در Kobe Bryant سایت سقوط, مقامات مبارزه با خواسته برای یادبود

جمعیت از مردم می خواهم به پرداخت جهات به کوبه برایانت و هشت نفر دیگر که در روز یکشنبه هلیکوپتر سقوط و غلیان اح

توسط MINERALNEWS در 12 بهمن 1398

جمعیت از مردم می خواهم به پرداخت جهات به کوبه برایانت و هشت نفر دیگر که در روز یکشنبه هلیکوپتر سقوط و غلیان احساسات به شمار چالش های دلهره آور برای مقامات محلی و در نزدیکی اسلام آباد که در آن بازرسان فدرال در ادامه به انتخاب از طریق خرابه در روز جمعه.

مقامات گفت: سایت انزوا همراه با خطرات ناشی از نزدیکی خصوصی مخزن شیب زمین و سقوط در خاک آلوده به آن را دشوار است به جای افرادی که می خواهید به بازدید و ادای احترام پرداخت.

وجود دارد یک حس فوریت در تعیین محل مناسب برای ایجاد یک یادبود موقت که در آن مردم می تواند مرتب کردن بر اساس احساسات خود با جمعی, آغوش, اشک, نماز, خرس عروسکی, شمع و کارت.

له از زائران عزادار به محل سقوط فقط یک چهارم مایل در پشت لاس Virgenes آب شهری ستاد منطقه و نزدیکی آن محدود مخزن در شمال غربی کوه های سانتا مونیکا است باعث آژانس به استخدام اضافی امنیتی سپاه پاسداران است.

تبلیغات

"آن را کاملا مناسب برای افرادی که می خواهید برای دریافت به سایت و ادای احترام خود را به" مایکل McNutt سخنگوی سازمان آب گفت. "اما ما نمی توانیم مردم را از طریق آمدن اموال ما در حالی که تحقیقات فدرال است که هنوز هم در رفتن در زمین ناهموار."

به عنوان 101 بزرگراه ترافیک آرام گذشته در روز جمعه آینده نگر زائران ادامه داد: به نوبه خود در لاس Virgenes خروج از جاده تنها به اعراض از نیم دوجین لس آنجلس کلانتر نمایندگان.

آن ممکن است چند هفته قبل از تداخل اموال از سقوط, سایت مدیریت آب منطقه و کوه تفریح و حفاظت از قدرت است بازگشایی شد ،

"ملی حمل و نقل و ایمنی مدیره بررسی است و انتظار می رود برای ادامه حداقل از طریق آخر هفته" داش Stolarz سخنگوی حفاظت اقتدار گفت. "سپس کالیفرنیا گروه از مواد سمی بازسازی خدمه به زمان نیاز به حذف خاک آلوده و بازگرداندن این منطقه به شکل آن در قبل از سقوط."

تبلیغات

حتی پس از همه آن است که کار به اتمام است او افزود: مردم نیاز به دانستن محل سقوط بیش از یک مایل از جاده ها با آب و یا امکانات سرویس بهداشتی.

سایت "است که تنها در دسترس از طریق یک مایل-کشش طولانی از هیچ و بی معنی دنباله" Stolarz گفت. "وجود دارد هیچ نقطه مسطح و یا دماغه که از آن مردم می توانند مشاهده سایت حتی از راه دور است."

نمایندگان قدرت حفاظت از آب منطقه و شهر کالاباساس انتظار می رود به دیدار اوایل هفته آینده برای شناسایی یک یادبود سایت است که امن و به راحتی در دسترس و مملو از مسائل مربوط به مسئولیت.

که آسان نخواهد بود. بالقوه تحت نظر گفته مقامات شامل یک پارک سگ و یک مدرسه پارکینگ در نزدیکی هزاره جدید حلقه trailhead درست کردن لاس Virgenes خروج از جاده.

"ما درک می کنیم که مردم نیاز به یک محل برای یاداوری همه کسانی که جان خود را از دست" مایکل Russo سخنگوی شهر کالاباساس گفت. "و ما در حال رفتن به آمده تا با یک طرح برای آن است."

در عین حال گفت: مردم ترک کرده اند گل و کارت در یک چمن توسط دادگاه های بسکتبال در نزدیکی Juan Bautista de Anza پارک.tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب