پس از #FloridaMorons, کالیفرنیا نیز جمعیت سواحل

زمانی که ساکنان فلوریدا مجاز به شروع به رفتن به ساحل دوباره آخر هفته گذشته, عکس از جمعیت رفت و ویروسی همراه با هشتگ #FloridaMorons.

این آخر هفته در میان سال اولین موج گرما هزاران نفر همگرا در برخی از سواحل کالیفرنیا به استفاده از کولر درجه حرارت و به گرفتن یک استراحت از هفته انزوا در خانه.

تصاویر از مکان های از جمله هانتینگتون بیچ نیز ویروسی رفت و پرسش در مورد اینکه آیا اجازه می دهد سواحل به بازگشایی می توان از کالیفرنیا پیشرفت در کاهش گسترش coronavirus. آن را نیز تست شده است تشویق مقامات بهداشتی که اصرار ماندن در خانه را به عنوان بهترین راه برای صاف coronavirus منحنی و راه اندازی مجدد اقتصاد است.

کالیفرنیا اولین ایالت در این کشور به اتخاذ یک مادر اقامت در خانه نظم و کارشناسان می گویند که اقدام سریع مانع شده بیشتر مرگ و میر مانند کسانی که از نیویورک و نیوجرسی. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom خواست ساکنان برای جلوگیری از سواحل و دیگر مکان تجمع ابراز ترس آن می تواند باعث بیشتر مردم به مریض.

تبلیغات

برخی از جوامع از جمله لس آنجلس و بسیاری از نقاط منطقه خلیج نگه داشته اند سواحل بسته شده است. روز شنبه, L. A. سواحل باقی مانده تا حد زیادی خالی است.

“من تعارف به جامعه ما برای دور ماندن از سواحل در LA” لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت: روز شنبه در توییتر. “از مالیبو, سانتا مونیکا, ونیز به Dockweiler – همه روشن!!”

جوامع در منطقه خلیج ترک خورده اند پایین در کسانی که قوانین را نقض. هفته گذشته در سان متئو کانتی مقامات دستور داد 275 مردم لیندا Mar ساحل و تهدید به دستگیری و استناد اگر مردم همچنان به نقض نظم است.

تبلیغات

نظر سنجی در بر داشت حمایت گسترده ای را برای اقامت در خانه سفارش در میان کالیفرنیا. در میان کسانی که در نظرسنجی اخیر برای کالیفرنیا مراقبت های بهداشتی پایه/ایپسوس بررسی 75% می خواستم سفارش به ادامه تا زمانی که مورد نیاز است. تنها 11 درصد می خواستم برای جلوگیری از اقامت در خانه سفارش در حالی که 13 درصد تا به حال هیچ نظر.

در عین حال در میان موج گرما اقیانوس beckoned به بسیاری از. مقامات نگهداری تعدادی از ساحل پارکینگ بسته شد و در نیروی تلاش برای تحمیل اجتماعی-دورى قوانین.

یکی sunbather از دره Fernando سان که کاهش یافته است را به نام او گفت که او سوار به شهرستان ونتورا به انجام آنچه در جنوب کالیفرنیا اغلب زمانی که جیوه افزایش می یابد.

“این داغ” در کنگا پارک resident گفت. “این رفتن به چیزی که به انجام اگر شما در کالیفرنیا زندگی می کنند.”

تبلیغات

اگر چه تعداد کمی از مردم — از جمله نجات غریق و پلیس — عینک ماسک های بسیاری مشاهده شده اجتماعی-فاصله, قوانین, یادآوری برای اقامت شش فوت از هم جدا شده توسط یک فلش علامت جاده در خارج از سانتا بونونتورا دولت ساحل.

در انتهای شمالی این ساحل چند ده خوانندگان مبارزه راه خود را به بالای 3 تا 4 پا متورم است. توسط midafternoon با ساحل تا حد زیادی خالی رابین Hoag و پیج Leichtnam ساخته شده راه خود را بیش از خود را در نزدیکی خانه.

آنها شده اند پیاده روی شهرستان مسیرهای پیاده روی و دوچرخه خود را به کار پس از مورد علاقه خود را به ساحل بسته شد در ماه گذشته, اما آنها منتظر بازدید کنندگان از L. A. شهرستان که در آن سواحل هنوز هم بستهبه ترک قبل از آمدن روز شنبه به بازی دست و پا زدن توپ.

تبلیغات

“این بسیار گذاشته پشت در حال حاضر” Hoag گفت. “مردم را در هر کجا که آن را باز کنید.”

اشلی, باتیستا, اطلاعات عمومی افسر ونتورا شهرستان وجود دارد گفت: اجرای قانون حضور در همه شهرستان سواحل و افسران اطلاع رسانی به بازدید کنندگان است که آنها تنها قرار است برای راه رفتن, دویدن, شنا کردن و یا گشت و گذار. ساحل را برانگیخت شد, مطابق, او گفت:.

“ما درک که اعضای جامعه ما در حال ساخت این فداکاری” او گفت:, “و این که اجرای قانون محلی متمرکز در آموزش و پرورش برای انطباق است.”

در اورنج کانتی سباستین Alcaraz آماده شد به گشت و گذار در خیابان 11th در ساحل نیوپورت در بعد از ظهر جمعه به عنوان او ادامه داد: در طول انجام این بیماری همه گیر.

تبلیغات

17 ساله از ساحل طولانی گفت: او بیمار بود برای حدود یک هفته در ماه ژانویه خود را از دست داده و حواس چشایی و بویایی. او در حال حاضر معتقد است که او مبتلا به کوروناویروس.

Alcaraz دوست ناتالی Peart از هانتینگتون بیچ, 23, گفت که او احساس امن و رفتن به ساحل.

“ما در کالیفرنیا; ما بیشتر سرما مردم” Peart گفت. “هر کس اجتماعی است. هیچ کس می خواهد به که شما می دانید ؟ … مردم در حال بیرون رفتن از آنجا که ما شده ایم قرنطینه به مدت یک ماه و در حال حاضر آن را داغ. هیچ کس می خواهد به داخل.”

هدر Rangel مطبوعات افسر اطلاعات برای نیوپورت بیچ اداره پلیس گفت: روز شنبه وجود داشته است هیچ دستگیری و یا ارجاعات مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات.

تبلیغات

انجی بنت سخنگوی هانتینگتون بیچ اداره پلیس گفت: هیچ کس ذکر شده برای نقض اجتماعی-فاصله دستورالعمل.

سواحل شده است یک نقطه از بحث سیاسی n coronavirus بحران است. برخی از خوانندگان و دیگران می گویند که آنها نمی بینم خطر بودن مجاز در آب شده اند و فشار خود را در مورد مقامات و در آنلاین نظر سنجی.

“وجود دارد هیچ منطقی یا دفاع به دلیل عدم دسترسی به اقیانوس ارائه شده ما مسئول حفظ فاصله است که اساسا تضمین شده توسط مادر طبیعت” نوشته اندرو Mactavish یکی از بیش از 4100 نفر به ثبت Change.org درخواست برای بازگشایی منهتن ساحل. “این مسخره شیرین کاری تبلیغاتی در بخشی از پارانویا و ظاهرا نادان مقامات دولتی.”

تبلیغات

Chas قهوه ای یکی دیگر از طومار امضاء افزود: “گشت و گذار جرم نیست.” بسیاری از کسانی که امضای این طومار در یکی از L. A. ثروتمندترین جوامع پیشنهاد اجازه می دهد مردم محلی به تنهایی برای دسترسی به ساحل.

هنوز معلوم نیست که دولت را سهولت اقامت در خانه قوانین که بسته شده اما ضروری کسب و کار و محدود سفر به وظایف مانند خرید و قرار ملاقات های پزشکی. منظور پوشش نمی دهد و سواحل و پس از آن تا به مقامات محلی برای تعیین زمانی که آنها می توانید باز کنید.

Coronavirus بحران نه همه از کالیفرنیا به همان اندازه. این ویروس به ناودان لس آنجلس و سیلیکون ولی سخت تر از برخی از مناطق روستایی است.

تعداد مرگ و میر در L. A. شهرستان — جایی که شیوع این بیماری آغاز شد و در کالیفرنیا — دو برابر در طول هفته گذشته نزدیک به 900. که باعث شده است تا مقامات بهداشت به اصرار ساکنان به ماندن در خانه در هر زمان ممکن است.

تبلیغات

“ما نرخ بالای بیماری و بسیاری از مردم در شهرستان ما که در حال مرگ هستند. ما می دانیم که بهتر است در حال حاضر برای ما Angelenos به خانه ماندن یا ماندن در خارج [در] حیاط خود و یا محله خود” لس آنجلس سلامت مدیر باربارا فرر گفت: در هفته گذشته.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: هفته گذشته که بیشتر از شش عطف او را به در نظر شل بماند-صفحه اصلی سفارش او صادر ماه گذشته تا به حال برآورده نشده است. تنها تغییر فرماندار ساخته شده است که اجازه می دهد برخی از اعمال جراحی الکتیو به دوباره برنامه ریزی شده بود در بیمارستان با استناد به ظرفیت کافی.

“این خواهد بود که شاخص های آن درایو تصمیم گیری ما,” او گفت:. “نه خرما. ما اصلا بحث خرما. ما نگاهی به حقایق عینی است.”

شش عطف شامل توانایی برای نظارت و پیگیری موارد بالقوه; جلوگیری از عفونت در معرض خطر مردم; آماده سازی بیمارستان ها برای رسیدگی به موج; توسعه روش های درمانی برای دیدار با تقاضا; اطمینان از مدارس کسب و کار و مراقبت از امکانات می تواند حمایت اجتماعی فاصله و توسعه دستورالعمل برای زمانی که بخواهید کالیفرنیا به ماندن در خانه دوباره اگر لازم است.

تبلیغات

روز جمعه Newsom گفت: “ما در نظر گرفتن شرایط محلی” در هنگام تصمیم گیری زمانی که به سهولت قوانین است. “ما در نظر کسانی که همه چیز نه تنها از منظر گسترش این ویروس نه تنها از منظر تعداد مرگ و میر و خطوط روند بلکه از نظر ما گسترده تر از ظرفیت.”

tinyurlis.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>