب کنید. او اشاره کرد که پست الکترونیکی-در رای گیری کار نمی کند برای همه از جمله برخی و یا کسانی که با معلولیت و یا هیچ تنظیم آدرس.

"ما می خواهیم هر آمریکایی که حق رای دادن را به می دانم که آنها باید آزادی برای انجام این کار و دسترسی. و که دسترسی نمی خواهد وجود داشته باشد اگر ما را محدود نموده و مردم را مجبور به قرار دادن زندگی خود را در مورتال خطر به منظور شرکت در انتخابات است," او گفت:.

در واقع همه کشورها در حال حاضر ارائه هر دو گزینه. بحث این است بیش از حد که هر گزینه در دسترس است و چقدر جوامع می توانید استطاعت.

مانند دیگر مکان برگزاری مقدماتی دیروز, District of Columbia کاهش تعداد از رای گیری در سایت — از معمول 144 تا 20 — از آنجا که از آن انتظار می رود اکثریت قریب به اتفاق ساکنان خواهد رای غایب. اما زمانی که صدها نفر از ساکنان موفق به دریافت برگه های رای خود را در آنها نشان داد تا در فرد قریب به اتفاق سیستم.

برخی از رای دهندگان گزارش شده باید صبر کنید تا برای پنج دقیقه. که منتظر بودند تا زمانی که سی دفتر انتخابات, گام بی سابقه ای اجازه می دهد برخی از رای دهندگان به ایمیل خود را از برگه های رای در.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب