مسلمان کمیک جمع آوری بیش از زوم برای جشن عید با جوک و شادی

بزرگنمایی این تصویر از سمت چپ: مسلمان کمدین ناتاشا Chandel عبدالله افضل و مريم صبح. هر یک از آنها ان

توسط MINERALNEWS در 7 خرداد 1399
بزرگنمایی این تصویر

از سمت چپ: مسلمان کمدین ناتاشا Chandel عبدالله افضل و مريم صبح. هر یک از آنها انجام یک تنظیم طول, اجتماعی دور, عید, کمدی, شب, ویژه, یک رویداد مجازی میزبانی کنکوردیا فروم. Facebook/ Screengrabs توسط NPR پنهان کردن عنوان

تعویض عنوان
Facebook/ Screengrabs توسط NPR

انجام یک Facebook livestream, سلما Hindy آغاز شد او ایستاده معمول با دادن یک فریاد به هر کس در مخاطبان بود که در زیر دستورالعمل برای حفظ coronavirus در خلیج مانند شستن دست به طور منظم پوشش یک چهره و نگه داشتن یک فاصله احترام از دیگران است. هر چند به عنوان یک مسلمان او یافت می شود این عادت های یک نی نی آشنا.

"شما آن را تماس, coronavirus من اسمش را قانون شریعت!" گفت: Hindy با اشاره به مجموعه ای از اصول دین را رعایت کنند.

کانادا مسلمان کمدین یکی از 40 نوازندگان در نظر گرفتن بخشی در اجتماعی دور عید کمدی شب یک رویداد به میزبانی کنکوردیا در فروم و شبکه های سازمان برای مسلمان اثرگذارندهها و changemakers. هدف این بود که به مسلمانان در سراسر جهان برخی از طنز به عنوان کمک های آنها را بی سابقه: جشن رمضان و عید فطر در انزوا در خانه با کمتر اعضای خانواده و دوستان شما بیش از حد معمول به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک ماه رمضان به طور معمول مشاهده شده با حضور در نماز روزانه در مسجد و شام احزاب برای شکستن سپیده دم-به-غروب سریع رمضان بود و در واقع متفاوت دید ناگهان در این سال به عنوان عید فطر تعطیلات که نشانه پایان ماه رمضان.

این کمدین و آمد از مشاغل مختلف و پس زمینه ها از جمله برنده جایزه هنرمندان مستقر در آفریقای جنوبی و انگلستان خود را نشان می دهد livestreamed در 24 مه روز عید را برای بسیاری از کشورها است. این رویداد در دسترس است در کنکوردیا انجمن Facebook صفحه تا روز چهارشنبه در 5 p. m. ET.

Muddassar احمد برگزار کننده این رویداد و صندلی از کنکوردیا فروم با هم قرار داده و کمدی خاص در طول هفته منتهی به تعطیلات.

"برای این ساعت یا دو که مردم لحن من امیدوارم که آن آسانسور روحیه مردم و کمک می کند تا آنها را به ذهن خود را به همه چیز می گوید:" احمد.

هر یک کمدین را a 3-minute مجموعه, poking سرگرم کننده در خود و ساخت جوک در مورد مسلمان کلیشه.

Hindy عمل حول برخورد با کروناویروس به عنوان یک مسلمان از مهاجران است. او با اشاره به درجه های جدید بسیاری از والدین به نظر می رسد به دست آورده اند در طول همه گیر — دکترا از WhatsApp دانشگاه.

"در WhatsApp دانشگاه به هیچ وجه واقعیت-چک کردن مجاز است" گفت: Hindy با اشاره به عادت برخی از پدر و مادر مسلمان به جلو اسطوره ها و اثبات نشده coronavirus درمان در واتساپ یک پیام های اجتماعی برنامه به خصوص محبوب در میان مهاجران و همچنین در بسیاری از کشورها در سراسر جهان است.

Yaaseen بارنز آفریقای جنوبی کمدین و یکی از چندین میزبان برای شب برخی از جوانب مثبت در جشن عید تحت قرنطینه. او به شوخی که او دیگر تا به حال برای مقابله با این موضوع از دعا در کنار کسی که گاهی اوقات نسخه های بد بو burps از مواد غذایی آنها فقط خوردن در افطار, غذا برای شکستن روزانه و سریع است.

"این است که چرا [زوم] بزرگ است زیرا شما نمی نیاز به آروغ گفت:" بارنز است که شناخته شده به عنوان "پادشاه یک آستر" توسط ایستاده جامعه در آفریقای جنوبی.

بارنز بود خوشحال به شرکت در این رویداد و توصیف آن را به عنوان ترکیبی از آنچه که او را دوست دارد: ساخت دیگران بخندی و کمک به مردم است. او امیدوار است او می تواند ایجاد یک حس اجتماعی برای کسانی که جشن و بدون خانواده است.

"شاید ما می تواند به شما چیزی در مورد خنده و همه را به احساس می کنم کمی در خانه گفت:" بارنز.

و آن را تنها رویداد مجازی در ماه رمضان تقویم. امام Suhaib Webb ساکن محقق در مرکز اسلامی در دانشگاه نیویورک می گوید که در طول ماه مبارک رمضان, اینترنت بود مالامال از بیشتر معنوی گرا حوادث و تجمعات بیش از هر کسی می تواند حضور — یک راه برای نگه داشتن جمعی روح زنده است.

ICNYU برگزار مجازی حوادث برای هر دو افطار و هنگام سحر باعثاین غذای سریع و همچنین به عنوان آنلاین سخنرانی در مورد برکات ماه مبارک رمضان. روزنامه معتقد است که با وجود فقدان فرد در تعامل آنلاین حوادث در واقع به مردم گزینه های بیشتر برای مشارکت در جامعه از جنبه های ماه رمضان و عید.

"این جالب است چون هر چند ما در حال محدود ما در تعامل فیزیکی با توجه به همه گیر ما نامحدود در [مجازی] رویدادها و چیزهایی که ما شرکت می کنند می گوید:" روزنامه با اشاره به کشورهایی که محدود فیزیکی کرده است.

مجازی کمدی نشان می دهد در واقع به ارمغان آورد بسیاری از مردم در سراسر سازمان ملل هم با حدود 5000 نفر و در تنظیم به گفته احمد در طول دو ساعت رویداد. رسانه های اجتماعی شد و پاسخ قاطع مثبت با یک نویسنده خواستار نمایش "top-tier کمدی."

و حتی اگر من پوشش این رویداد به عنوان یک خبرنگار NPR, من نمی تواند کمک کند اما به توافق برسند. من یک مسلمان آمریکایی و جوک و جامعه آنلاین تولید شده توسط کمدی خاص — در حالی که هیچ بازی به صورت سنتی در فرد حوادث — به ما پشت کمی از عید احساس ما گم شد این سال است.

Hamada قریشی توسط یک مسلمان آمریکایی خبرنگار که با تمرکز بر کسب و کار و سیاست و مسائل مربوط به اسلام آمریکایی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن