ستون: دارای تعصب های جنسیتی کمک برنی ساندرز بهتر الیزابت وارن با رای دهندگان ؟ به نظر می رسد مانند آن را

جنیفر Siebel Newsom از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom می گوید یک داستان خانواده برای نشان دادن چگونگی سیاسی و تعصب های جنسیتی آغاز می شود و در مراحل ابتدایی.

من زنگ زد اولین شریک چرا که او تا به حال تایید و الیزابت وارن چهار روز قبل از سه شنبه. و من میخواستم بدونم که آیا سناتور ماساچوست بوده است قربانی تعصب های جنسیتی در تلاش خود را برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

پس از همه, وارن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز هر دو لیبرال ها بودند و از حمایت واقع همان چپ سیاست های برنامه: universal دولتی, بهداشت و درمان, کمک درسی رایگان, دانشگاه های دولتی, مالیات ثروتمندان است. هر دو شده بود رجزخوانی در تلویزیون مناظره — وارن در “بالا سخت تن به تن سرزنش” و ساندرز در پایین “کج خلقی در زیر.” او جذب بسیاری از آرا. اما او تمیز کردن.

بود وارن پرداخت قیمت برای یک زن ؟

تبلیغات

جنیفر Newsom فکر و نوشت: یک op-ed قطعه برای سان فرانسیسکو کرونیکل انتقاد نر و صاحب نظران و کسانی که تشویق وارن و مینه سوتا بهداشت ، ctq به ترک نژاد و “راه را برای یک مرد است.”

“این است که یک مرد جهان بعد از همه” مستند فیلمساز نوشت با دوز قوی از طعنه. “تا زمانی که ما آن را تغییر دهید.”

Klobuchar را کنار و تایید معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قبل از Newsom قطعه چاپ رسیده.

زمانی که Newsom بازگشت من تماس او با انتقاد از “رسانه ها” — همه چیز از روزنامه ها به تلویزیون و رسانه های اجتماعی — برای درمان خود از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.

تبلیغات

“زنان نامزد ریاست جمهوری هستند یا به طور کامل نادیده گرفته و یا آنها demeaned هستند” او ادعا.

من اختلاف که اما نبود رفتن به استدلال می کنند.

“بیشتر وجود دارد سوال خود را از زنده ماندن و کمتر مسائل مبتنی بر پوشش” او ادامه داد.

بله او درست است. بیشتر وجود دارد “اسب مسابقه” پوشش همه داوطلبان مرد و زن — از تمرکز بر مواضع سیاست و مایه تاسف است.

وارن تا به حال تعداد زیادی از برنامه های دقیق برای اجرای سیاست Newsom تصریح کرد: اما رسانه ها “eviscerated برنامه های خود و حتی نمی پرسند همان از مردان است.”

در همان زمان او گفت: “رسانه ها “بر مردان چرا که آنها ‘electable.'” چرا که مردم به شرطی از تولد به این باور زن نامزد ریاست جمهوری نمی شود, انتخاب, او اضافه شده است.

“من به شما اجازه شما در داستان” Newsom گفت و سپس در مورد او چهار فرزند.

زمانی که Newsoms’ قدیمی ترین فرزند دختر مونتانا به دنیا آمد در سال 2009 گاوین Newsom شد San Francisco شهردار و نوزاد “دریافت بسیاری از نظرات او به نظر می رسد و تعداد زیادی از رنگ صورتی ارائه — گل شاهزاده دنده شما نام آن را” جنیفر Newsom گفت.

تبلیغات

دو سال بعد هنگامی که گاوین Newsom شد معاون فرماندار پسر شکارچی متولد شد.

“شکارچی دریافت کمتر نظرات به ظاهر خود را,” Jennifer Newsom به یاد می آورد “اما او موفق به دریافت تعداد زیادی از آبی … و فنجان نقره ای نمایش کاخ سفید نشان. او حتی دریافت نامه ای از رئیس جمهور [اوباما] … و بانوی اول [میشل اوباما]…. و اگر این پیام روشن نیست به اندازه کافی او همچنین دریافت یک تی شرت آبی که گفت: “رئیس جمهور آینده.'”

دو سال بعد دختر, کون گشاد, وارد جهان است.

“در این روز” Newsom گفت: “کون گشاد, هنوز برای دریافت یک “مادام رئیس جمهور’ T-پیراهن و یا هر گونه سیاسی متعلقات از کسی که در رسمی رهبری نشان می دهد که او هم مانند برادر بزرگتر می تواند رئیس جمهور شود. و این داستان ادامه دارد زمانی که هلندی متولد شد [2016]. او دریافت نامه های متعدد از رهبران سیاسی و حتی یک رئیس جمهور سابق….

“پیام روشن است: از اولین سنین ما وضعیت ما از پسران و مردان است که برای دیدن آنها طبیعی ما رهبران دنیا. و ما همین کار را برای زنان است. این اثرات ژرفی برای راه رسانه ها و فرهنگ ما درمان کاندیداهای زن و در نهایت منجر به underrepresentation از زنان در موقعیت قدرت و نفوذ است.”

من نام برخی از افراد دیگر — دانشگاهیان سیاسی و جوانب مثبت.

“من فکر نمی کنم دموکراتیک اولیه رای دهندگان است جنسیتی گفت:” باب Shrum یک دیرین دموکراتیک استراتژیست است که مدیر مرکز برای آینده سیاسی در USC. “زنان تشکیل یک اکثریت قابل توجهی از رای دهندگان دموکرات و آنها نمی رالی به وارن و Klobuchar.”

اما Shrum افزود: “شکی نیست که در انتخابات عمومی وجود دارد یک عنصر از تعصب و موانع برای زنان است.”

تبلیغات

Shrum به ذکر است که چهار سال پیش نامزد دموکرات این کشور اولین زن پرچمدار هیلاری کلینتون که در واقع برنده محبوب تر رای از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما تهمت انتخاب شد در کهنه کالج انتخاباتی است.

نگاه باید وجود داشته باشد برخی از تعصب های جنسیتی از آنجا که هیچ زنی تا کنون بوده است رئیس جمهور منتخب. و کالیفرنیا هرگز انتخاب یک فرماندار زن. گفت: آنها نیز نیست و انتخاب یک مرد سناتور ایالات متحده در 32 سال.

جین Junn یک علوم سیاسی و مطالعات جنسیتی استاد در USC گفت: این دفتر در خطر تحت تاثیر تعصب.

“هیئت مدیره مدرسه است,” او گفت:. “اما با ریاست جمهوری زنان ممکن است دارای یک مشکل است.”

آیا او فکر می کنم وارن صدمه دیده بود توسط او رسیده است ، “بله من انجام دهد.”

لایحه واندن یک محقق در موسسه هوور دانشگاه استنفورد و سابق speechwriter برای کالیفرنیا ، پیت ویلسون گفت: “شاید وجود برخی تبعیض جنسی” در وارن-ساندرز رقابت “اما چیزهای دیگری هستند که ارزش اشاره. برنی یک فرقه زیر در سراسر کشور و با او نیست.

“برنی نیز چیزی دیگری نیست: خلوص مطلق است. او هنوز نمی رفت ‘مدیکر برای همه است.’ او در نقل مکان کرد به تغییر موقعیت. علاوه بر این برنی انجام شد این [مذاکرات] طولانی قبل از او آمد به رقص است.”

ایالتی ساکرامنتو استاد علوم سیاسی کیمبرلی Nalder که می آموزد که البته در زنان در سیاست اشاره کرد که در مجلس سیستم های زنان انتخاب شده برای رهبری یک ملت توسط همکاران خود که آنها را می دانیم بهترین. در این کشور یک نقش بیشتری اختصاص داده شده است به رای دهندگان.

آخرین درس برای آمریکا نامزدهای این است که “بد خلق bellowing” قابل تحمل است اما “بالا سخت تن به تن سرزنش” است turnoff. این بدان معناست که هنوز هم وجود دارد برخی از تعصب های جنسیتی وجود دارد.

کسی که نیاز به ارسال کون گشاد, Newsom یک “خانم رئیس جمهور” تی شرت.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de