همه کالیفرنیا باید حق خود را از سواحل است. حتی در طول coronavirus بحران

هر کالیفرنیا دارای یک حق unalienable برای یک روز در ساحل.

یا حداقل یک ساعت یا دو.

خوب شاید فقط چند دقیقه از خیال بافی در یک ماشین در حالی که marveling در کف شکن. البته ساحل پارکینگ در حال حاضر بسته به من و شما.

رفتن به ساحل است نخستزادگی ما به عنوان بومی کالیفرنیا — و وعده ما به تازه واردین. این هدیه ما از خالق — تجارت برای تمام زمین لرزه های, آتش سوزی, رانش زمین و دود.

تبلیغات

آره, من می دانم که: هر راست محدودیت دارد. ما باید حق آزادی بیان اما نباید اب راه رفتن را به گشت و گذار و فریاد زدن “کوسه.” و ما نباید از گسترش میکروب ها به دیگر sunbathers.

بنابراین استخدام برخی از گشت ساحل و اجرای قانون در مورد plopping پایین نزدیک تر از شش فوت از هم جدا. شاید پس از یک زن و شوهر از هشدارهای موضوع استناد برای به اندازه کافی دلار برای پوشش هزینه های اداری.

اگر چه من نمی توانم تصور یک زن و شوهر جوان پیوستن به شش پا حکومت برای بیش از پنج دقیقه.

و فراموش نکنید که در مورد پوشیدن ماسک در ساحل. یکی از اقیانوس تجدید نظر است که تنفس در آن هوا نمک دست خوش پیشامد میشه در یک نسیم نرم.

تبلیغات

پدر و مادر من چپ اوکلاهما و تنسی در دهه 1920 جستجو برای رویای کالیفرنیا. آنها در ونتورا حزب ساحل. من عملا رشد در سواحل بین ونتورا و سانتا باربارا — هالیوود ساحل, Rincon, کارپینتریا شرق ساحل — در حالی که پناه در اوهای.

در ونتورا دانشگاه, من اغلب در زمان خواندن من انتساب به ساحل منزوی در Rincon. بعد از آن در سن خوزه دولت من بلافاصله متوجه رنگ پریده ترین دانش آموزان شمال شد و در تابستان تا پایان در مقایسه با جنوب کالیفرنیا ساحل نمازگزاران. در سانتا کروز خورشید تابیده کمتر و آب سرد. اما آن را هنوز هم بهشت است.

به تازگی آن را اطمینان بخش به توجه است که Ventura سیاستمداران هنوز هم آن را دریافت کنید. سواحل این ماده از مردم محلی زندگی می کند. شورای شهر تصمیم به باز کردن آنها را در اولین دیدنی آخر هفته از فصل “در حمایت از تعادل دستياران سلامت جسمی و روانی” آن را اعلام کرد.

بله آفتاب گرم و آرام و ملایم و کمی گشت و گذار در بدن را انجام شگفتی برای ذهن, آرامش بخش آن و امکان تحمل همه شیوه ای از aggravations در حالی که پناه در خانه. شما می توانید پیدا کردن درمانی مانند که خوب بدون توجه به هزینه.

تبلیغات

البته رهبران از شهر ساحل نیست بسیار مهمان نواز به خارجی ها. آنها گفته Angelenos به اقامت در خارج.

“به ما L. A. شهرستان برادران و خواهران به طور معمول ما مثل شما به اینجا می آیند اما نه در حال حاضر” شهرستان اجرایی مایک قدرت بود و نقل در شهرستان ونتورا ستاره که به من داد من اول روزنامه های شغلی در حالی که در VC. “اگر شما به سفر نگه داشتن آن ضروری سفر که در آن شما زندگی می کنند.”

حدس می زنم شما نمی توانید سرزنش مردم در شهرستان ونتورا که اجتناب بودن ضربه COVID-19 برای ترس از تاخت و تاز کردن توسط ساکنان در بیشتر پرجمعیت L. A., که در آن coronavirus همچنان به گسترش است.

L. A. نگه داشته است سواحل آن بسته شده است. اما آنها باز در اورنج کانتی. و نیوپورت بیچ شورای شهر را رد کرد و پیشنهاد به ساحل در ماه مه پس از مردم swarmed وجود دارد در داغ آخر هفته.

تبلیغات

متاسفانه شهرستان پارکینگ ساحل بسته شد بنابراین beachgoers حمله در نزدیکی محله.

“من فکر می کنم شما باید بازگشایی آنها” دولت ایالت جان Moorlach (R-Costa Mesa) روز سه شنبه گفت. او سابق اورنج کانتی سرپرست که نشان دهنده برخی از جوامع ساحل. “مردم باید دسترسی به امکانات است.”

Moorlach می گوید: او می داند که چرا مردم رنگی وجود دارد در یک آخر هفته.

“شما نیاز به اعتماد به مردم” سناتور می گوید. “اگر آنها ورزش های مناسب اجتماعی فاصله شما رو به اطلاع مردم بود مردم است. اگر شما بخشی از یک گروه آسیب پذیر و شرم بر شما برای رفتن به ساحل. برای هر کس دیگری که پناه در محل ساحل ممکن است بهترین دارو است.”

تبلیغات

“ما را دیده اند با ‘افزایش'” در ویروس سرایت بود که می ترسید او همچنان ادامه دارد. “و من از دیدن یک باند گسترده ای از مردم در مراقبت های ويژه. من با دیدن بیمارستان در منطقه تلاش زیرا آنها ندارد و بیماران است. چیزی amiss. شاید مردم می بینند که بیش از حد.”

آنچه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دیدم — کسانی که شلوغ, ساحل, صحنه های ساخته شده او را عصبانی.

“کسانی که تصاویر آنها به عنوان مثال از چه چیزی برای دیدن نیست…به چه کار” فرماندار اعلام کرد در طول پنج شنبه virus جلسه. “شما نمی بینید این تصاویر در L. A. سواحل و سن دیگو سواحل و [در] شمال کالیفرنیا چرا که ما تا به حال قوی دستورالعمل که نه تنها به تصویب رسید اما abided.”

بنابراین اصلاح دستورالعمل و شل.

تبلیغات

“تلویزیون زاویه بد بودند” و سواحل نگاه شلوغ تر از آنها واقعا بودند Moorlach می گوید.

“همه اجتماعی فاصله. [آن] بود املاک تعاونی و خیلی محترمانه. آنها فقط می خواستم به خارج و گرفتن برخی از خورشید است که واقعا سالم است.”

اگر آن را ناسالم اگر مردم آلوده شدن با این ویروس در حال کشیده شده به اقیانوس ها به عنوان انسان همیشه ما نشان می دهد برخی از اطلاعات. آیا افرادی که رفتن به ساحل قرارداد این ویروس بیشتر از افرادی که نمی? ما نشان می دهد اعداد.

تا آن زمان در اینجا من اعلام استقلال از عمق تفکر:

تبلیغات

“ما این حقایق را به آشکار و بدیهی است که همه کالیفرنیا در حال وقف با برخی unalienable حقوق. در این میان خورشید و گشت و گذار و یک روز در ساحل.”

Newsom می تواند استفاده از برخی از ساحل زمان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>