کالیفرنیا اقامت در خانه منظور مبارزه با کروناویروس جایگزین نیست سختگیرانه قوانین محلی

پس از یک روز از سردرگمی در مورد رسیدن به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom تاریخی فرمان اجرایی گفتن ساکنان به در خانه باقی می ماند برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus دولت اعلام کرد که دقیق تر مجموعه ای از محدودیت های اجباری اجرا شده توسط برخی از کالیفرنیا استان ها و شهرستانها در محل باقی می ماند.

“این یک ایالت سفارش. بسته به شرایط در منطقه خود را به مقامات محلی ممکن است اجرای سختگیرانه بهداشت عمومی سفارشات. اما آنها ممکن است شل دولت را” دولت مقامات بهداشت گفت: در بیانیه منتشر شده در اواخر شب جمعه.

فرماندار اقامت در خانه سفارش خود باقی خواهد ماند تا “اطلاع ثانوی” و می تواند به عنوان تغییر شرایط حکم بیانیه ای گفت:. صادر شده تحت قدرت های گسترده ای اعطا شده به فرماندار در دولت خدمات اورژانس عمل Newsom اجرایی منظور اجرا توسط قانون است.

هر کسی که نقض نظم می تواند به اتهام بزه اما Newsom گفت که او باور ندارد که لازم باشد.

تبلیغات

این Newsom دولت نیز منتشر شد 14-صفحه: گزارش توضیح داد که کسب و کار و کارگران در نظر گرفته شده ضروری و معاف از اقامت در خانه سفارش و همچنین جزئیات بیشتر در مورد فعالیت های شخصی که مجاز و ممنوع است.

کسب و کار ضروری و باقی مانده باز شامل ایستگاه های گاز داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی کشاورزان’ بازار مواد غذایی, بانک فروشگاه رفاه را خارج و تحویل رستوران ها و بانک ها و laundromats. کسانی که باید شامل ناهار خوردن در تنها رستوران سینما و سرگرمی سالن های سالن های ورزشی و تناسب اندام استودیو و مو و ناخن سالن.

راه رفتن سگ و رفتن بر روی افزایش مجاز هستند اما کمپینگ در پارک دولت نیست. رفتن به دکتر و داروخانه ها مجاز است اما بازدید از بستگان در بیمارستان یا خانه سالمندان است — با چند استثنا مانند زمانی که یکی از بستگان نزدیک است مرگ است.

تبلیغات

کالیفرنیا “باید در همه زمان عمل اجتماعی فاصله,” نگه داشتن حداقل شش فوت دور از دیگران به هنگام انجام فعالیت های لازم به منظور متحده است.

“شما هنوز هم می توانید بچه های خود را در خارج از تمرین حس مشترک اجتماعی و فاصله. شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ خود را” Newsom گفت: در روز پنج شنبه.

قبل از فرماندار سفارش در محل قرار داده شد در اواخر پنجشنبه Newsom تا به حال تنها توصیه های صادر شده در طول هفته گذشته درخواست همه ساکنان به فاصله اجتماعی, کسانی که 65 ساله و مسن تر به باقی می ماند در خانه و کافه و رستوران و اتاق ناهار خوری و دیگر انواع کسب و کار برای شاتر — نشان دادن به عمد لمس نور که برخی به عنوان فرماندار کاهش کالیفرنیا به یک راه جدید برای زندگی در آماده سازی برای بیشتر محدودیت های شدید.

در همان زمان ده ها تن از شهرستانهای هولناک با COVID-19 موارد یک گام به پیش رفت و به تصویب رسید الزامات اجباری برای کند کردن روند گسترش این ویروس در حوزه های قضایی خود را.

ظهر جمعه شهرستان مشتاقانه در انتظار راهنمایی های جدید فرمانداری برای کمک به آنها در درک چگونگی اجرای محدودیت های جدید و اینکه آیا خود سفارشات را در محل باقی می ماند.

“قطعا وجود دارد سوال” گفت: Paul A. Smith, معاون رئیس جمهور از امور دولتی برای روستایی شهرستان نمایندگان کالیفرنیا. “چه نقش خط مقدم اجرای قانون ؟ چه نقش نوشیدنی الکلی کنترل اگر ما در حال برخورد با کافه ها و میخانه? چگونه همکاری بین دولت و دولت های محلی کار می کند؟”

اسمیت گفت: عدم شفافیت نیست تعجب آور در وسط یک بحران که نه فرماندار و نه شهرستان رهبران مخالفت با قبل.

تبلیغات

“ما باید درک کنند که این فوق العاده بی سابقه” اسمیت گفت. “ما در حال ساخت عظیم تصمیم گیری در سیاست عمومی و شما فقط نمی تواند عبور هر ‘T’ و نقطه هر “من” به عنوان ما در حال پاسخ به یک بیماری همه گیر. ما در حال پرواز این هواپیما به عنوان ما آن را ساخت ولی در همان زمان, من فکر می کنم ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد.”

در اورنج کانتی و سردرگمی بیش از مقررات بوده است به طوری گسترده با برخی از اعضای جامعه سوال که آیا آنها مجاز به رفتن به خارج — که این شهرستان دارای کارکنان یک خط تلفن برای پاسخگویی به ساکنان نمایش داده شد.

در روز سه شنبه, شهرستان, بهداشت و درمان, اولین آژانس با صدور یک فرمان منع عمومی و خصوصی تجمعات هر اندازه از جمله در مکان های کسب و کار در خارج از یک خانواده است. برخی از ساکنان تفسیر آن به این معنی است که اورنج کانتی شد اجرای یک مستند مشابه به سخت ماندن در خانه سفارشات صادر شده توسط چندین منطقه خلیج شهرستانهای استان است.

مقامات شهرستان روشن که شب و اشاره کرد که آن را یک مستند و برخی از کسب و کار باید باز باقی می ماند. آنها به دنبال صدور یک اصلاح سفارش یک روز بعد از آن که رفت و برگشت ممنوعیت تجمعات.

روز پنجشنبه این وضعیت تغییر دوباره زمانی که Newsom دستور داد همه کالیفرنیا به ماندن در خانه مارک اولین محدودیت های اجباری قرار می گیرد در زندگی همه 40 میلیون نفر در دولت است.

در اجرای فرماندار سفارش اورنج کانتی کلانتر مقامات تشویق نمایندگان به یک رویکرد آموزشی — یادآوری به مردم محدودیت — قبل از صدور تقدیر نامه گفت: کری براون سخنگوی بخش کلانتر.

“ما در حال دیدن همه از این آشکار در زمان واقعی اما این لزوما در مورد بقیه جامعه” او گفت:.

دکتر باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت گفت: شهرستان بخشنامه و Newsom را سفارش هستند “به طور کلی در توافق” که در آن کسب و کار و فعالیت های ضروری در نظر گرفته شده.

تبلیغات

“که در آن تفاوت های ظریف وجود دارد, ما در حال کار با فرمانداری برای روشن شدن و ما امیدواریم که قادر به به سرعت در حال آشتی دادن هر گونه عناصر که مشخص نیست” فرر در روز جمعه گفت. “این ممکن است شامل جزئی تجدید نظر در شهرستان افسر بهداشت را در روزهای پیش رو است.”

به جزئیات بیشتر در مشاغل ضروری باید کمک به صاحبان کسب و کار در سراسر کشور برخی از آنها مطمئن نیستید که آیا آنها معاف از بسته تحت فرماندار سفارش.

بار کارکنان نویسندگان جان مایرز و مت Stiles کمک به این گزارش.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

ایندکسر