سی معترضان تگرگ قهرمان سوان سنت که در پناه آنها از دستگیری

اعتبار: Cynthia ann kennedy طریق Storyful هنگامی که در واشنگتن دی سی اقامت Rahul Dubey متوجه شدم

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

هنگامی که در واشنگتن دی سی اقامت Rahul Dubey متوجه شدم ده ها تن از معترضان رو به رو شد اسپری فلفل و بازداشت برای نقض مقررات منع رفت و آمد دوشنبه شب او آنچه او می گوید هر کس دیگری انجام می دهد: او دعوت حدود 70 مردم به خانه اش به صرف شب.

معترضان شده بود جمع به سوآن خیابان در نزدیکی Dupont Circle به عنوان نیروهای پلیس در اطراف شهرستان با استفاده از هلیکوپتر و انفجار مهمات در سرکوب هر کسی که نقض 7 بعد از ظهر حکومت نظامی.

در آن زمان آنها رسیده Dubey خانه معترضان بسیاری از آنها جوان بودند از جان گذشته به دور است. اما آنها گرفتار و هلاک توسط پلیس.

"آنها به هر طریقی محض جهنم در اعتراض صلح آمیز حق خارج خم شدن و" Dubey می گوید NPR همه چیز در نظر گرفته شود. "من نمی دانم من فقط پرت باز کردن درب. و من فقط نگه داشته و فریاد 'در آمده است. در خانه, در خانه.' "

"من به معنای واقعی کلمه می تواند بشنود جمجمه ترک خورده," او گفت:, توصیف یک صحنه که او به یاد می آورد به عنوان دوزخ.

برای حدود 10 دقیقه او می گوید: مردم در جریان داخل. به عنوان آنها Dubey فریاد زد: جهت امیدوار به پیدا کردن اتاق برای همه آنها را در ردیف خانه.

"این یک کامل پله برقی است آنچه در آن احساس — فقط ریختن به خانه. من جیغ, 'طبقه پایین! خارج! وجود یک حیاط خلوت! طبقه بالا! وجود دارد اتاق خواب!' "او می گوید. "وجود دارد این تنگنا و من نمی خواهم کسی به خرد از جمله خودم."

سی را Metropolitan Police Department ساخته شده بیش از 300 دستگیری دوشنبه شب بسیاری از آنها برای نقض مقررات منع رفت و آمد. که در مجموع رئیس پلیس پیتر Newsham گفت: 194 نفر دستگیر شده بودند در منطقه سوان خیابان NW.

در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری سه شنبه Newsham افزود که پلیس در ارتباط منظم با Dubey در طول شب.

Dubey می گوید: طرح های منحصر به فرد منطقه — سوان خیابان های باریک خیابان یک طرفه — آن را به یک محل مناسب برای پلیس به جعبه در یک جمعیت از مردم ،

هنگامی که این گروه در داخل بود, او می گوید, مردم شروع به تلاش برای تسکین چشم ریختن شیر و آب بیش از چهره خود را.

"هر کس سرفه — ما همه سرفه برای 45 دقیقه تا یک ساعت" Dubey می گوید و اضافه کرد که افسران پلیس نیز آمد تا خود را به درب و اسپری فلفل اسپری به خانه.

یکی از معترضان بود که به دام افتاده بود و یک زن به نام جنی — که livestreamed گرفتاری او در Instagram به اشتراک گذاشته شده و آنچه اتفاق می افتد در داخل Dubey خانه. نام او به سرعت با الهام از یک هشتگ: #savejenny.

با در نظر گرفتن در ده ها تن از غریبه ها Dubey شد مورد ستایش قرار داد به عنوان یک قهرمان معترضان و مردم پس داستان از طریق رسانه های اجتماعی.

"Rahul نجات شب گذشته" یکی از سیاه زندگی ماده فعال در توییتر نوشت. "او به پایان رسید این با سخنرانی الهام بخش در مورد از دست دادن و نگه داشتن صلح آمیز مبارزه است. چه پسر. با تشکر از شما Rahul."

اما برای ساعت پلیس نیست از بین برود. Dubey, نگران است که هر کسی که در سمت چپ خانه ممکن است متهم به شکستن در رفت و اطراف را به هر یک از مهمانان توزیع خود را از کارت های کسب و کار بنابراین هر کسی که زد به مشکل می تواند در تماس باشید.

"آنها منتظر ما مرد شکارچیان به طوری که آنها می تواند دستگیری ما. ما انجام شد و هیچ مشکلی در خانه من. من حتی گفت: "آنها مهمان من.' "

در نهایت به کمک وارد شده از خارج.

"همسایه ها آورده پیتزا — من هرگز آنها را ملاقات کرد," Dubey می گوید.

معترضان در آنجا ماند تا زمانی که حکومت نظامی برداشته و در ساعت 6 صبح زمانی که آنها شروع به فیلتر کردن در خارج از خانه. به خانه بسیاری از دریافت سواری از غریبه ها که تا به حال هماهنگ داوطلب تلاش آنلاین.

Dubey گفته یک روزنامه نگار از ایستگاه های تلویزیونی محلی WUSA "من چیزی خاصی انجام نمی. من می دانم که بسیاری از مردم را پرت باز کردن این درب."

با وجود سختی وجود دارد برخی از "جادویی" لحظات در خانه او می گوید. و او می گوید که تحت تاثیر قرار گرفته بود که مردم در این گروه بودند در سخنان خود "انجام وظیفه مدنی خود" با اعتراض.

"آنها در حال انجام است که با غرور و مسالمت آمیز است. و من افتخار می کنم," Dubey می گوید.

و معترضان خود را نشان داد قدردانی است. مردم ارائه پول; آنها تمیز کردن خانه.

"کسانی که همه چیز زیبا در آغوش," او می گوید.

اما حدود 2 صبح Dubey می گوید او مجبور شد به دو قانون.

"هیچ کس مجاز به می گویند با تشکر از شما برای من دیگر, چرا که آن, شما می دانید, 'توقف' "او می گوید. "دیگر حکومت و آنها اجازه نداشتند به از من بپرسید چه من Venmo شد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب