طوفان مژه ها و کسب و کار در هند سرمایه 100,000 تخلیه

بمبئی هند - طوفان محصل شنبه در جنوب هند سرمایه مالی بمبئی با موج طوفان تهدید به سیل سواحل و کم ارتفاع زاغه به

توسط MINERALNEWS در 14 خرداد 1399

بمبئی هند - طوفان محصل شنبه در جنوب هند سرمایه مالی بمبئی با موج طوفان تهدید به سیل سواحل و کم ارتفاع زاغه به شهرستان مقامات در تلاش برای مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

زنده پوشش تلویزیون نشان داد تیره ابر سیاه فریم دریا در هند غربی خط ساحلی است. درختان تحت تأثیر شدید به باران زد ساحلی شهرها و روستاهای مرکزی ایالت ماهاراشترا.

در ایالت بمبئی خانه بالیوود هند بزرگترین بورس و بیش از 18 میلیون نفر از ساکنان بادهای شلاق آسمان خراش ها و پاره پاره از هم جدا کلبه خانه در نزدیکی ساحل.

بمبئی نشده است در برخورد با یک طوفان در بیش از یک قرن, افزایش نگرانی در مورد آمادگی خود را. در ساعات قبل از طوفان در هند سواحل رانندگان و دستفروشان ترک بمبئی یاد Marine Drive, ماهیگیران yanked شبکه خود را از موجی و دریای عرب و پلیس shooed مردم به دور از سواحل است.

به عنوان طوفان wended راه خود را تا هند در ساحل غربی خانه در شهر زاغه سوار شد و رها و مقامات شهرداری گشت خیابان ها با استفاده از bullhorns به سفارش مردم به ماندن در داخل.

طوفان Nisarga بود هوا قطره باران های سنگین و پایدار باد از 100 به 110 کیلومتر (62 تا 68 مایل) در هر ساعت از طریق پنج شنبه بعد از ظهر پس از کوبیدن در ساحل در نزدیکی شهر Alibag حدود 98 کیلومتر (60 مایل) در جنوب بمبئی هند هواشناسی اداره گفت.

ایالت گوا در جنوب ماهاراشترا در حال حاضر دریافت 127 milimeters (5 اینچ) از باران — حدود یک هفته به طور متوسط آژانس گفت.

برخی از 100000 نفر تخلیه شدند از مناطق کم ارتفاع در ماهاراشترا و همسایه گجرات با توجه به پرس تراست هند اعلام کرد. هر دو کشور در حال حاضر در میان سخت ترین ضربه را coronavirus همه گیر فعال فاجعه تیم های واکنش ترس سیل گسترده می تواند بیشتر مختل ضعف سیستم های بهداشتی.

"اگر بیمارستان ها و درمانگاه ها آسیب دیده از طوفان در شهرستان نخواهد بود قادر به مقابله با تعداد زیادی از COVID-19 موارد و اجتماعی فاصله اقدامات تبدیل خواهد شد تقریبا غیر ممکن است به دنبال" Bidisha Pillai, مدیر اجرایی نجات کودکان در هند در بیانیه ای گفت:.

برخی از 200 COVID-19 بيمار در بمبئی منتقل شدند از یک بیمارستان صحرایی ساخته شده در زیر یک چادر به یکی دیگر از امکانات برای جلوگیری از خطر gusts باد قوی, مقامات گفت.

N. Pradhan مدیر ملی هند در واکنش به این فاجعه نیرو گفت: در بیانیه ای که تخلیه شد تقریبا کامل و اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای بودند که به دنبال طوفان پناهگاه است.

"اجازه دهید ما در مبارزه با این خطر مانند ما در حال ایستاده به کرونا بیماری همه گیر هستند و در راه ما آن را شکست. به همین ترتیب ما را غلبه بر این وضعیت بیش از حد!" ماهاراشترا بالا, رسمی, وزیر Uddhav Balasheb Thackeray توییتی.

این طوفان همچنین تهدید به بدتر شدن چشم انداز برای یک چرخش اقتصادی به عنوان یک 9-هفته coronavirus مستند شروع به سهولت در این هفته است. هند گزارش شده بیش از 200,000 موارد و 5,800 مرگ و میر ناشی از این ویروس و اپیدیولوژی پیش بینی است که اوج است و هنوز هفته دور.

ماهاراشترا که حساب برای بیش از یک سوم از هند موارد دیده می شود میزان عفونت در روزهای اخیر زیر در هند میانگین ملی است.

برخی از ویژه خروج قطار از بمبئی که برای هفته انجام میلیون ها نفر از اقتصادی مهاجران که شغل خود را از دست در مستند موکول شد و به تازگی بازسازی داخلی هواپیمایی سفر به تعویق افتاد.

Nisarga می آید تنها دو هفته پس از طوفان Amphan پاره از طریق خلیج بنگال در هند سواحل شرق و ضرب و شتم, West Bengal, دولت, کشته شدن بیش از 100 نفر در هند و همسایه بنگلادش.

چنین طوفان های کمتر رایج هستند در دریای عرب از هند به سواحل شرق معمولا فرم بعد از آن در سال و انجام این کار بیش از یک دوره طولانی تر است. اما Nisarga ممکن است نشان دهنده این راه است که در آن گرم شدن اقیانوس ها با توجه به تغییر آب و هوا در حال حاضر در حال تغییر زندگی می کند ،

فرکانس طوفان در دریای عرب پیش بینی شده است برای افزایش گفت: آدم سوبل یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه کلمبیا.

دمای لایه ای از دریا که از آن طوفان تساوی انرژی خود است "غیر منتظره ای بالا گفت: K. J. رامش رئیس سابق هند هواشناسی بخش. خیلی بیشتر مکرر و شدید طوفان شده اند ظاهر می شود بیش از یک زمان کوتاه در سال های اخیر با توجه به تغییر آب و هوا, او گفت:.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"پیش بینی چنین طوفان می شود یک چالش," او گفت:.

___

Schmall و Ghosal گزارش از دهلی نو است. آسوشیتد پرس نویسنده Chonchui Ngashangva در دهلی نو کمک به این گزارش.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن