لوئیزیانا به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری اولیه بیش از Coronavirus نگرانی

بزرگنمایی این تصویر برنی ساندرز و جو بایدن در حال تطبیق با گسترش coronavirus با تغییر کمپین برنامه.

توسط MINERALNEWS در 23 اسفند 1398
بزرگنمایی این تصویر

برنی ساندرز و جو بایدن در حال تطبیق با گسترش coronavirus با تغییر کمپین برنامه. لوئیزیانا با تاخیر اولیه آن بیش از دو ماه بیش از coronavirus نگرانی. برنده McNamee/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
برنده McNamee/گتی ایماژ

لوئیزیانا را به تاخیر می اندازد آن ریاست جمهوری اولیه انتخابات بیش از دو ماه بیش از coronavirus نگرانی تبدیل شدن به اولین دولت به انجام این کار.

دولت تا به حال حداقل 33 presumptive مثبت نتایج آزمون برای افراد مبتلا به کروناویروس که از صبح روز جمعه.

اولیه برنامه ریزی شده در آوریل 4, اما در حال حاضر خواهد شد در ژوئن 20.

"این سنگین تصمیم گیری شده است از مطلق فراوانی از احتیاط برای لوئیزیانا رای دهندگان رای گیری مسئولان و عموم مردم به عنوان یک کل وجود دارد و بسیاری از عوامل است که منجر به رسیدن به این نتیجه گیری" لوئیزیانا, وزیر امور خارجه, Kyle Ardoin روز جمعه گفت.

او گفت مقامات به خصوص در مورد خطر مطرح شده به روز انتخابات نظرسنجی کارگران است.

"لوئیزیانا تقریبا 3 میلیون ثبت نام رای دهندگان که رای در حدود 4,000 حوزه در بیش از 2000 رای گیری مکان. و از لوئیزیانا روز انتخابات کمیسیون بیش از نیمی از آنها 65 و بالاتر," او گفت:.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که افراد مسن در صورت خطر بالاتر از عواقب جدی از رمان coronavirus. Ardoin گفت: چند رای گیری در مکان واقع شده در خانه های سالمندان.

در روز سه شنبه آریزونا و فلوریدا و ایلینوی و اوهایو بعدی متحده مجموعه برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری انتخابات مقدماتی. مقامات انتخابات در چهار متحده فرستاده مشترک مطبوعاتی در دوشنبه گفت: خود انتخابات را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده اما اضافی که اطلاعات سلامت در رای گیری مطابق با اصول بهداشتی و تجهیزات برای شستن دست ها را به مکان های رای گیری.

"آمریکایی به شرکت در انتخابات در طول زمان به چالش کشیدن در گذشته و بر اساس بهترین اطلاعات ما از مقامات بهداشت عمومی ما اعتماد به نفس است که رای دهندگان در کشورهای ما می توانید با خیال راحت و ایمن رأی دهی در این انتخابات گفت:" بیانیه است.

جو بایدن و برنی ساندرز شده اند تطبیق با گسترش coronavirus با لغو تظاهرات و برگزاری رویدادها به صحبت با رای دهندگان آنلاین. آنها را به مناظره در روز یکشنبه بدون مخاطبان زندگی می کنند.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب