فرماندار کالیفرنیا به تشریح چگونه دولت تصمیم به باز کردن دوباره

بزرگنمایی این تصویر کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نشان داده شده در اینجا در اوایل این م

توسط MINERALNEWS در 27 فروردین 1399
بزرگنمایی این تصویر

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نشان داده شده در اینجا در اوایل این ماه توضیح داده است که چگونه دولت تصمیم به لغو محدودیت های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. غنی Pedroncelli/AP پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
غنی Pedroncelli/AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مشخص شده در جمعه چگونه دولت خواهد شد در نهایت تصمیم به شروع به لغو محدودیت های اعمال شده به سرعت گسترش coronavirus.

فرماندار نیست نشان می دهد زمانی که این تصمیمات ممکن است اتفاق می افتد و تنها گفت که "وقتی که می آید به re-opening, علم – و نه سیاسی – باید در کالیفرنیا راهنمای."

در روز گذشته تنش ها را ratcheted بین رئیس جمهور تهمت و چند تن از فرمانداران بیش از خواهد شد که در نهایت تصمیم به بازگشایی دولت در اقتصاد. رئیس جمهور اعلام کرد که روز شنبه خود را به "اداره کل" در مورد تصمیم گیری, اما او تغییر لحن خود در روز سه شنبه گفت که او آنها را در رابطه با فرمانداران.

این شش شاخص که Newsom خواهد شد می گوید: راهنمای کالیفرنیا تصمیم گیری:

  • "توانایی برای نظارت و حفاظت از جوامع ما از طریق تست, تماس, ردیابی, جداسازی و حمایت از کسانی که مثبت هستند و یا در معرض;
  • "توانایی برای جلوگیری از عفونت در افرادی که در معرض خطر شدید COVID-19;
  • "توانایی از بیمارستان و سیستم های سلامت برای رسیدگی به موج;
  • "توانایی برای توسعه درمان برای پاسخگویی به تقاضای;
  • "توانایی برای کسب و کار مدارس و مراکز مراقبت از کودکان به حمایت فیزیکی فاصله; و
  • "توانایی برای تعیین زمانی که به reinstitute اقدامات خاصی مانند stay-at-home سفارشات در صورت لزوم."

Newsom گفت: این تغییرات اتفاق نمی افتد همه در یک بار. "وجود دارد هیچ سوئیچ نور در اینجا. آن را بیشتر شبیه به یک دیمر," او گفت. "که دیمر این است که روشن نیست به عقب و جلو بین محدود تر و کمتر اقدامات محدود کننده. بیشتر پاسخگويی فردی بیشتر مسئولیت های فردی به عنوان آن مربوط به پوشش صورت به عنوان آن مربوط به تمرین فیزیکی فاصله. بیشتر مسئولیت های فردی اگر شما شده است در معرض ویروس است که ما جدا از شما."

و فرماندار اذعان کرد دولت را "نگاه متفاوت" به عنوان محدودیت های بلند. رستوران ها نمی خواهد که به عنوان بسیاری از جداول به عنوان مثال. "شما ممکن است داشتن شام با یک پیشخدمت پوشیدن دستکش شاید یک ماسک صورت. شام که در آن منو یکبار مصرف و ... که در آن درجه حرارت خود را چک قبل از شما در راه رفتن ایجاد."

Newsom اعلام کرد روز دوشنبه که دولت خود را در حال کار در همکاری با اورگان و واشنگتن به تصمیم می گیرید که چگونه به لغو محدودیت.

کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در ایالات متحده دیده است بیش از 22,300 مورد تأیید و نزدیک به 700 مرگ و میر مربوط به ویروس. Newsom گفت: دولت ساخته شده است که پیشرفت به سمت مسطح منحنی از موارد جدید در حال ظهور.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن