Blaney این اقدام فشار نیومن منجر به خشونت تصادف

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. - تهیه پیش نویس مسدود کردن و سنگ زنی باشگاه داغ عناصر ضروری از مسابقه نسکار سریع ت

توسط MINERALNEWS در 29 بهمن 1398

شهر ساحلی دایتونای فلوریدا. - تهیه پیش نویس مسدود کردن و سنگ زنی باشگاه داغ عناصر ضروری از مسابقه نسکار سریع ترین آهنگ های. زمانی که رایان Blaney تحت فشار قرار دادند همکار فورد راننده Ryan Newman در فینال دامان دیتونا 500 آن چیزی بود که مردان انجام داده اند صدها بار در superspeedways.

برای چند ثانیه آن را شبیه همه چیز بود به کار دوشنبه شب با یک حرفه ای-تعریف دیتونا 500 پیروزی برای نیومن. سپس نیومن ماشین زاویه دار به ترافیک ایجاد خشن ترین و ترسناک خراب در دیتونا پس از مرگ دیل Earnhardt در سال 2001.

چه اتفاقی افتاده است ؟ از آن جایی که رفتن اشتباه است ؟ می تواند از آن شده اند جلوگیری کرد ؟

وجود دارد هیچ پاسخ ساده. در اینجا چیزی است که ما می دانیم:

مسابقه-برنده دنی Hamlin به Blaney بزرگ پرتاب است که تحت فشار قرار دادند و او را به سمت رهبر نیومن و باعث Blaney خودرو به تلو تلو خوردن. Blaney دوباره و به ظاهر حال حرکت به اندازه کافی به درایو توسط نیومن زمانی که او منحرف پایین. نیومن تلاش برای جلوگیری از حرکت کردم و ضربه Blaney.

"ما تحت فشار قرار دادند نیومن وجود دارد به رهبری و پس از آن ما یک فشار از (Hamlin). ... من متعهد شد فقط به هل دادن (نیومن) به نفع خود و داشتن یک فورد آن برنده و ضربه گیر قلاب اشتباه" Blaney گفت.

دست انداز پیش نویس با سرعت 200 مایل در ساعت است ظریف manoeuvr و چند اینچ می تواند به نوبه خود پیروزی را به هرج و مرج.

Blaney آمار نیومن را سپر را به سمت راست از مرکز باعث نیومن ماشین به نوبه خود حق را به سختی از دست رفته Hamlin و کوبیدن به انرژی جذب سد. تاثیر ناشی از نیومن خودرو به تلنگر بر روی سقف آن و سپس آن طرف. کوری LaJoie سپس خرد سمت راننده از نیومن خودرو ارسال آن هوابرد دوباره. نیومن خودرو دوباره فرود بر روی سقف آن و skidded گذشته خط پایان به توقف خارج می گردند جرقه و سوخت که ناشی از آتش. آن زمان ایمنی خدمه حدود 16 دقیقه به رها کردن نیومن از شماره 6 فورد و بار او را به آمبولانس انتظار. او همچنان در بیمارستان بستری شنبه بعد از ظهر.

آیرودینامیک بسته نسکار با استفاده از در دیتونا و آلاباما دو سریع ترین و بزرگترین آهنگ های در این سری ایجاد تنگ بسته های از اتومبیل های در حال اجرا نزدیک به 200 مایل در ساعت است. رانندگان با هم کار کنند و پیش نویس کردن هر یک از دیگر اساسا هل دادن ماشین در مقابل آنها به حفظ حرکت و جلوگیری از از دست دادن موقعیت.

یک ماشین در حال اجرا به تنهایی در بسته بدون یک پیش نویس شریک است که اغلب حوصلگی در این زمینه است. رانندگان که می تواند قفل ضربه گیر و همیشه در ارتباط ماندن موج به سمت جلو. حرکت نزولی در این مسابقه این است که یکی از تکان دادن می تواند به ایجاد یک حادثه دلخراش و بسته مسابقه معمولا منجر به گسترده wrecks که جمع آوری رقبای متعدد که هیچ راهی برای اجتناب از melees.

___

بیشتر AP, مسابقه اتومبیل رانی: https://apnews.com/apf-AutoRacing و https://twitter.com/AP_Sports

بیشتر از ستاره در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره. ثبت نام برای خبرنامه ما به بالا امروز داستان های مورد علاقه خود را از مقالات و چیزهای بیشتری را در صندوق پستی خود را

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن