در نظر گرفتن مدت زمان طولانی به تعداد کالیفرنیا آرا خوب است با رای دهندگان نظرسنجی می یابد

یادگیری نتیجه نهایی در کالیفرنیا انتخابات هفته طول می کشد اما دلیل این تاخیر قوانین است که به ارائه زمان بیشتر

توسط MINERALNEWS در 13 اسفند 1398

یادگیری نتیجه نهایی در کالیفرنیا انتخابات هفته طول می کشد اما دلیل این تاخیر قوانین است که به ارائه زمان بیشتر و روش به رای بیشتر نا امیدی, با توجه به جدید ایالت نظرسنجی.

بررسی های انجام شده برای لس آنجلس تایمز توسط دانشگاه UC برکلی موسسه دولتی مطالعات نشان داد که 64 درصد از رای دهندگان بررسی می خواهید به نگه داشتن ارائه راه های اضافی برای بازیگران یک رای گیری حتی اگر آن طول می کشد برای نهایی کردن نتایج انتخابات.

"کالیفرنیا واقع OK با که گفت:" علامت گذاری DiCamillo مدیر برکلی IGS نظرسنجی. "آنها بسیار بالاتر اولویت در دادن رای دهندگان حداکثر فرصت است."

بیش از طول دو دهه قانونگذاران و مقامات انتخابات باید دوباره رای گیری قوانین اجازه می دهد تا بیشتر در زمان و مکان های بیشتری برای دولت شهروندان واجد شرایط برای رای دادن. در سال 2002 کالیفرنیا اجازه داده شد به طور دائم ثبت نام برای رای گیری از طریق پست پاک کردن قوانین سنتی که مورد نیاز یک بهانه ای مثل مسافرت یا بیماری برای مصاحبه غایب رای گیری. تقریبا دو سوم از دولت 20.6 میلیون رای دهندگان در حال حاضر دریافت یک رای گیری در پست الکترونیکی برای هر انتخابات.

تبلیغات

و آنها اغلب به نوبه خود آنها را در آخرین لحظه. در سال 2015 یک قانون دولت مجاز هر طریق پست رای گیری محسوب می شود به عنوان طولانی به عنوان آن شهریور روز انتخابات می رسد و زیر پنج شنبه. چرا که انتخابات محلی مقامات معمولا جلوگیری از مرتب سازی از طریق پست و برگه آخر هفته قبل از روز انتخابات آنها باید از ابتدا شروع می شود با میلیون ها نفر بیشتر پس از انتخابات در 8 p. m. در روز انتخابات.

بار/برکلی نظرسنجی نشان 89 درصد از رای دهندگان تصویب سه روز قانون برای شمارش آراء.

برگه های رای نیز آسان تر به نوبه خود در از آنها به عنوان برخی از شهرستانهای ارائه ده ها تن از رها کردن جعبه و رای مراکز و یک فرد تعیین شده می تواند به نوبه خود در چند برگه های رای از اعضای خانواده و آشنایان. مقامات انتخابات نیز در حال حاضر ارائه یک غایب رای دهندگان که فراموش کرده به ثبت نام در انتخابات پاکت یا که انتخابات امضا نمی کند و از نزدیک بازی یکی در یک فایل, یک شانس برای روشن کردن سردرگمی است.

یکی از مهمترین و تاثیرگذار قوانین جدید برای این هفته در سطح ایالت اولیه نیاز به تمام سایت های انتخاباتی به ارائه رای دهندگان ثبت نام تا پای صندوق های رای در روز سه شنبه. به اصطلاح همان روز ثبت نام ارائه می دهد یک فرصت برای کالیفرنیا که انگیزه تبدیل به شرکت در ساعت پایانی مبارزات انتخاباتی شود. در نظرسنجی 2019 قانون حمایت شد 83 درصد از افراد مورد بررسی.

تبلیغات

تنها اختلاف قابل توجه بیش از قوانین جدید پیدا شد توسط حزب سیاسی وابستگی. در حالی که 76 درصد از دموکرات ها شاهد افزایش رای دهندگان فرصت به عنوان مهم تر از سریع تعداد تنها 39 درصد از جمهوری خواهان به توافق رسیدند. شصت درصد از اوباما رای دهندگان در این نظرسنجی مورد علاقه سریع شمارش آرا بیش از قوانین طراحی شده برای افزایش دسترسی داشته باشید. رای دهندگان کارش با یک حزب سیاسی تا حد زیادی با توافق دموکرات ها در این نظرسنجی 65 درصد علاقه گسترده رای دهندگان انتخاب بیش از چه مدت آن طول می کشد به تعداد برگه های رای.

وزیر امور خارجه الکس پدیللا که دفاع و پشتیبانی بسیاری از قوانین در حال گسترش حقوق رای دهندگان گفت که او امیدوار کالیفرنیا ادامه خواهد داد تا به تدریج تغییر انتظارات خود را از چه چیزی استفاده می شود یک روز روند انتخابات.

"این نظرسنجی قطعا مجددا آنچه ما اعتقاد بر این برای مدت زمان طولانی," او گفت:. "با توجه به ویژه در انتخابات در چهار سال گذشته این جای تعجب نیست که بسیاری از مردم قدر این قوانین است."tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب