در میان شیوع کروناویروس, مذهبی, موسسات نیشگون گرفتن و کشیدن شیوه برای جلوگیری از گسترش

در سنت فرانسیس X. Cabrini کلیسای کاتولیک رومی در کالیفرنیا, کالیفرنیا., آب مقدس فونت گذاشته شده اند خشک است. محله های کشیش نشین در حال حاضر باید خود را به آب و بپرسید کشیش به آن برکت دهد.

عبادت در IKAR کنیسه یهودی را در حال حاضر خود را روز شنبه جمعی از وعده های غذایی نه با آماده سازی خود را در صفحات اما حسن نیت ارائه میدهد از دستکش کارگران است.

در مرکز اسلامی کالیفرنیای جنوبی در نزدیکی Koreatown وفادار در حال تشویق به جلوگیری از تبریک یکدیگر با پذیرای و handshakes. زیرا عبادت شامل تماس نه تنها با افراد دیگر اما با فرش در هنگام رکوع به سمت مکه بیمار خواسته شده است که دعا کردن در خانه.

در مکان های عبادت در ادیان مختلف و فرقه های مذهبی و آداب و رسوم و شیوه های در حال بهینه سازی برای انطباق با شیوع یک بیماری است که رشد در چیزی بیش از نزدیک تماس انسان. جوامع مذهبی ساخته شده در ایده جمع آوری, جشن, تبریک, عزادار و دعا در روح هم پیدا کردن خود را در تلاش برای ایجاد فاصله به دفع کردن گسترش بیماری است.

تبلیغات

در سراسر کالیفرنیا بیش از 80 نفر آلوده شده اند coronavirus. در ایالات متحده وجود داشته است حداقل 381 مورد تأیید اکثر محور در واشنگتن که در آن 108 نفر تست مثبت و 16 فوت کرده اند. بیش از 100 ، 000 مردم تبدیل شده اند آلوده در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

روز جمعه در لس آنجلس قلمرو مذهبی اسقف اعظم توصیه می شود توقف استفاده از لیوان شراب برای همدلی و خواست تخلیه آب مقدس فونت که شامل یک سیستم تصفیه. قلمرو مذهبی اسقف اعظم همچنین خواسته churchgoers به قبول و همدلی ویفر در دست خود را به جای به طور مستقیم در دهان و خودداری از تکان دادن و یا نگه داشتن دست.

در سن گابریل ماموریت حدود 40 شرکت کنندگان در صبح روز پنجشنبه ویتنامی-زبان توده گفت: سلام از طریق کمان — اجتناب از هر گونه آغوش و بوسه.

تبلیغات

پس از خدمات آنها را جمع آوری به خوردن کونگ پی ای مرغ و میگو و برنج سفید برای خداحافظی به دیدن کشیش یوسف Ngo Van Lang که ترک آن شب برای فیلیپین.

“ما نمی توانیم در آغوش بنابراین ما تعظیم و موج” گفت: کاترین Pham, 60, سن گابریل.

در عرض چند ثانیه از ورود به مرکز اسلامی عصر روز چهارشنبه در 62 ساله احمد Nettabai استقبال هموطنان نمازگزاران با آغوش, می خندد, pats در پشت و دست دادن. سانتا مونیکا ساکن وارد شده بود برای حضور در غروب آفتاب نماز به عنوان شناخته شده اند.

در فوریه. 27 مرکز فرستاده اعضای با اقدامات احتیاطی را به دلیل coronavirus. آن را شامل لینک به لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت توسعه داده است یک برنامه عمل برای به حداقل رساندن خطر از COVID-19 عفونت از جمله شستن دست ها با صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. اما این مرکز اسلامی نیز تشویق اجتناب از شیوه های خاصی از جمله برخی از چیزهایی که Nettabai آیا لحظه ای به او نشان داد تا برای عبادت.

“من شده است با در آغوش گرفتن مردم از آنجایی که من یک پسر بچه بود,” او گفت:. “این دشوار است به تغییر.”

مرکز اسلامی سخنگوی Omar Ricci, 51, گفت: آن را قابل درک است دشوار است به چشم پوشی از برخی حرکات خاص, حتی اگر آن است — به عنوان امیدوار — یک اقدام موقت است.

“وجود دارد و تقریبا یک حافظه به گسترش دست خود را و تکان,” او گفت:. “شما باید به مرتب کردن بر اساس از گرفتن خود را انجام می دهند که.”

مرکز اسلامی دستیار مدیر Osamah بن Mahfouz, 27 گفت: بسیاری از مسلمانان مؤمن دست خود را بشویید, اسلحه, بینی, صورت, سر پا و مچ پا قبل از هر یک از پنج نماز روزانه و یا نماز.

تبلیغات

“ما کمی جلوتر از دیگران” گفت: با اشاره به نصب دست عفونی و بطری Purell قرار داده شده در اطراف این مرکز است.

بعد از ظهر جمعه را Jum کرده و یا نماز جماعت تساوی جمعیت در صدها و مرکز مشاوره کسانی که احساس بد به در خانه بمانند. این همان پیام تحویل در جامعه اسلامی اورنج کانتی در باغ بیشه.

وجود دارد, مذهبی, مدیر Muzammil Siddiqi است گفت: مردم به دنبال سلامت مشاوره های صادر شده توسط شهرستان و یا دولت است. اورنج کانتی اعلام محلی بهداشت و درمان اضطراری با توجه به رمان coronavirus در فوریه. 26.

“آن است که توصیه به همه مردم است که اگر شما به خوبی احساس نمی آیند” Siddiqi گفت. “شما می توانید روزانه خود را انجام نماز در خانه است.”

Siddiqi برآورد مسجد استقبال حدود 300 نفر به صورت روزانه نماز و 500 به 1000 برای بعد از ظهر جمعه نماز. اضافی دست عفونی نصب شده اند در اطراف مسجد.

در ضمن کلیساهای کاتولیک در اسقف نشین از سان برناردینو را پوشش می دهد که در حدود 1.6 میلیون پیروان در سن برناردینو و ریورساید شهرستان از جمله کسانی که در سنت فرانسیس X. Cabrini شده اند اپیدمیولوژیک آب مقدس.

502553_ME_0304_muslim_corona_2_RCG.JPG

اسامه بن-Mahfouz, 27, شوی خود را قبل از نماز شب در مرکز اسلامی جنوب کالیفرنیا. این ICSC صادر کرده و اقدامات پیشگیرانه برای آن عبادت در پاسخ به کوروناویروس. که شامل یک دست یک آغوش و یک بوسه بر روی گونه اجتناب شود. این مرکز معتقد است که “ممکن است ارزش اجتناب از لمس کردن” و یک دست روی قلب احترام نود و یک لبخند گرم ترجیح داده می شوند. مرکز درخواست بیمار و اعضای ایمان به ماندن در خانه و جلوگیری از جمعه های سنتی Jumma نماز. آنها همچنین درخواست که کودکان بیمار در این مرکز افق های جدید سیستم مدرسه و مدرسه یکشنبه نگهداری خانه.

(رابرت Gauthier / لس آنجلس تایمز)

از فونت های کوچک یا ظروف معمولا در ورودی کلیسا یا کلیسای پر خواهد شد و نه بزرگتر غسل تعمید فونت مقامات می گویند.

تبلیغات

“ما در حال قطع است که در حال حاضر” جان اندروز, مدیر رسانه ای برای اسقف نشین. “مردم شیب انگشتان دست خود را در آن و است که یکی از راه عفونت یا ویروس می تواند گسترش یابد.”

اسقف نشین بخشنامه صادر شده در اوایل این هفته شامل پایان دادن به غوطه وری کامل تعمید که اندروز گفت: معمول است. نیز وجود دارد یک تماس برای “افزایش موجودی حمایت” که شامل یک بار “تمیز کردن عمیق” از کلیساها و مدارس و آشپزخانه.

فرمان آمد از اختیاری مربوط به علم العبادات محدودیت صادر Feb. 28 توسط دفتر مقام عمومی که در آن churchgoers بودند را تشویق به نگه دارید یا لرزش دست در جرم است. محله های کشیش نشین نیز خواست به نوشیدن از فنجان وقف شراب و برای دریافت ویفر صمیمیت و همدلی خود را با دست و دهان خود را.

اندروز گفت که شده است وجود دارد برخی از پوش بک از محله های کشیش نشین.

“از آنجایی که ما قرار داده ایم این را ما تا به حال برخی از مردم با ما تماس بگیرید و می گویند “شما نمی توانید به من بگویید که من نمی توانم و همدلی در زبان’ و آنها درست در مورد آن” اندروز گفت. “این است که فقط انجام می شود برای حفاظت از آنها.”

هر چند parishioners ممکن است فکر می کنم برخی از مراحل شدید شان دمپسی یک کشیش یسوعیون و استادیار تاریخ در Loyola Marymount University گفت: کلیسای کاتولیک در زمان و حتی بیشتر چشمگیر مراحل در گذشته برای مقابله با بیماری های خطرناک است.

در طول 1918-19 آنفولانزای اسپانیایی 50 میلیون نفر در سراسر جهان نزدیک به 700 ، 000 در ایالات متحده است. دمپسی گفت: قلمرو مذهبی اسقف اعظم از فیلادلفیا مشغول به کار با آن در شهرستان در بخش بهداشت و درمان و تعطیل کردن همه خدمات و کلاس.

خالی مدارس و کلیساها تبدیل شد به موقت بیمارستان ها و پزشکی بخش در حالی که روحانیت به وسیلهی بهداشت تلاش. اقدامات صورت گرفته توسط نهادهای مذهبی از جمله کلیسای کاتولیک کمتر شدید در حال حاضر نسبت به دوران گذشته شیوع بیماری مانند طاعون بزرگ قرن 14 به دلیل بیماری بسیار بهتر درک در حال حاضر.

“جوانه تئوری بیماری تنها واقعا شده است در اطراف برای یک زن و شوهر از صد سال” دمپسی گفت. “تا قبل از آن مردم در شناسایی شهرها و مناطق به عنوان “بیمار” و قرنطینه شهرها که منجر به فاجعه مرگ و مير.”

“ما نه وحشت در اینجا. ما فقط در حال تغییر با زمان.”

IKAR جامعه یهودی مدیر عامل ملیسا Balaban

در روز پنج شنبه اسقف جان تیلور از Episcopal Church of Los Angeles با صدور بخشنامه به تمام کلیساها و مدارس در لس آنجلس اسقف به توقف عبور و همدلی جام.

“همدلی شراب ممکن است ارائه شده در کلیساهای ما … تا زمانی که ما می تواند مطمئن باشد که خطر توده COVID-19 عفونت موسى” تیلور نوشت.

تیلور همچنین خواسته عبادت برای جلوگیری از بغل کردن و دست دادن و ارائه کمان و آرنج و یا مشت ضربه به عنوان جایگزین.

نهادهای مذهبی نیز اصرار پیروان را به به تعصب.

اعطای J. Hagiya لس آنجلس ساکن منطقه اسقف با کلیسای متحد متدیست با صدور بیانیه Feb. 28 درخواست اعضای تقریبا 350 کلیساها که دهانه لس آنجلس منطقه برای جلوگیری از قربانی یا سرزنش آسیایی برای گسترش coronavirus.

در کلیسا وجود داشته است بدون هیچ تغییری به صمیمیت و همدلی. اما Hagiya خواسته کسانی که دچار علائم شبه آنفولانزا به دنبال توجه پزشکی, دیگران را به ماندن در خانه اگر آنها احساس بد و هر کس برای شستن دست اغلب و پاکسازی اغلب لمس سطوح.

در Fo Guang شان Hsi لای معبد در هکیندا هایقتس تجمعات در حال محدود است. تورهای 15 هکتار در دامنه کوه صومعه بودایی نیز حذف شده است.

به قطع در بازديد از معبد خود ارائه سنتی یکشنبه دارما خدمات آنلاین همراه با کلاس است که می تواند بر روی وب سایت خود را.

“ما به عقب خواهد آورد تورهای هنگامی که ما احساس می کنیم آن را امن و خطر را تصویب کرده است” گفت: سخنگوی محترم Zhixing Shih. “ما مانند دیگران می خواهید بازدید کنندگان ما به احساس متصل شده و امن است.”

این IKAR جامعه یهودی و کنیسه را در متمرکز ماندن آرام است.

“ما در حال تلاش برای واقعا تعادل نگه داشتن همه امن, اما همچنین نگه داشتن آنها را آماده و مطمئن شوید که آنها نشوید” گفت: IKAR اجرایی ملیسا Balaban. “ما در حال گرفتن اقدامات احتیاطی و تغییر راه ما چند چیز است.”

Balaban فرستاده دستورالعمل ها را به عبادت در فوریه. 28 درخواست آنها را به پیروی از شیوه های رایج برای اجتناب از گسترش بیماری مانند شستن دست و اجتناب از دست زدن به یک چهره.

اما Balaban گفت: سخت تر از بخشنامه شده است به درخواست مردم برای جلوگیری از چنین چیزهایی به عنوان در آغوش.

“جامعه ما آغوش و بوسه و هفته گذشته اعلام کردم ما برای رفتن به سعی کنید برای به حداقل رساندن تماس فیزیکی با یک دیگر” خاخام شارون Brous گفت.

که آسان تر از انجام گفت, او گفت:.

“مردم در تلاش برای متوقف کردن” Brous گفت. “متوجه شدیم که برای جایگزین کردن آن با چیزی.”

جامعه توسعه “IKAR آغوش” که Brous گفت شامل “قرار دادن دو دست به قفسه سینه و کمی رکوع به عنوان یک ژست استقبال کسی با عشق.”

کنیسه که حدود 800 خانواده نیز تغییر کرده است راه پست شنبه-خدمات وعده غذایی خدمت کرده است.

در گذشته عبادت کمک خواهد کرد خود را به بوفه-ناهار خوری به سبک. در حال حاضر Balaban گفت: gloved کارکنان و یا داوطلبان خدمت صفحات. این امر محدود کردن تعداد دست لمس کردن ظروف مواد غذایی و ظروف, او گفت:.

“ما نه وحشت در اینجا” Balaban گفت. “ما فقط در حال تغییر با زمان.”

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de