پژوهشگر چینی متهم با ما ویزا تقلب در بازداشت

سان فرانسیسکو - یک پژوهشگر چینی متهم به پنهان کردن خود روابط نظامی چینی در یک درخواست ویزای او را مشاهده کنید

توسط MINERALNEWS در 4 مرداد 1399

سان فرانسیسکو - یک پژوهشگر چینی متهم به پنهان کردن خود روابط نظامی چینی در یک درخواست ویزای او را مشاهده کنید به طوری که او می تواند کار در ایالات متحده رزرو شده بود روز شنبه به شمال کالیفرنیا زندان شد و انتظار می رود به نظر می رسد در دادگاه فدرال دوشنبه.

Sacramento County jail سوابق نشان می دهد Juan تنگ, 37, برگزار می شد از طرف مقامات فدرال پس از او بازداشت شد ایالات متحده خدمات مارشال. معلوم بود اگر او تا به حال یک وکیل است که می تواند نظر او را به نمایندگی.

وزارت دادگستری روز پنج شنبه اعلام کرد اتهامات علیه تانگ و دانشمندان, زندگی در آمریکا گفت: آنها به دروغ در مورد وضعیت خود را به عنوان اعضای آزادی بخش خلق چین است ، همه بودند به اتهام تقلب ویزا.

تانگ از گذشته چهار نفر دستگیر و پس از وزارت دادگستری متهم به چینی کنسولگری در سان فرانسیسکو از پناه دادن به یک فراری شناخته شده. کنسولگری بلافاصله پاسخ به ایمیل و Facebook messages به دنبال نظر و این امکان پذیر نخواهد بود به ترک یک پیام تلفن.

وزارت دادگستری گفت: Tang دروغ در مورد روابط نظامی در درخواست ویزا در ماه اکتبر گذشته به عنوان او ساخته شده برنامه ای برای کار در دانشگاه کالیفرنیا در دیویس و دوباره در طول یک FBI مصاحبه ماه بعد. عوامل پیدا کردم عکس از تنگ لباس پوشیدن و در لباس نظامی و بررسی مقالات در چین شناسایی او نظامی وابستگی.

UC Davis گفت: Tang ترک شغل خود به عنوان یک پژوهشگر مهمان در بخش انکولوژی تشعشع در ماه ژوئن. کار خود را تامین شد با یک مطالعه مبتنی بر تبادل برنامه با وابسته چین, وزارت آموزش و پرورش دانشگاه در بیانیه ای گفت.

عوامل گفته اند آنها بر این باورند تنگ پناه در کنسولگری پس از مصاحبه او در خانه اش در دیویس در ژوئن 20. اف بی آی بوده است در مصاحبه با دارندگان ویزای در بیش از 25 شهرهای آمریکا مظنون به پنهان کردن روابط خود را به چینی.

اتهامات آمد و به عنوان ایالات متحده-چین روابط رو به وخامت گذاشته به خصوص بیش از اتهامات چینی سرقت از ایالات متحده مالکیت معنوی.

چین کنسولگری در هوستون برنامه ریزی شده بود را تعطیل جمعه در منظور از مقامات ایالات متحده پس از, واشنگتن را متهم کرد, چینی, عوامل از تلاش برای سرقت پزشکی و تحقیقات دیگر در تگزاس است.

در پاسخ چین روز جمعه دستور داد که ایالات متحده برای بستن کنسولگری خود را در شهر چنگدو.

بیشتر از آنچه مسائل در صندوق پستی خود را

شروع صبح خود را با همه چیز شما نیاز به دانستن و هیچ چیز برای شما. برای ثبت نام اول تا ستاره جدید روزانه در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن