Philadelphia Phillies قرار دادن ترمز در صفحه اصلی بازی پس از Coronavirus موارد

بزرگنمایی این تصویر این Phillie Phanatic نشسته به تنهایی در غرفه در طول یک بازی بین میامی مارلینز و

توسط MINERALNEWS در 10 مرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

این Phillie Phanatic نشسته به تنهایی در غرفه در طول یک بازی بین میامی مارلینز و فیلادلفیا فیلیز در روز شنبه. در طول این مجموعه به عنوان بسیاری از 19 Marlins بازیکنان و مربیان در حال حاضر آلوده شده است با کوروناویروس. شکارچی مارتین/گتی ایماژ پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
شکارچی مارتین/گتی ایماژ

به روز شده در 6:40 بعد از ظهر

یک هفته بعد از لیگ اصلی بیس بال را همه گیر و کوتاه فصل به طور منظم آغاز شد تیم دیگری است تغییر برنامه به دلیل تست مثبت نتایج جستجو برای coronavirus.

فیلادلفیا فیلیز پنج شنبه اعلام کرد آنها خود را تعطیل ballpark و آینده سری از بازی ها به تعویق افتاده است. فیلیز شد آخرین تیم به بازی Miami Marlins قبل از Marlins متوقف شد برنامه خود را این هفته با توجه به شیوع کروناویروس.

در حال حاضر فیلیز در برخورد با این ویروس.

در بیانیه این تیم گفت: یک عضو از کارکنان مربیگری و عضو خانه محل باشگاه وانجمن کارکنان شد و پس از مثبت بودن آزمایش چهار شنبه. هیچ بازیکن تست مثبت برای coronavirus. این تیم گفت: آن را لغو تمام فعالیت های شهروندان در بانک پارک تا اطلاع ثانوی.

فیلیز بازی چند بازی در برابر Marlins آخر هفته گذشته زمانی که میامی آغاز شد گزارش شیوع است که در حال حاضر آلوده حداقل 19 بازیکنان و مربیان است. مارلین به تعویق افتاد بازی را از طریق این هفته است. آنها گفته ام آنها را راه اندازی مجدد در اوایل هفته آینده. بعدی خود را برنامه ریزی شده بازی جالب اینجاست که در برابر فیلادلفیا در میامی.

به دلیل تماس با مارلین فیلیز تا به حال چندین بازی به تعویق افتاد و این هفته برابر نیویورک یانکیز. فیلادلفیا برنامه ریزی شده بود به سر بازی روز شنبه در برابر تورنتو است. اما پنج شنبه, Blue Jays مدیر چارلی Montoyo گفت: آخر هفته سری شده بود به تعویق افتاد.

ساعت بعد لیگ اصلی بیس بال را تایید کرد سه بازی در فیلادلفیا شد به نام "از فراوانی از احتیاط."

در بیانیه ای MLB گفت: آن "را هماهنگ با کارشناسان سلامت و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط در برنامه ریزی برای فیلیز سرگیری بازی و ارائه خواهد شد بیشتر برنامه ریزی به روز رسانی به عنوان لازم است."

در اوایل این هفته, بازی بیس بال, کمیسر راب مانفرد گفت: MLB Network بیس بال جامع بهداشت و پروتکل های ایمنی ساخته شد "به ما اجازه می دهد تا به بازی ادامه دهد."

اما با Marlins و در حال حاضر فیلیز متوقف شد, چالش های بازی در طول یک کنگره بیماری همه گیر در حال آشکار شدن. به خصوص برای بازی بیس بال است که در 30 شهرستانها و تیم ها در حال رفت و آمد و آنها در یک حباب حفاظتی مانند NBA. که لیگ دوباره آغاز آن فصل به طور منظم پنج شنبه بعد از این هفته گزارش صفر موارد COVID-19 از آن آخرین دور از آزمایش 344 بازیکنان زندگی و بازی در سایت تک پردیس در والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در نزدیکی اورلاندو فلوریدا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن