مجلس قانونگذاری کالیفرنیا خواهد شد در نظر گرفتن یک کار وقفه با توجه به کروناویروس

کالیفرنیا قانونگذاران در تلاش برای کمک به دولت در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر در حال دست و پنجه نرم کردن با اینکه آیا به ادامه دیدار به عنوان قوه مقننه و یا موکول به طور موقت برای کاهش خطر گسترش ویروس در داخل دولت و کنگره.

مجمع اعضای دیدار خواهد کرد و روز دوشنبه برای بحث در مورد امکان حرکت و گسترش سالانه خود را به بهار زنگ تفریح در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس, با توجه به یادداشت های ارسال شده به کارکنان در شب یکشنبه که به دست آمده ، در سنا یک منبع گفت: عمل بر حرکت برنامه ریزی شده در مارس 3 بهار زنگ تفریح اتفاق می افتد می تواند به عنوان اوایل دوشنبه.

قانونگذاران گفته شده است که آنها نمی تواند نزدیک دولت و کنگره به زمانی که قوه مقننه دیدار به عنوان یک بدن و یا دارای جلسات کمیته ساخت آن را دشوار است به منظور محدود کردن تعدادی از افراد در داخل ساختمان.

پتانسیل وقفه های قانونی کسب و کار می آید پس از رئیس جمهور مجلس سنا Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو) روز جمعه اعلام کرد که تمام برنامه ریزی جلسات خواهد بود لغو شد در این هفته “به منظور تمرکز بر پاسخ فوری به COVID-19.” از هفته گذشته سنا نیز اجازه داده است هر کسی که 65 ساله یا مسن تر در معرض خطر بالا برای بیماری و یا شده است که تحت تاثیر تعطیلی مدارس به درخواست ویژه از راه دور مقدمات کار از مجلس سنا بخش منابع انسانی با توجه به نیک Hardeman رییس ستاد برای اتکینز.

تبلیغات

در کارکنان یادداشت یکشنبه شب مجمع خواسته کارکنان خود که 65 ساله یا مسن تر و یا کسانی که با بیماری های مزمن به ماندن خانه از محل کار آغاز و تا روز دوشنبه با ارتباط از راه دور گزینه های در دسترس به آنها. مجمع گفته کارکنان که آنها می توانید استفاده از مرخصی استعلاجی یا مرخصی برای مراقبت از کودکان نیاز دارد اگر آنها تحت تاثیر تعطیلی مدارس.

“این وضعیت بی سابقه ای جدی است و مایع. پاسخ ما به آرامش و روشن” اتکینز گفت. “سنا در حال حاضر گرفته شده مراحل را به کنگره امن تر و کمک به کسانی که در کنگره جامعه به عنوان آنها در تلاش برای پیروی بهداشت دستورالعمل های خود را. بیشتر اقدامات در حال تعیین می شود. ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه که در قدرت ما به عنوان یک نماینده مجلس برای حفاظت از سلامت و رفاه همه کالیفرنیا.”

قوه مقننه تلاش برای کاهش خطر در داخل کنگره آمده پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: کافه کاباره ها از wineries و کارخانه های لبنی در کالیفرنیا باید تعطیل کردن عملیات. Newsom نیز نامیده می شود برای مردم بیش از سن 65 سال و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن به “عمل خانه انزوا.”

تبلیغات

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه می شود یکشنبه که حوادث 50 نفر یا بیشتر برگزار نمی شود برای حدود دو ماه.

کالیفرنیا تا به حال 335 موارد مثبت COVID-19 و شش نفر در کشور فوت کرده اند.

اخبار که دولت و کنگره می تواند در میان ساختمان های توقیف موقت شد و مورد استقبال برخی از کارکنان و لابی که صرف تعطیلات آخر هفته, دفاع آرام راه دور سیاست و یا بستن کنگره را برای چند هفته.

مجمع دموکراتیک حزبی جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه منتقل شده است به شنوایی اتاق برای اطمینان از وجود فضای کافی برای اجتماعی فاصله توصیه شده توسط Newsom و مقامات بهداشت عمومی. هر دو مجلس قوه مقننه در حال برنامه ریزی برای دیدار با خود را به طور منظم طبقه جلسات در روز دوشنبه.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im